Meteoo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2807
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Meteoo

Příspěvek od Espero »

Včera jsem musel v té nejhorší slotě odpoledne v Praze ze Stodůlek do Úval pro disky na H1 na hyundai vrakoviště. Normálni horor - vyrazil jsem v půl třetí a do Úval dorazil v 16:45 a taktak jsem to stihnul. První bouračka byla na Radlické, takže auta stála až na Butovice. Otočil jsem to a mydlil to přes Jinonice a Smíchov. Na jižní spojce další bouračka, takže jsem to vzal spořilovským výjezdem, že to vezmu přes Chodov a Hostivař. Tam je příjezd na dálnici v cca 4-5% stoupání. Úplně ucpané, protože kamioňáci (mimopražští) na letních gumách tam uvízli, protože tuhle práci dělají většinou debilové, kteří nejsou schopni ani domyslet důsledky toho, co dělají. Ti se začali vzájemně objíždět a důsledkem bylo, že ucpali na půl hodiny celý příjezd na D1. To už jsem se neudržel a volal na 158 aby si pozvali armádu s tankem aby ty kamiony rozstřílel z děla a odstranil ze silnice. Místo toho tam odněkud z protisměru přijela policejní Fabie. Když se to pohlo, všichni pak hledali i ty nejbizarnější objíźďky. V Hostivaři na malešické spojce zácpa, tam jsem znovu vjel na jižní spojku, směrem od Vltavy nejezdilo kvůli té bouračce skoro nic a v protisměru tu a tam auto. V dálce vzadu byly vidět nabourané kamiony. V protisměru pohoda, normální volný provoz. Cestou zpátky jsem v Běchovicích najel opět na jiží spojku a po 100 metrech dorazil na k zácpě, kde ještě před asi půl hodinou byl úplně volný provoz. Tam jsem vypnul motor, protože jsem zůstal stát na dobrých 45 minut. Potom jsem se když se to nehýbalo rozhodl jet neprohrnutým krajem silnice cca 1 km, na nejbližší výjezd ve Štěrboholích a odtud přes Kyje jsem jel do centra Prahy. Příčinou byly zase nabourané kamiony.
Takže až zase budete nadávat pražákům do kokotů a debilů, co neumí ve sněhu, tak jsem se včera na vlastní oči přesvědčil, že ty problémy tam dělají hlavně venkovští balvani co řídí kamiony.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Meteoo

Příspěvek od Yurii »

Panečku Espero se pěkně rozjel, no tu cestu Ti nezávidím, hlavně že jsi (ve zdravi?) přežil :)
A ono ruku na srdce, přecejenom i Pražáci co viděj sníh jednou do roka za to kolikrát můžou :) Co sem viděl včera, řidiči se tady chovali jak lumíci, totálně zmateně :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Smajloch
*
Příspěvky: 62
Registrován: 28 lis 2009, 00:47

Re: Meteoo

Příspěvek od Smajloch »

Espero píše:Včera jsem musel v té nejhorší slotě odpoledne v Praze ze Stodůlek do Úval pro disky na H1 na hyundai vrakoviště. Normálni horor - vyrazil jsem v půl třetí a do Úval dorazil v 16:45 a taktak jsem to stihnul. První bouračka byla na Radlické, takže auta stála až na Butovice. Otočil jsem to a mydlil to přes Jinonice a Smíchov. Na jižní spojce další bouračka, takže jsem to vzal spořilovským výjezdem, že to vezmu přes Chodov a Hostivař. Tam je příjezd na dálnici v cca 4-5% stoupání. Úplně ucpané, protože kamioňáci (mimopražští) na letních gumách tam uvízli, protože tuhle práci dělají většinou debilové, kteří nejsou schopni ani domyslet důsledky toho, co dělají. Ti se začali vzájemně objíždět a důsledkem bylo, že ucpali na půl hodiny celý příjezd na D1. To už jsem se neudržel a volal na 158 aby si pozvali armádu s tankem aby ty kamiony rozstřílel z děla a odstranil ze silnice. Místo toho tam odněkud z protisměru přijela policejní Fabie. Když se to pohlo, všichni pak hledali i ty nejbizarnější objíźďky. V Hostivaři na malešické spojce zácpa, tam jsem znovu vjel na jižní spojku, směrem od Vltavy nejezdilo kvůli té bouračce skoro nic a v protisměru tu a tam auto. V dálce vzadu byly vidět nabourané kamiony. V protisměru pohoda, normální volný provoz. Cestou zpátky jsem v Běchovicích najel opět na jiží spojku a po 100 metrech dorazil na k zácpě, kde ještě před asi půl hodinou byl úplně volný provoz. Tam jsem vypnul motor, protože jsem zůstal stát na dobrých 45 minut. Potom jsem se když se to nehýbalo rozhodl jet neprohrnutým krajem silnice cca 1 km, na nejbližší výjezd ve Štěrboholích a odtud přes Kyje jsem jel do centra Prahy. Příčinou byly zase nabourané kamiony.
Takže až zase budete nadávat pražákům do kokotů a debilů, co neumí ve sněhu, tak jsem se včera na vlastní oči přesvědčil, že ty problémy tam dělají hlavně venkovští balvani co řídí kamiony.
Ty blbečku, někdy si do toho sedni a jsem zvědavej co dokážeš se 45t a jednou poháněnou napravou. Jsi jen další z řady debilů kteří nevědí, v životě to nezkusili a budou chtít poučovat někoho kdo za rok nacouvá tolik co ty nenajedeš :twisted: :roll: :roll: :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2807
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Meteoo

