Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Výkonová charakteristika motoru 1,5CRDi VGT 81kW 235N/m

Příspěvek od tom »

Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Pavel46 »

Kcheml píše:Tak už mám Accentíka taky doma, resp. před domem. Béžová gold 1,4. Zatím najeto cca 200 km a spokojenost. Pár obdivných reakcí od majitelů Fábií, ani jsem neměl sílu jim říct, že mě ta super kára vyšla levněji než je ta jejich. :twisted:

Jediný, co mi nevyhovuje, je účinek posilovače řízení, ale to bude otázka zvyku. Nechal jsem si namontovat automatické rozsvícení světel a nic moc. Sepínají se již v poloze startéru ON a hlavně nejdou při automatickém sepnutí zapnout dálkový, musí se potkávačky nahodit manuálně a pak teprve fungují i dálkáče.

Ale jenom drobné vady na kráse, jinak své volby nemohu ani v nejmenším litovat. Jen škoda, že k nám nedováží ty 1,6, ještě jsem to ověřoval a fakt nic. :(
Nevím jak jsi to přesně myslel s tím aut. rozvěcováním světel, ale mám to také, bylo to v autě bez příplatku a dálková světla pracují normálně
Pavel
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

taky velka gratulace... Dnes mi na mojí C3 praskla hadice od chladící kapaliny... :-( jestě jedna zavada a jdu objednat accenta! :!:
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Marecek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 21 bře 2007, 22:09

Příspěvek od Marecek »

Trochu OT ale Davide koukám, že jsme se tu sešli z citroen forum C3 :lol:
Kia Rio II, 1,4LX+, rv.2007, béžový interiér :-)
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kcheml »

Pavel46 píše: Nevím jak jsi to přesně myslel s tím aut. rozvěcováním světel, ale mám to také, bylo to v autě bez příplatku a dálková světla pracují normálně
Pavel
Světla se mi automaticky rozsvítí po otočením klíčem do polohy ON, aniž bych je pouštěl spínačem. Dálková světla ale nefungují, jen světelná houkačka. Aby mi dálkový fungovaly normálně, tak musím světla "zapnout" otočením spínače, což je v podstatě zbytečné, neb světla už svítí.
Hyundai Accent ´07 1.4 Beige Gold
Marecek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 21 bře 2007, 22:09

Příspěvek od Marecek »

No také nevím, ale v Riu mám to co píšeš už v základu a na Accentu je to v základu také..Prostě otočím klíčkem do polohy ON a rozsvítí se potkávačky, nastartuji a rozsvítí se normální..Vypnu klíček, vytáhnu a světla zhasnou..Spínač světel je stále zapnutý...Nevím možná ta příplatková funguje nějak líp, ale zase tady normálně fungují dálková světla..Tak nevím
Kia Rio II, 1,4LX+, rv.2007, béžový interiér :-)
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kcheml »

Marecek píše:No také nevím, ale v Riu mám to co píšeš už v základu a na Accentu je to v základu také..Prostě otočím klíčkem do polohy ON a rozsvítí se potkávačky, nastartuji a rozsvítí se normální..Vypnu klíček, vytáhnu a světla zhasnou..Spínač světel je stále zapnutý...Nevím možná ta příplatková funguje nějak líp, ale zase tady normálně fungují dálková světla..Tak nevím
Aha, takže jestli to chápu správně, automatický spínač světel je k ničemu... jediný rozdíl je v tom, že normálně stačí mít spínač světel pořád zapnutý a v automatické ho můžu nechat vypnutý, ale zase mi nefungují dálkový. Pane jo, to jsem ale dobře pořídil. :lol:
Hyundai Accent ´07 1.4 Beige Gold
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Pavel46 »

Marecek píše:No také nevím, ale v Riu mám to co píšeš už v základu a na Accentu je to v základu také..Prostě otočím klíčkem do polohy ON a rozsvítí se potkávačky, nastartuji a rozsvítí se normální..Vypnu klíček, vytáhnu a světla zhasnou..Spínač světel je stále zapnutý...Nevím možná ta příplatková funguje nějak líp, ale zase tady normálně fungují dálková světla..Tak nevím
Úplně přesně popsáno, přesně tak mi to funguje, pouze po vypnutí motoru a vytažení klíčků stále svítí parkovačky až do otevření dveří na straně řidiče, pak teprve zhasnou. :lol:
Marecek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 21 bře 2007, 22:09

Příspěvek od Marecek »

