Hyundai Coupe 1.6

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
DriverK04
*
Příspěvky: 29
Registrován: 14 kvě 2005, 13:38

Příspěvek od DriverK04 »

No tak ja zas jako nepotřebuju žádný extra ozvučení, hlavně aby to hrálo a rád bych tam rádio s CD... :)
no a interier se dá kdyžtak nějak trochu upravit, kdyby bylo nejhůř,neee!?? :wink:
Reklama
 

Conan
*
Příspěvky: 95
Registrován: 13 dub 2005, 15:33
Bydliště: kousek od Úval u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conan »

Všechno jde, když se chce :-)
Měl jsem tři roky Hyundai Coupe 2.0i, 1. generace ...

Nyní mám:
Volvo XC 90 2.5T AWD, (154kW, MY 2005, LPG 14,5L / 100km)
Bylo:
Volvo V40 T4 (r.v. 1998)
DriverK04
*
Příspěvky: 29
Registrován: 14 kvě 2005, 13:38

Servisní knížka

Příspěvek od DriverK04 »

A myslíte že bude problem sehnat Coupečko se serviskou!??..nebo ji běžně tyto auta u nás mají..i když jsou třeba dovezeny např. z Německa nebo Rakouska!?? :P
Conan
*
Příspěvky: 95
Registrován: 13 dub 2005, 15:33
Bydliště: kousek od Úval u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conan »

To možná bude problém, ono jich asi moc kupovaných v ČR nebude a u těch ze zahraničí se většinou jedná o opravené bouračky.

Ale kdo hledá najde :wink:
Měl jsem tři roky Hyundai Coupe 2.0i, 1. generace ...

Nyní mám:
Volvo XC 90 2.5T AWD, (154kW, MY 2005, LPG 14,5L / 100km)
Bylo:
Volvo V40 T4 (r.v. 1998)
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní knížka

Příspěvek od Tiburon_FX »

DriverK04 píše:A myslíte že bude problem sehnat Coupečko se serviskou!??..nebo ji běžně tyto auta u nás mají..i když jsou třeba dovezeny např. z Německa nebo Rakouska!?? :P
zkus třeba www.rezecar.cz - aktuální nabídka - většina je se serviskou - já sem vod nich kupoval dovezený FX 2,0 z německa se serviskou - po prvnim majiteli - 60ti letym chlapovi - dostal sem i německej techničák...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

DriverK04 píše:No tak ja zas jako nepotřebuju žádný extra ozvučení, hlavně aby to hrálo a rád bych tam rádio s CD... :)
no a interier se dá kdyžtak nějak trochu upravit, kdyby bylo nejhůř,neee!?? :wink:
interiér se mi z estetickýho hlediska fakt líbí, obvzlášť ty vykrojený budíky, když to srovnáš třeba se soudobym Eclipsem, nebo mx6 nebo mr2 tak mi přijde že je mnohem hezčí, už jenom proto že je celej v černý (ne šedivá jako u ostatních), ergonomicky bych ho hodnotil kladně - všechny tlačítka jsou pohodlně v dosahu a jsou přesně na těch místech kde je čekáš, o vrzání nemůže bejt ani řeč (teda aspoň u mí káry) co se týče zvuku - 6 reproduktorů v sérii je dost slušný, nejsem žádnej expert přez hudbu ale mě to bohatě stačí, spousta lidí co sem vez mi tu sériovou hudbu chválila....a jedna rada na konec - chtěj ho v kůži, ty černý sedačky s nápisem coupé jsou fakt nádherný, teď se chytám za hlavu že sem si nepočkal a zkoušim je sehnat a je to fakt problém...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Conan
*
Příspěvky: 95
Registrován: 13 dub 2005, 15:33
Bydliště: kousek od Úval u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conan »

... no pokud sedačky v kůži, tak pak i s klimatizací. A i tak, až si v létě pudeš sednout v kraťasech do auta, co stálo na sluníčku, tak asi tu černou kůži moc chválit nebudeš :wink:
Měl jsem tři roky Hyundai Coupe 2.0i, 1. generace ...