Příspěvek od Espero »

xx
Naposledy upravil(a) Espero dne 17 pro 2010, 14:32, celkem upraveno 2 x.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Meteoo

Příspěvek od pepan »

no dovolím si nesouhlasit páč centrála kamionů býva u větších měst :mrgreen:
já jako venkovan balvan.tady mám zimu 6 měsíců v zimě a kokoti a kreténi tahám zejméne praha brno středošechy a podobné borce co majou kvalitní letní gumy :evil:
a já balvan jedu se 4x4 60 a idiot mě předjíždí na tankodromu 90..tomu říkám píčus,kterej ohorižuje okolí..na něj seru..už sem to několikrát udělal..200 metrů předemnou žbluňk a pak mával..tak sem zastavil a poslal sem ho do prdele
ano kamijoňáci holt se stím neserou..
jezdil sem jen s manem a musel sem se dostat z místa á do místa bé..a jestli sem někde zapad?
podepsalo se to na výplatě a nehledě o placení mýtného za stavu silnic v čr...k zblití..
je to těžký to soudit takhle...
zimní pneu na kamion? :lol:
ono jích v čr moc není

nic osobního kuci :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2807
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Meteoo

Příspěvek od Espero »

xx
Naposledy upravil(a) Espero dne 17 pro 2010, 14:32, celkem upraveno 2 x.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Meteoo

Příspěvek od pepan »

joo to máš recht..pravdou je,že někteří mají heslo..jedu a jedu já sem větčí a ty uhneš a setkávám se stím stále a bohužel..nedávno sem na to musel hamsnout na kruháči v hranicách
kokot ani nemávnul nebliknul..tak sem ho pak předjel a zpomalil sem mu v kopci na 40 a byl f prdeli :lol:
holt sem to nervově neudržel a musel se pomstít
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2807
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Meteoo

Příspěvek od Espero »

xx
Naposledy upravil(a) Espero dne 17 pro 2010, 14:32, celkem upraveno 1 x.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Meteoo

Příspěvek od pepan »

aktuál někde 100cm někde 75 cm někde 60 cm :mrgreen:
měřeno na louce
teplota přez den průměr -12
oblačno sem tam sníh..vlastně sem tam pořád...
zima jak fprdeli,silnice nasráč pluhaři nikde..
klasika jako každej rok
na jaro chystám nový silentbloky a tlumiče :evil:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2807
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Meteoo

Příspěvek od Espero »

U nás včera napadlo 30 cm, k těm asi 10, které tam po oblevě zbyly. Zatím dobré, jet se dá.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2060
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Meteoo

Příspěvek od Gandalf »

Zdar hoši, v Brně polojasno, chvílemi vykoukne i sluníčko, sníh jen občas poletuje ve vzduchu, ale chodníky i silnice čisté, teplota cca. -3 až -4°C. Já su spokojený, jen aby to chvilku vydrželo [-o<
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Smajloch
*
Příspěvky: 62
Registrován: 28 lis 2009, 00:47

Re: Meteoo

Příspěvek od Smajloch »

