Spojka....

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Diversion
Příspěvky: 9
Registrován: 26 zář 2010, 23:05

Re: Spojka....

Příspěvek od Diversion »

mno tak asi jenom někdo nahodil nálepky a bylo to.
Viz toto:
http://www.autobazar.cz/inzerat/448857/ ... -verze-gt/
Hyundai Accent 1,3i 12V LC 3dv. r.v. 2000. 150 tis.km, GT look
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Spojka....

Příspěvek od Hardcam »

GTcko to neni, ale ma to GT Look. Vlastne slabsi motor se ani do LCka nedaval. Nevypada spatne, pokud se Ti libi, nevahej. Ja mel Nexii GTX 16V, prvni auto, supr svezeni =D>
Jak Engi rekl, spojka neni problem. Nicmene, to, ze u :hyu: zabira spojka az nahore neznamena, ze je neco spatne. To je vlastnost vsech :hyu: , jde jen o to, jak moc nahore to je :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Diversion
Příspěvky: 9
Registrován: 26 zář 2010, 23:05

Re: Spojka....

Příspěvek od Diversion »

Ale já myslel, že ta společná vlastnost těch hydraulických spojek na :hyu: je že naopak zabírají hned u podlahy a ne až úplně navrchu???

Btw dočet jsem se tady, že Valeo spojka je dobrá. Kolik by prosím tě stála?
Hyundai Accent 1,3i 12V LC 3dv. r.v. 2000. 150 tis.km, GT look
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Spojka....

Příspěvek od Hardcam »

Nenene, uz od novych vozu nahore. Nekomu to vadi, mne to naopak moc vyhovuje. Jeste se mozna vsimnes jednoho jevu a to je ten, ze pri prerazeni neklesnou, ale naopak mozna trochu povyjedou otacky. Dobry jak pro sportovni jizdu, tak pro zachovani dynamiky.
Byznys pres SZ.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Diversion
Příspěvky: 9
Registrován: 26 zář 2010, 23:05

Re: Spojka....

Příspěvek od Diversion »

Supr, dík moc za odpověď. Tato tvoje odpověď ve mě rozhostila klid a mír. Věz, že jsi praděpodobně zvrátil jazýček na mých pomyslných vahách nerozhodnosti. :P
Hyundai Accent 1,3i 12V LC 3dv. r.v. 2000. 150 tis.km, GT look
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Spojka....

Příspěvek od Hardcam »

:mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Diversion
Příspěvky: 9
Registrován: 26 zář 2010, 23:05

Re: Spojka....

Příspěvek od Diversion »

Tak jsem zjistil, že jsem se asi špatně vyjadřoval. Mám bordel v tom co to znamená když spojka zabírá, takže jsem to asi popsal obráceně. Takže ještě jednou....
Sešlápnu spojku a zařadím kvalt. A když se chci rozjed, tak samosebou začnu pouštět spojku. Auto ale stojí dokud ten spojkovej pedál nemám skoro v původní poloze. To znamená, že když to přeženu, tak auto se rozjede až když mám nohu skoro sundanou z pedálu. Teď už jsem to doufám napsal srozumitelněji.
Co vím, tak Hyundai má spojku nastavenou právě tak, že pokud se spojkový pedál pořádně nesešlápne, tak hned počítáte zuby a to právě není můj případ. Proto jsem nabyl dojmu, že je ta spojka v háji.

Sice se na to auto jedu podívat už za dvě hodiny (to znamená že si případnou odpověď na tento dotaz asi už nestihnu přečíst před koupí toho auta, ale stejně bych rád věděl na čem jsem. Jestli to bude jediná vážná oprava tak 35 tisíc plus 6 tisíc za spojku ještě podle mě není tak hrozný. respektive, co vím, tak takový auto má cenu kolem 50 tisíc, ne?
Pokud tedy bude zbytek auta v pohodě, tak ho vezmu i s tou spojkou. Prostě se mi líbí no. :-)
Držte mi palce. Čau
Hyundai Accent 1,3i 12V LC 3dv. r.v. 2000. 150 tis.km, GT look
Diversion
Příspěvky: 9
Registrován: 26 zář 2010, 23:05

Re: Spojka....

Příspěvek od Diversion »

Tak už ho mám doma. Je to kočkolap jak sviňa. Jsem vážně moc spokojenej. Jdu si vyměnit olej a trošku ho naglančit.
Tak se zatím mějte........bbbbrrrrrrrrrrrrmmmmmmmmm :twisted:
Hyundai Accent 1,3i 12V LC 3dv. r.v. 2000. 150 tis.km, GT look
Odpovědět

Zpět na „Accent - Podvozek a řízení“