Nyní mám:
Volvo XC 90 2.5T AWD, (154kW, MY 2005, LPG 14,5L / 100km)
Bylo:
Volvo V40 T4 (r.v. 1998)
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Conan píše:... no pokud sedačky v kůži, tak pak i s klimatizací. A i tak, až si v létě pudeš sednout v kraťasech do auta, co stálo na sluníčku, tak asi tu černou kůži moc chválit nebudeš :wink:
mám dojem že všechny kupátka měly klimatizaci, zatim jsem žádný bez klimy neviděl, taky máme v sérii zatmavený okna, krom toho ty sedačky co chci sou v místech zad a zadnice dirkovaný, nicméně máš pravdu, kůže se dovede pěkně rozpálit, ale mě se prostě ty sedačky strašně líběj, ještě jsem ani neviděl nikde prodřený nebo popraskaný a to i v těch nejstarších verzích - takže bych řek že ta kůže bude hodně kvalitní....jinak ty klasický semišový (nebo z čeho to je) jsou snad nevyčistitelný-usazuje se na nich hrozně prach - vůbec nevim co s tim - jednou jsem je myl speciálnim přípravkem a lezly s toho hrozný žmolky prachu - vypadaly pak dobře asi měsíc....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Conan
*
Příspěvky: 95
Registrován: 13 dub 2005, 15:33
Bydliště: kousek od Úval u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conan »

Prodávaly se i verze bez klimatizace. Nevim teda jak u nás ale v Belgii jo, odtud bylo to moje a bylo bez klimatizace :(

Ten textilní potah je opravdu hrůza udržovat čistej, já to "stíral" navlhčenou rukou.
Měl jsem tři roky Hyundai Coupe 2.0i, 1. generace ...

Nyní mám:
Volvo XC 90 2.5T AWD, (154kW, MY 2005, LPG 14,5L / 100km)
Bylo:
Volvo V40 T4 (r.v. 1998)
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Conan píše:Prodávaly se i verze bez klimatizace. Nevim teda jak u nás ale v Belgii jo, odtud bylo to moje a bylo bez klimatizace :(

Ten textilní potah je opravdu hrůza udržovat čistej, já to "stíral" navlhčenou rukou.
No je fakt že existovaly chudší verze - socky - třeba pro usa se dělaly socky (pro usa trh) co dokonce neměly zrcátka ani v barvě ani v elektrice - občas jsou k vidění na prodej na ebayi, a taky ty verze pro severní ameriku maj hnusný šedivý hadrový sedačky, s vůplně jinym tvarovánim než pro evropu, voproti nim sou ty černý semišový epes.....jinak dík za tip s tou vlhkou rukou zkusim to...tim prostředkem jsem to mordoval asi 2 hodiny...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

Ahoj,
můžete někdo poradit, mám velký zájem koupit Huyndai Coupe 1.6. 16V r.v. 96 , problém je že je to dovoz, bez servisní knížky, a na obouch stranách má bubnový brzy, už ste to někdo viděl??? asi to bude nějaká slátanina , dík
Conan
*
Příspěvky: 95
Registrován: 13 dub 2005, 15:33
Bydliště: kousek od Úval u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conan »

Jak na obou stranách? Pokud myslíš bubny vepředu, tak to slátanina rozhodně bude.
Pokud myslíš bubny na zadní nápravě na obou stranách, tak je to asi celkem normální, ne? Nebo si někde viděl, že na jednom kole bude kotouč a na druhém buben a to vše na jedné nápravě?

Jestli ale mělo Coupe 1.6 vzadu bubny nevím (spíš ne), jeden kamarád má 1.6tku a má tam kotouče.
Měl jsem tři roky Hyundai Coupe 2.0i, 1. generace ...

Nyní mám:
Volvo XC 90 2.5T AWD, (154kW, MY 2005, LPG 14,5L / 100km)
Bylo:
Volvo V40 T4 (r.v. 1998)
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

Sorry sem to napsalA trochu blbě, myslela sem jak přední tak zadní nápravu ! to víš jen blbá ženská
Conan
*
Příspěvky: 95
Registrován: 13 dub 2005, 15:33
Bydliště: kousek od Úval u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conan »

CARy píše:Sorry sem to napsalA trochu blbě, myslela sem jak přední tak zadní nápravu ! to víš jen blbá ženská
:wink:
Měl jsem tři roky Hyundai Coupe 2.0i, 1. generace ...

Nyní mám:
Volvo XC 90 2.5T AWD, (154kW, MY 2005, LPG 14,5L / 100km)
Bylo:
Volvo V40 T4 (r.v. 1998)
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

CARy píše:Ahoj,
můžete někdo poradit, mám velký zájem koupit Huyndai Coupe 1.6. 16V r.v. 96 , problém je že je to dovoz, bez servisní knížky, a na obouch stranách má bubnový brzy, už ste to někdo viděl??? asi to bude nějaká slátanina , dík
cože? bubny vepředu i vzadu?? to je nějaká kravina ne? to snad ani nejde....nespletla ses drahoušku? :D je to auto někde na netu vyfocený? neni k vidění v praze? to bych fakt rád viděl v reálu!
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“