Espero píše:Ty inteligente. Já mám 2 vysoké školy a řídím banku a zodpovídám za stovky miliard korun. Pro mně jsi lůza, i kdybys si sám sobě mezi sobě rovnými připadal jako hvězda. A když Ti to připadá tak náročné, že ohrožovat ostatní lidi vlastní blbostí je normální, ne-li záslužné, jdi se rovnou přihlásit do kriminálu. To není v první řadě o tunách a rozměrech. To je o způsobu myšlení a odhadu důsledků toho co děláš. Teprve potom je to o těch tunách a rozměrech. A také chci chci říci, že já si to klidně půjdu vyzkoušet a po nějakém kratším zácviku v trvání několika týdnů to můžu i dělat. Ty mojí práci ale dělat nemůžeš ani po hodně dlouhém zácviku. Na to nezapomínej. Ostatně když ti to nevyhovuje, tak to nedělej. Já jsem Tebe osobně tím co jsem napsal v ráži po tom, co jsem včera po dobu 5 hodin prožíval neurážel, takže když jsi to postavil do osobní roviny, nemůžu než napsat podobným způsobem.
Ty pražský blbečku. Tak to musiš bejt hodně blbej když ti nestačí 7 tříd základky. Zimni gumy na kamion v obdobě osobnich, tedy ony lamely vlastně neexistují, podívej se na net a pak dělej machra.
Zácvik v řádu x týdnu nebo let, pokud napadne nandáš řetězy a prostě těch 45 nebo víc tun nahoru do kopce nedostaneš. Máš 2 vysoké školy tak by jsi snad něco mohl vědět o adhezi ](*,) ty odhade ](*,)
Ano, většina těchto řidičů osobáku vůbec nemá potuchy o setrvačných silách které působí na náklad. Pitomci co nepochopí že plně naloženej nejsem schopen zastavit na pár metrech ani s největší vůlí. Ze nebudu uhýbat na kraj silnice já, ale ten malinkej osobák pod kterým se krajnice 100% neutrhne
Ono popisované vytláčení taky neni tak docela pravda, jde o to že pokud máš rozhýbat ony t tak to něco stojí, každe zpomalení má za nasledek zvýšení spotřeby.
Požívám stoupací pruh, a když končí dávám blinkr a vyjíždím protože tak to stojí v vyhlášce, ty nesmíš být tupej inteligent aby jsi si všimnul značky která o konci pruhu informuje a včas mi uhnul protože já prostě nemám kam jet
nesmí řidič jedoucí v levém jízdním pruhu ohrozit řidiče jedoucího v pravém jízdním pruhu.

Taky by jsi si měl uvědomit že sedím cca 2m nad tebou a málokdy se mi tam něco stane :mrgreen:
A 35tis =D> =D> =D> =D> :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Co k tomu dodat.
Jo a mě moje práce baví, i když občas narazím na hnupa jako jsi ty.
Dovolil bych si jeden vtip který by se měl tesat do kamene
Jde pan Bůh po zemi a nese plnej pytel č....ů.Jak tak jde,pytel se roztrhne a č...ky vypadnou na zem.Pan Bůh se zastaví,porozhlédne se a povídá:Hm,tak co nadělám,Praha bude tady.
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2807
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Meteoo

Příspěvek od Espero »

xx
Naposledy upravil(a) Espero dne 17 pro 2010, 14:32, celkem upraveno 1 x.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Smajloch
*
Příspěvky: 62
Registrován: 28 lis 2009, 00:47

Re: Meteoo

Příspěvek od Smajloch »

A ještě jsi vztahovačný... Ty vtipalku. Se mi líbí jak když dochází argumenty, začne se vyhrožovat, njn hotl nejsi z Brna ale z Praglu. V Brně podobný týpky žerem k snídani. Ty asi chodíš do práce jen pro dobrý pocit, že ty máš ještě skovanou rudou knížku a doklady o zaplacení členských příspěvků. Jsi hrdým držitelem Řádu Práce :roll: ?
Řída banky a jezdí H :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Socialním autem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mimochodem, stale platí že větší bere :D . Pro mě jsou to jen ušpiněné gumy ale ty máš orvanej celej bok auta
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Meteoo

Příspěvek od matysekul »

A pak dopadneš stejně jako jiný inteligent,který si myslel,že zákaz vjezdu kamionů je tam pro srandu.Hned jak přejel zavřený most na který upozorňovalo 7 značek na 10km,tak ho skásli.A byl to Brňák :mrgreen: Laciný to neměl ...
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Odpovědět

Zpět na „Pokec“