Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Re: Objednaný

Příspěvek od Andy4 »

Petusko73 píše:Nový Accent Gold Beige objednaný.

:lol: :lol: :lol:


tak kedy ??
mx5/swiftsport/santafe/accent
Reklama
 

Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

jo jo zlata je super.. dam na ni folie a krasne 15 nebo 16 kola.. hmmm.. :lol:
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Re: Objednaný

Příspěvek od Petusko73 »

Andy4 píše:
Petusko73 píše:Nový Accent Gold Beige objednaný.

:lol: :lol: :lol:


tak kedy ??
Podľa plánu na papieri niekedy na prelome apríl, máj ale reálnejší vraj bude asi jún. Mne to ale nevadí, mám čas.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Andy4: Andy uvažujem o tom alarme Magicar. Ak budeš mať čas tak by si ho mohol trošku popísť, čo to v základnej výbave obsahuje čo "robí" (čo sa k tomu oplatí dokúpiť) a tak... A samozrejme tvoju spokojnosť. Dokupoval si aj ten By-pas na imobilizér?
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Petusko: Magicar 9000B (už je aj 9000C, čo je nový model,kt vie aj niečo navjac) je alarm s pagerom ktorý umožnuje montáž dialkového štartu. My sme ho kupovali hl. koli zimným mesiacom,na počudovanie predajcov aj práve do "lacného" accenta (je to maximálny komfort si sadnúť ráno do vyhriateho auta). K alarmu dostanes manuál s popisom roznych funkcií...vie to naozaj veľa. My sme k alarmu dokupovali interiérové čidlá pohybu,automatické dojazdy okien po uzamknutí (na golfe to máš automaticky a dlhšie podržíš klúč v zámku) tu nemusíš, stačí stalčiť tlačidlo. Alarm obsahuje aj teplotné interiérové čidlo, čiže si vieš ráno doma pozrieť na displayi pagera koľko je v aute stupňov, aké je napätie v batérii a ktorý mód máš nastavený. (automatické odomykanie ak sa k autu priblížiš na 5-15-30m) automatický časovač štartovania, automatické uzamykanie vozidla pri naštartovaní,signalizuje ak máš zapálené svetlá, zle zavreté dvere,na prednom okne je dotykové čidlo na ktoré keď niekto zaklope, pager zacne pípať a vieš že ťa niekto volá k autu :) ........a veľa veľa iného. Pager vie vibrovať, aj zvoniť v prípade poplachu .... . Ak rozmýšľaš nad dialkovým štartom tak nezabudni na bypas do ktorého je treba vložiť kľúč ..čiže je potrebné si u dealera objednať aj jeden náhradný kľúč k autu... (cca 2000,- SK !!! ) V zimných mesiacoch je to bomba, kým ostatní oškrabávajú okná, ty si môžeš dať kávu a pozerať na nich :) pager je citlivý na kvalitu batérie (AAA) môže začať blbnúť ak je už batéria slabá. Tak cšeobecne, ak chceš vedieť niečo konkrétne opýtaj sa ...

HAWK .. veľa hodín, treba spať :shock:
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Andy:Ďakujem ti za takmer vyčerpávajúcu odpoveď, teraz ma už ani nič nenapadá čo by som sa opýtal. Snáď priebežne. Dnes som si v práci vytlačil manuál a trochu som ho študoval Ten alarm vie toho naozaj dosť. Len ma zaujímalo, čo je dobré ku nemu ešte dokúpiť( okrem By -passu). Neviem či ultrazvukový snímač, polohový snímač alebo ten mikrovlnný. Musím zistiť čo je najvhodnejšie, hoci každý má svoje výhody (všetky určite nekúpim :D )
Ten náhradný klúč na dialkový štart ma zaujal. Predpokladám že je niekde ukrytý. Nedá sa to zneužiť pri krádeži? A ešte jedna vec ten Bypass ste kupovali s menším alebo váčším počtom závitov.
PS: Tuším bývaš o ulicu vyššie. Ja som na ulici He......a.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Petusko:

Tak myslím že máme polohový snímač ale niesom si istý. Čo sa týka bypasu a kľúča vo vnútri ...dá sa to zneužit pri potencionálnej krádeži ak by zlyhali všetky systémy ochrany ale: my sme do bypasu dali nakódovaný ale nevybrúsený kľúč čiže do spínacej skrinky ho nikto nedá a neodíde s autom ako v prípade klasického nakódovaného kľúča ktorý sa da po vybratí klasicky použiť.

ALE: kto by kradol hyundai ???

