pneumatiky a disky

Zimní, letní, disky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2077
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od milosh »

ten accent ma slusny kola :mrgreen: =D>
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od pepan »

má jinou spz že :)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Fulli »

Mexican píše:David C3 - a kolega z Cajzova nema zasterky.. ale to stanie cez dve miesta - mno davide.. v Brne sa hovori ze "parkujes jak Vyskovak" a to je velmi netaktne oznacenie soferskych skusenosti :lol: ale mate to obaja pekne nalestene, to je pravda
parkuje cez dve miesta aby ten druhy accent na neho nevrhal tien.... :wink:
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od David C3 »

Tak jsem parkoval pro lepší foto. jinak parkoviště bylo prázdné :lol: jj Kliky a Spz a taky ty mlhovky... Kua tolik rozdílů :shock:
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Schwarzie »

Tak jsem dnes přezul na letní, abych si zbytečně nesjížděl zimáky. Foto pro Vildu (mám ty stejný Borbety). -foceno mobilem v šeru....- http://jdem.cz/a4v26
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od cert »

Schwarzie píše:Tak jsem dnes přezul na letní, abych si zbytečně nesjížděl zimáky. Foto pro Vildu (mám ty stejný Borbety). -foceno mobilem v šeru....- http://jdem.cz/a4v26
Mám taky tyhle Borbety a už se těším, až je dám an auto. Přezutí jsem plánoval na víkend, ale to zatracený počasí se ne a ne umoudřit :? . No uvidíme.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Vilda »

Schwarzie píše:Tak jsem dnes přezul na letní, abych si zbytečně nesjížděl zimáky. Foto pro Vildu (mám ty stejný Borbety). -foceno mobilem v šeru....- http://jdem.cz/a4v26
Vypadaji moc pěkně !! Chtělo by to společnou fotku Accenťáků - Borbeťáků :D Já byl včera po noční a taky jsem chtěl zimáky přes den sundat, ale stačil jedinej pohled s okna a šel jsem si zase lehnout. Nebylo vidět na protější chodník, jak chumelilo .... normálně bílá tma :mrgreen: a dneska ráno v Praze, bílo a mínus 5 st. Škrábal jsem okna jak v lednu, ještě chvíly počkám, snad ta skurv...ná zima konečně odtáhne :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Vilda »

Tak jsem se dneska rozhoupal a přezul na letňáčky na Borbetech. Tady je 12 st. tepla, takže v klídku budu jezdit na letních :D

Pár fotek .....

Obrázek

Obrázek
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ouzo1
*
Příspěvky: 95
Registrován: 22 říj 2008, 15:15
Bydliště: Plzeň

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od ouzo1 »

Vilda:
Čau..... máš to moc hezký. Já mám úplně stejný Borbety Ca, ale jenom na 14" s originální gumou. Chtěl jsem 15", jenže bych musel kupovat nové pneu. Za ušetřené peníze jsem objednal potahy od Madu. A když to tady čtu, tak nás bude asi trochu více :-k .
NEW ACCENT 1,4 16V ELEGANCE CELADON BLUE 10/08
Hyundai Getz 1,1 2006
Hyundai i20 1,2 2012
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Vilda »

ouzo1 píše:Vilda:
Čau..... máš to moc hezký. Já mám úplně stejný Borbety Ca, ale jenom na 14" s originální gumou. Chtěl jsem 15", jenže bych musel kupovat nové pneu. Za ušetřené peníze jsem objednal potahy od Madu. A když to tady čtu, tak nás bude asi trochu více :-k .
Zdar ouzo :D já jsem si taky nechal 14" s origoš Pirelkama ... nechtělo se mi kupovat nový gumy jen proto, abych měl 15"ky. Trochu byla obava, že kola budou malý, ale je to docela dobrý .. viz foto. Dneska jsem Pirelky protáhnul v trochu svižnějším tempu a chovaly se docela dobře. Na suchu držely jak přilepený, tak zbývá ještě testík na vodě :? A Borbety tady budou opravdu hojně zastoupeny =D>
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od cert »

Vilda píše:Tak jsem se dneska rozhoupal a přezul na letňáčky na Borbetech. Tady je 12 st. tepla, takže v klídku budu jezdit na letních :D
Zdar Vildo, taky jsem dneska přezul, akorát to ještě musím umýt, jet u strašnej marast. Mám stejný Borbety a fakt Accentu sluší. Koukám, co máš za stěrače? Bosch Aerotwin nebo origo Hyundai? Cena?
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Vilda »

cert píše:
Vilda píše:Tak jsem se dneska rozhoupal a přezul na letňáčky na Borbetech. Tady je 12 st. tepla, takže v klídku budu jezdit na letních :D
Zdar Vildo, taky jsem dneska přezul, akorát to ještě musím umýt, jet u strašnej marast. Mám stejný Borbety a fakt Accentu sluší. Koukám, co máš za stěrače? Bosch Aerotwin nebo origo Hyundai? Cena?
Tak doufám , že nahodíš nějaký fotečky na elektronech :!: ať se taky kochnu :shock: já byl na myčce včera .... vapkou jsem Acouše vymydlil ( za 80 kč ) vystříkal podběhy a všechno co se dalo. Ty stěrače jsem koupil v Globusu " air twin Ewo " za slušnej peníz, ale stírají dobře ... už jsem ty samý měl na Twingu
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj.
Taky jsem včera přezul, tak doufám, že už nebude zima!!!
Auto jsem umyl, prozkoumal spodek atd. a nevím, jestli jste to taky zpozorovali na laku, ale udělali se mi na něm takové jakoby zrezivělé mikro flíčky. Lak porušený není, ale vypadá to strašně!!!
Koupil jsem klasický odrezovač a přimíchal jsem ho do vody cca 250 ml (celá směs). Auto jsem s ním omyl a naštěstí to pustilo. Když jsem to viděl poprvé, myslel jsem, že mě z toho trefí :lol:
Mějte se krásně, ahoj Zdeněk
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Vilda »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Taky jsem včera přezul, tak doufám, že už nebude zima!!!
Auto jsem umyl, prozkoumal spodek atd. a nevím, jestli jste to taky zpozorovali na laku, ale udělali se mi na něm takové jakoby zrezivělé mikro flíčky. Lak porušený není, ale vypadá to strašně!!!
Koupil jsem klasický odrezovač a přimíchal jsem ho do vody cca 250 ml (celá směs). Auto jsem s ním omyl a naštěstí to pustilo. Když jsem to viděl poprvé, myslel jsem, že mě z toho trefí :lol:
Mějte se krásně, ahoj Zdeněk
Zdendo, a nestál si někde, kde se něco řezalo flexou ?? Tohle samý, měl kolega z Twingo klubu ... na stříbrný metalíze se mu udělali rezavý mikrofleky :? a pak na to přišel, soused před časem flexou řezal starý zábradlí a on stál s Twingem opodál. Normálně měl v laku zapečený mikrokousky okují a taky mu to takhle rezlo ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Nene, bylo to od předních kol až po zadní nárazník a drželo se to i na plastu. Výškově po ty obouchávací lišty. A bylo to z obou stran auta. Prvně jsem tomu nechtěl věřit, ale odloupnul jsem vždycky nějaký černý bordel, okolo kterého to chytlo rez. Naštěstí to zmizelo a celé auto už je v pořádku, ulevilo se mi!
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pneumatiky a kola“