Ano Pavle to jsem zapomněl napsat..Ještě vlastně svítí budíky a nejsem si jistý jestli i všechny ovladače..Ale budíky určitě ano..Po otevření dveří u řidiče vše zhasne..
Kia Rio II, 1,4LX+, rv.2007, béžový interiér :-)
Marecek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 21 bře 2007, 22:09

Příspěvek od Marecek »

Kcheml: ano je to přesně jak to píšeš..Nic nezoufej, třeba to má zatím nějaké výhody oproti tomu originálnímu..Přeci by zase netahali jen tak peníze z lidí...Něco za ty peníze to bude umět navíc než to origo..
Kia Rio II, 1,4LX+, rv.2007, béžový interiér :-)
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kcheml »

Marecek píše:Kcheml: ano je to přesně jak to píšeš..Nic nezoufej, třeba to má zatím nějaké výhody oproti tomu originálnímu..Přeci by zase netahali jen tak peníze z lidí...Něco za ty peníze to bude umět navíc než to origo..
Mno, na výhody jsem zatím nepřišel. Zítra světla zkusím zapnout spínačem a doufám, že se do toho to udělátko nebude montovat a bude to fungovat jako vám. Protože v opačném případě při příští návštěvě autosalůnu nechám vše zase pěkně vymontovat a kopem se to pokusím odeslat na oběžnou dráhu.

Ale rozhodně si nezoufám, vždyť mám novýho krásnýho Accenta, a to je, oč tu běží. :P
Hyundai Accent ´07 1.4 Beige Gold
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

jeeee ahoj Marečku ja si říkal kde sem tě viděl.. no jo vidím že citroena asi už nemáš co? jak jsi spokojen...? ja hodně uvažuji o Acent určitě bude kvalitnější než citroen nevím proč ale klidně bych na to vsadil !!!! at žije CRDI Elegance Natural Grey...
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Marecek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 21 bře 2007, 22:09

Příspěvek od Marecek »

C3 stojí v bazárku...Jinak Accentem/Riem asi neuděláš chybu..Já šel sice do 1,4i ale za ty peníze to má poměrně velkou výbavu (myslím tím pro mě) a zatím (2800km) jenom spokojenost...Víc jsem napsal výše..
Kia Rio II, 1,4LX+, rv.2007, béžový interiér :-)
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

tak to je super! držím palec a těším se na informace o voze a různé poznatky... tohle forum je super.. na Citroen forum snad nikdo nechodí všichni asi opravuji auta :-) i Já ! Třeba se časem rozjede i kia forum.. jezdím docela hodně tak bych šel určitě do CRdi.. tak hodně štastných km!
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Kcheml píše:Tak už mám Accentíka taky doma, resp. před domem. Béžová gold 1,4. Zatím najeto cca 200 km a spokojenost. Pár obdivných reakcí od majitelů Fábií, ani jsem neměl sílu jim říct, že mě ta super kára vyšla levněji než je ta jejich. :twisted:

Jediný, co mi nevyhovuje, je účinek posilovače řízení, ale to bude otázka zvyku. Nechal jsem si namontovat automatické rozsvícení světel a nic moc. Sepínají se již v poloze startéru ON a hlavně nejdou při automatickém sepnutí zapnout dálkový, musí se potkávačky nahodit manuálně a pak teprve fungují i dálkáče.

Ale jenom drobné vady na kráse, jinak své volby nemohu ani v nejmenším litovat. Jen škoda, že k nám nedováží ty 1,6, ještě jsem to ověřoval a fakt nic. :(
Tak s majiteli fábií mám naprosto opačnou zkušenost, jeden z nich dokonce tvrdí že dílenské zpraconání accenta je na hrozné úrovni (sváry na rámu dveří, panty víka kufru, v motorovém prostoru přimontování blatníků a mohl bych ho citovat dále), tomu se musím jen smát :lol: , protože on má fábii sedan s motorem 1,4TDi (3-válec) a výbavou clasic, (která nemá skoro nic), a ten motor 51kW - (upřímě řečeno to je taky nic) Která ho stála více než 370.000Kč, a ve srovnání s Accentem 1,5 CRDi VGT, který má 81kW a výbavu Elegance za 350.000Kč je pro něj jasným výtězem fábia. !!!NECHÁPU PROČ!!! Jasně, fábia má určitě o něco lepší dílenské zpracování, možná i lepší plasty :idea: , ale to je tak asi VŠECHNO. Navíc další argument pro accenta je dobrovolná záruka na 3 roky, fábia dává jen 2 roky, kterou jí udává zákon. A argumentů pro accenta by se našlo mnohem víc. Příznivcům fábií fakt nerozumím...
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“