Požiadaš predajcu aby ti po objednaní nového kľúča vrátil náhradný kľúč a namiesto neho ti namontoval ten nevybrúsený, bez problému. Koľko závitový je bypass, tak to vôbec neviem, na to sa ma nikto nepýtal...to vieš prvá montáž :) Jo, asi ti nebudú chciet namontovať odomykanie kufra na dialku, vraj to blbne...

btw: čiže na hornom KVPčku pribudne k dvom pekným Accentom tretí :)
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Petela
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 lis 2006, 19:18

Příspěvek od Petela »

Petusko73 píše:Andy: Len ma zaujímalo, čo je dobré ku nemu ešte dokúpiť( okrem By -passu). Neviem ci ultrazvukový snímač, polohový snímač alebo ten mikrovlnný. Musím zistiť čo je najvhodnejšie, hoci každý má svoje výhody ...
Na snímanie interieru sa používa len ultrazvuk.
Mikrovlnný sa používa v dodavkach,... na chránenie dodávkových velkých priestoroch..., mikrovlny vychádzajú aj z auta trosku von a tym mozu neustale sposobovat jalove alarmy... co zrejme nechces. Ja mam ultrazvuk - stoji to par stovak... a da sa v sirokej skale nastavit jeho citlivost, aby to hukalo len vtedy, ked ma...
Mam tiez dokupeny polohovy snimac... proti nakladaniu auta na odtahovak a proti kradezi drahych kolies.
Naopak otrasovy, ktory je uz v cene ma podla mna nulovy vyznam...
Dialkovy start ma v nasich podmienkach (kradeze) velku nevyhodu... auto nesmie mat DefendLock a pokial parkujes na ulici, rano budes trpnut, ked pojdes k oknu, ci tam to auto vobec mas... a ak ho tam budes mat.. az potom mozes frajerovat so zapinanim dialkoveho startu... :shock:
Ja mam Magicar 8000 a som naozaj spokojny... Display na pageri Ti ukazuje spominany stav AAA batérie, takze sa nemusis bat, ze zrazu ti odidu baterie.
Spominane klepanie na okienko sluzi zaroven aj na ten ucel, ked by ti nahodou pager spadol a rozbil sa, vies vytukat svoj kod a auto sa odomkne ...
Getz 1.4 2006
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Petela: no jasné, je tam indikátor batérie ktorý má 4 "paličky" ale pri dvoch už prestáva reagovať a vypisuje chybové hlásenia. Ešte keď je vonku zima,30min prechádzka so psom a auto som nevedel odomknúť ani na 8. krát...preto som písal že je citlivý na kvalitnú batériu. Knockovaním číselného kódu na okno sa dá auto otvoriť, no zatial som to nepotreboval ale viem že funguje.

Petusko
A samozrejme ak niekto rozmýšla nad namontovaním diaľk. štartu musí počítať s tým že auto bude mať naštartované na ulici.Otvoriť uzamknuté auto dnes nieje absolútne problém, preto po otvorení dverí je len krátky čas na to aby bol vložený kľúč do spínacej skrinky inak sa motor vypne.V prípade narušenia vozidla pohybové a otrasové čidlá ktoré ak zaregistrujú pohyb v momente zablokujú vstrekovanie. A takisto nech je akýkolvek pohyb v okolí auta ktorý zaregistruje alarm, hneď ti to hlási pager a možeš motor kedykoľvek vypnúť.

Vynaliezavosť zlodejov nepozná hraníc, myslím že sú iba o pol kroka nazad od výrobcov zabezpečovacích zariadení, a napriek tomu že je auto akokoľvek zabezpečené, vždy sa dá ukradúť!
mx5/swiftsport/santafe/accent
Moris
Příspěvky: 9
Registrován: 04 led 2007, 09:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od Moris »

Zdravím vás, mám prosbu. Nemá tu někdo z Vás fotku nového Accenta v barvě "true blue". Mám ho 10.2. přebírat a ještě jsem ho v této barvě neviděl. Předem díky.


1,5 CRDi Dynamic
Moris
Příspěvky: 9
Registrován: 04 led 2007, 09:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od Moris »

Beru svůj předchozí dotaz zpět. Pročet jsem si vše v této sekci a fotečky našel. Tak pardon....
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Obrázek
mx5/swiftsport/santafe/accent
Moris
Příspěvky: 9
Registrován: 04 led 2007, 09:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od Moris »

Andy4 díky moc. Vypadá to dobře...
Uživatelský avatar
MitoX
*
Příspěvky: 26
Registrován: 05 led 2007, 14:38

Příspěvek od MitoX »

velmi pekný záber :wink:
vedie NOVY ACCENT
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Ďakujem za Vaše reakcie. Ja ale stále nie som rozhodnutý či ten diaľkový tam dám. Výbava bude totiž Elegance a tam už alarm je, len to bude asi nejaký základ. Uvažujem nad tým diaľkovým presne z toho dôvodu ako Andy, že v zime to má veľkú výhodu + samozrejme info priamo doma, aby som pri novom aute nespal na okne :D / nie z frajeriny/. Chodím do práce na 6:00 a ráno o 5:30 škrabkať okienka sa mi veľmi nechce. Takže ešte porozmýšľam, alebo si hodím mincou Defenloock alebo Magicar. Ďalšie rady a úvahy samozrejme vítam.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“