kožený volant

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: kožený volant

Příspěvek od Vilda »

xwing píše:Ten volant z profi firmy je super, keby som bol vedel skôr tak nekupujem Mario Cavallo... ale tak aspoň som trochu ušetril :mrgreen:
Volant som tiež chcel začierniť a kúpiť čiernu kožu, ale keď som skúsil ten krém na topánky tak aj po zaschnutí mi to farbilo ruky tak som sa na to vykašľal a kúpil sivý, farba je presne tá istá sivá ako volant. Už len zohnať dačo čím zafarbím znak v strede volantu na strieborno aby to aj dobre vyzeralo. Nevie niekto niečo odporučiť?
Já nevím jaký krém na boty jsi použil, ale mě černou nepouští a můžu to dokázat :D :D

Obrázek

Volant jsem několikrát přetáhnul hadrem a je pořád bílej ...

Obrázek

Použil jsem tento krém na boty ...

Obrázek
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: kožený volant

Příspěvek od DEXTER »

tak toto je nezvratny dokaz :D inak vyzera to dobre take cierne
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: kožený volant

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Vildo a to jsi natíral i palubovku a dveře???
Vypadá to opravdu moc pěkně =D>
Mám brouka v hlavě :lol:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: kožený volant

Příspěvek od Vilda »

Zdendo, natřel jsem všechno, co bylo tmavý ... teda spíš šedomodrý, protože původní odstín se mi nelíbil :? úplně s toho čišela ta plastovost .. Ty máš, ale úplně jinou barvu palubky, nevím, nevím, jestli by se Ti to povedlo udělat úplně na černo :roll: v případě neúspěchu by se ten černej krém, asi špatně dával dolu ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
jjman
*
Příspěvky: 31
Registrován: 06 kvě 2009, 09:58
Bydliště: Ostrava

Re: kožený volant

Příspěvek od jjman »

Taky jsem natíral krémem, sice jen volant zepředu a zezadu, všichni kdo to viděli tak nevěřili že to bylo dříve šedé... kryje to dobře, jen se mi zdá, že dám asi ještě druhou vrstvu... Vypadá to fakt bomba, doporučuju.. jen bacha při aplikaci krému na náhodné dotyky na béžových částech palubovky nedejBože potahů :)
Hyundai Accent 2009 1,5 CRDi, Elegance + boční airbagy, Ebony Black, folie 75/25%, L: Alu Ronal R46 ET 38 7x16" Bridgestone Turanza ER300 205/45/16, Z:origo plech 14" Bridgestone LM-20 185/65/14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: kožený volant

Příspěvek od Vilda »

jjman píše:Taky jsem natíral krémem, sice jen volant zepředu a zezadu, všichni kdo to viděli tak nevěřili že to bylo dříve šedé... kryje to dobře, jen se mi zdá, že dám asi ještě druhou vrstvu... Vypadá to fakt bomba, doporučuju.. jen bacha při aplikaci krému na náhodné dotyky na béžových částech palubovky nedejBože potahů :)
Já jsem volant nakrémoval asi 5x, pak byl 100%ně černej :D nejhůř se dělal panel pod volantem ( co se strká klíček do zapalování ), palubku jsem dělal 3x, ta kryla dobře .... nahoď když tak foto ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7966
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: kožený volant

Příspěvek od Mexican »

Vilda píše:
jjman píše:Taky jsem natíral krémem, sice jen volant zepředu a zezadu, všichni kdo to viděli tak nevěřili že to bylo dříve šedé... kryje to dobře, jen se mi zdá, že dám asi ještě druhou vrstvu... Vypadá to fakt bomba, doporučuju.. jen bacha při aplikaci krému na náhodné dotyky na béžových částech palubovky nedejBože potahů :)
Já jsem volant nakrémoval asi 5x, pak byl 100%ně černej :D nejhůř se dělal panel pod volantem ( co se strká klíček do zapalování ), palubku jsem dělal 3x, ta kryla dobře .... nahoď když tak foto ..
Vildo, mozno blba otazka... a nema ten krem nejake negativne ucinky.. myslim vypary za vysokej teploty a tak.. pretoze to vyzera fajn, ale to zdravotne hladisko ma trochu vylakalo
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: kožený volant

