pneumatiky a disky

Zimní, letní, disky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
pivis
**
Příspěvky: 188
Registrován: 22 zář 2009, 14:35
Bydliště: Karlovy Vary

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od pivis »

Dneska jsem byl ve Weidenu a taky jsem už přemýšlel, že už brzy přezuju.Silnice jsou už jen mokré a teplota kolem 14,ale raději ještě týden počkám.Letošní zimu člověk nikdy neví.
New Accent 1,4 Dynamic -celadon blue 11/2008-prodáno 2/2014
Hyundai Sonata NF 2,4
Reklama
 

Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od palčo »

cert píše:Já šetřím jen zimní, ty letní P6000 je takovej neřád, že už abych je odjezdil a víckrát je už neviděl.
A dôvod? Ja som celkovo spokojný.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3715
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Vilda »

cert píše:No Vildo, nakonec ty CAčka nejsou zase tak hrozný, ne?
Tak to určitě nejsou .... jen ty Dezenty se mi líbí víc :-k no, ale začali chodit nějaký peníze z pojistek, za to moje zlomený žebro a ikdyž to nebudou nějaký horentní částky, tak na půlku Dezentů by to hodit mohlo a tak mám v plán :idea: Borbety nechat na zimní pneu a Dezenty F si pořídit na letní :D aspoň bych se zbavil tý podzimní frustrace, že nandavám plechovky ... :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Rudolf »

cert píše:Tak se udělalo hezky, dlouhodobá předpověď je příznivá, už taky koketujete s přezutím na letní obutí? Doufám, že sníh už nenapadne a docela rád bych pošetřil zimáčky. Jak to vidíte?
Dnes jsem je přehodil. 17°C není pro zimáky nic optimálního. V normálních výškách myslím už bude "klid".
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8068
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Mexican »

cestujem v utorok do Hannover, cez vysocinu - takze som zatial zimaky nechal. Clovek nikdy nevie, ci bengacom nerachne v hlave a nebudu kontrolovat "zimnu vybavu"
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Rudolf »

Mexican píše:cestujem v utorok do Hannover, cez vysocinu - takze som zatial zimaky nechal. Clovek nikdy nevie, ci bengacom nerachne v hlave a nebudu kontrolovat "zimnu vybavu"
Jo v +15 kontrolovat zimní gumy, jak to dělali ve Svitavách hned první den, kdy tahle pitomost začala vloni (nebo už předloni?) platit, to by jim šlo. :cry: :cry:
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2060
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Gandalf »

Já jsem v pátek odpoledne neměl co dělat, tak jsem přezul, opláchl zimní, zbavil kamínků a uložil do stojánku... spokojenost :) Přes kontrolované úseky do konce měsíce nepojedu a sněhu se letos u nás už nebojím. Nějaký ten ranní mrazík mě nebere, ale ta změna je okamžitě cítit - jako když si přezujete kanady za lehké kecky - všechno je přímější a citlivější i při slalomu mezi děrami :D
Naposledy upravil(a) Gandalf dne 21 bře 2010, 18:13, celkem upraveno 1 x.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od cert »

palčo píše:
cert píše:Já šetřím jen zimní, ty letní P6000 je takovej neřád, že už abych je odjezdil a víckrát je už neviděl.
A dôvod? Ja som celkovo spokojný.
No odpovím Ti otázkou... Už jsi měl na autě i jiný obutí než P6000? Mně Accent sedí líp na zimákách Nokian než na těch Pirellkách. Na předchozím autě jsem měl Continentaly, Fuldy, Barumky a na zimu dokonce i protektory (to už nikdy neudělám) a když to seřadím podle toho jak se auto chovalo jak za sucha tak za mokra, tak vedou jasně Coninentaly pak Fuldy (ale ty o moc horší nebyly) a pak nastejno Barumky s Pirellkama (které mám teď na Accentu). Protektory - no comment.
Zkus někdy poslat auto do zatáčky trochu ostřeji - P6000 hned piští a na pocit dost znervózní. Na vodě žádná sláva. No nakonec co čekat od pneu která debutovala v roce 2000.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od palčo »

Popravde s tými Continentalkami budeš mať pravdu. Mal som ich na predošlom autíčku a boli fakt dobré. Len by to chcelo porovnávať gumy na jednom ytpe auta. Porovnávať nejaké gumy na jednom a iné na druhom nie je najobjektívnejšie. Nervozita Accenta v zákrute-ten zadok na sedane bude asi nervózny aj na iných gumách. Mne sa momentálne dosť vidia (letné) Nokiany H. Keby mi niekto vedel povedať ako reagujú na Accente.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od cert »

No, porovnávám to s VW Golf Variant z roku 95. Typem podvozku to je +/- stejné, akorát Accent je lehčí. Nicméně ty P6000 jsou fakt mizérie a netvrdím to jen já (http://www.pneunet.cz/pneu/968/pirelli- ... 6-H-letni/). Mechanik, co mi obouval P6000 na elektrony jen co je zahlédl: "Ježkovy voči, tenhle šmejd nejde pořádně ani vyvážit. Jako na potvoru dost vydrží, to si užijete." Bral jsem ho s rezervou, ale jak to tak vidím, tak nekecal...
Na zkušenosti uživatelů Nokianů H mrkni sem:
http://www.tyretest.com/pkw_sommerreife ... index.html
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
wolf8485
*
Příspěvky: 69
Registrován: 11 úno 2010, 00:02
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od wolf8485 »

Ja sa chystam prezut v piatok na BFGoodrich takze hned potom vam dam info aj ked to nebude objektivne pretoze oproti pirelkam idem do vacsej pneu....
Hyundai Accent 1.5CRDi VGT Elegance , wine red, 01/09, chrom kit
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od pepan »

schvaluju značku 8) :mrgreen:
bf sou v klidu
Naposledy upravil(a) pepan dne 21 bře 2010, 20:25, celkem upraveno 1 x.
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od palčo »

Tak vďaka a už ich mením (zimné za letné pirelli) a dúfam, že ich čo najskôr zničím a hurá na Nokiany. :D/ Skúsenosti sú OK.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od jarik65 »

cert píše: Nicméně ty P6000 jsou fakt mizérie a netvrdím to jen já (http://www.pneunet.cz/pneu/968/pirelli- ... 6-H-letni/).
50 na 50 nekdo chvali nekdo hani-babo rad :-k
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
wawro94
Příspěvky: 1
Registrován: 05 bře 2010, 23:31

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od wawro94 »

Ja mam stránku zo Slovenska na elektróny a sú tam najlacnejšie pozeral som tam a za 45 € - 55€ odkaz je tu http://www.topdisky.sk[/b]/ a druha stránka je www.ortus.sk tam sú najlacnejšie a chcem kúpiť a bol tam môj kamarát on ma VW polo 1.4 TDI a kúpil od nich a okamžité zadarmo mu dali aj šruby k farbe elektrónu a mu zadarmo vyvážili auto a bol s nimi 100% spokojný.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pneumatiky a kola“