Příspěvek od Vilda »

To Mexičan: Já si myslím, že ne ... aspoň žádný smrad, který by člověka nějak obtěžoval necítím, ani při vysokých teplotách, ale chemie je to určitě je :D Ale to jsou různé voňavé stromečky, cocpit spreye taky ... neřeším :D hlavně, že se mi to líbí ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
dzigit
*
Příspěvky: 62
Registrován: 20 úno 2009, 01:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: kožený volant

Příspěvek od dzigit »

ludia neviete mi poradit kde by som ten krem TAGAL mohol kupit na SR pripadne nejaky eshop.
v cechach som to nasiel ale noposielaju a ked posielaju tak postovne stoji 300kc
26 idem do hodonina tak pripadne by som to tam vedel kupit v nejakej drogerii keby ste mi dali tip

diky moc
Hyundai Accent 02/09 black Elegance 1.4 benzin kupovane v CR - Hodonin
Slovakia Bratislava
www.nefajci.eu
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: kožený volant

Příspěvek od xwing »

Tak premohol som svoju lenivosť a konečne si nahral na comp fotku môjho koženého volantu Mario Cavallo. Vybral som tú sivú farbu aby ladila s farbou volantu, je to presne ten istý odtieň. Kvalita mobil, ale vidno vcelku dobre, fotím len keď praží slnko aby sa na to dalo kukať :mrgreen:
Km už mám viac, ako vravím je to stará fotka len som bol lenivý si ju z mobilu nahrať na comp :mrgreen:
Přílohy
Foto volant.jpg
Foto volant.jpg (131.66 KiB) Zobrazeno 206 x
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: kožený volant

Příspěvek od kamasutra »

tochromovanie list vyzera dobree co vidim z tej tvojej fotky, na stredovom paneli kde regulujes klimu a teplotu no a na bocnych "fukaroch" vzduchu.
neda sa to niekde zohnat ?
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: kožený volant

Příspěvek od kamasutra »

dk13 píše:...v Košiciach http://www.autocalunnictvo.sk
rozmyslam, ze aj ja si tam pojdem dat spravit kozenny volant profesionalne.
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: kožený volant

Příspěvek od xwing »

kamasutra píše:tochromovanie list vyzera dobree co vidim z tej tvojej fotky, na stredovom paneli kde regulujes klimu a teplotu no a na bocnych "fukaroch" vzduchu.
neda sa to niekde zohnat ?
Na stredovom paneli je všetko origoš, ty máš niečo iné? Tie kryty na fukároch + ďalšie okolo vnútorných kľučiek som kúpil z http://www.korea-suv.cz/index.php?sec=d ... braneDil=2. Síce im trochu dlhšie trvalo kým si všimli moju objednávku, ale vraj sa vtedy akurát menil majiteľ tak v tom mali bordel. Tak či tak nakoniec to došlo, akurát ma pošta obabrala o pár € pri dobierke a neskoro som si to všimol. Diel pre automatickú prevodovku asi nevyužiješ, ak máš benzín ako ja tak ani na výškové repráky, ale aj tak to dosť oživí ten interiér, najmä tento môj sivo-sivý 8)
Škoda že nie je aj možnosť nejako získať chrómový znak na volante čo sa dával do roku 2007 či 2008, v servise mi povedali že iba s novým airbagom :shock:
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: kožený volant

Příspěvek od Gandalf »

kamasutra: Stříbřité ovladače ventilace jsou až od vyšší výbavy, základ je pouze v černé, což je samozřejmě škoda, protože to vypadá o 100% líp :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: kožený volant

Příspěvek od kamasutra »

no ta web stranka je dobra. to si objednam. skoda toho znaku v strede volantu ale nato som uz prisiel, nieco sme vymysleli, pridam foto.
hej to mi doslo ze minimalne Elegance trieda. ja len ci nahodou, lebo to skutocne dobre vyzera.
mame activ takze vsetko v ciernom a umele. ](*,)
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“