problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: problémy

Příspěvek od Martin Korpel »

ZdeněkSvoboda
A celkom ma prekvapili tie foto ze sa ti daco take udialo... nam nastastie nie a napriklad minulu zimu sme celu odjazdili tak ze smeho neumyvali od posypoveho materialu a nic take nemame a to bolo aj na zdvyhaku . A uz si to nejako vyriesil?
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Reklama
 

kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od kamasutra »

ja som mal a uz nemam, neviem co to sposobilo. po 100km mi zacala smrdiet spalena guma na zadnom pravom kolese, samozrejme ked som zastavil vystupil. isiel som kolo auta, ze odkial to je citit a tak som prisiel az k pneu. ale teraz mam 900km a uz nieje citit nic. bol som dokonca objednany na servis pokial by to bolo citit permanentne bez prestania. no zapach spalenej gumy skoncil. servisak povedla, ze to nieje nic vazne a asi mal pravdu. bud to zhorelo alebo vypadlo... kto vie. mali to na mostiku no nic nevideli.
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: problémy

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Martin Korpel píše:ZdeněkSvoboda
A celkom ma prekvapili tie foto ze sa ti daco take udialo... nam nastastie nie a napriklad minulu zimu sme celu odjazdili tak ze smeho neumyvali od posypoveho materialu a nic take nemame a to bolo aj na zdvyhaku . A uz si to nejako vyriesil?
Ahoj
Koupil jsem gumoasfalt v plechovce + ve spreji a v sobotu to to dám na špalky, očistím ještě jednou tlakem vody, pak odmastím a zatřu štětcem. Pro jistotu to zastříkám pro dobrý pocit tím sprejem a bude 8)
Mám v plánu natřít barvou i okolí brzd.
Jsem na to zvědavý. pak se ozvu a nafotím.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: problémy

Příspěvek od Martin Korpel »

ZdeněkSvoboda
No tesim sa na reportaz :) o tolkej praci :) drzim palec nak je spokojnost na tvojej strane :)
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Viktor1983
*
Příspěvky: 25
Registrován: 17 kvě 2009, 15:46

Re: problémy

Příspěvek od Viktor1983 »

rokolo píše:
_miv_ píše:tak dnes som bol v servise s problemom, ktory sa tu uz spomenul. od praveho predneho kolesa mi ide tukavy nepravidelny zvuk pri rychlosti cca 10km/h podla budika v aute. nejlepsie sa to da preukazat ked na jednotke sa pomaly rozbieham a potom priblizne 7-10 km/h sa auto hybe vpred alebo vzad. skontrolovali mi co sa dalo bez rozoberania, kedze som nebol objednany ale na nic sa neprislo... (kolesa dotiahnute, naboje dotiahnute, dotiahnute srovby tam hore nad tlmicmi...)... takze musim prist s autom este raz a nechat im ho na dlhsie...
A zkoušeli si to poslechnout za jízdy okolo těch 5km/h? Mně se zdá, že to slyším hlavně z levé strany (když jsem seděl jako spolujezdec, tak jsem téměř nic neslyšel) a to v přední i zadní části vozu při jízdě vpřed i vzad......takové nepříjemné lupání, klapání. Docela mne to znervozňuje, když nevím čím to je. Když auto bylo nové, tak to určitě nedělalo...to se nedá přeslechnout...

Mne tento problem zacal uz od cca 15000 km ( teraz 67000km) , pri malej rychlosti pocut od PP kolesa duty buchot, bol som s tym v BA ( ale oni tam samozrejme nic nepoculi.... :shock: ) tak potom DS - tam poculi - rozobrali - precistili ale nevedeli co s tym, vraj to môze byt "brzdovy strmen" :| , na poslednej prehliadke v Tornali som ich poprosil nech to kuknu, no vraj to bude asi naozaj niekde brzdach. Pri 75tis budem menit brzdove plat. tak mozno to prestane... Inak to auto zacina byt riadny carach :shock: ( stale viac tam toho buchoce a hrkoce ), na rok konci leasing a pôjde... :evil:
02/2008 1,5CRDI Elegance/Ebony black , BFGoodrich 185/65/R14
a uz je tam viac ako 93000km a ešte stále frčí.....
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: problémy

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj
Tak dneska jsem dotvořil ty odloupané blatníky. Práce na 4,5 hodiny, ale mám to.
Foufám, že to tam nějakou dobu vydrží.
Přílohy
baltník 5.JPG
baltník 5.JPG (74.91 KiB) Zobrazeno 1377 x
blatník 3.JPG
blatník 3.JPG (62.48 KiB) Zobrazeno 1377 x
blatník.JPG
blatník.JPG (70.43 KiB) Zobrazeno 1377 x
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1011
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

Pěkná práce...to by mělo něco vydržet :!: Prdel bude, až ti někde řeknou, že jsi opravou porušil záruční podmínky...vůbec ničemu bych se už nedivil :lol:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od David C3 »

Auto jezdí.Jen kolem 2tis ot se ozívá pískání skoro jako turbo ale podle mě je to ten EGR protože to dělá od té doby co je prý vadný. Tento týden žačnu schánět nový. Uvidím jaká bude cena přes Hyundai Budapešt
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1473
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od JoKo »

tak dnes som bol v dunajskej strede s mojim na druhy pokus startujucim autom. musim povedat, ze pristup bol vynikajuci. =D> zial, neidentifikovali poruchu, ale objednali ma na piateho s tym, ze tam necham svoje auto aspon na 2dni a chybu budu nadalej hladat. hrozi to az prekopanim celou palivovou sustavou... pristup oproti autopalace bratislave je diametralne rozdielny. chlapci z ba by mali ist aspon na mesacne skolenie... som zvedavy, ze ci sa im to podari opravit, pretoze v polovicke oktobra mi konci zaruka a nechcelo by sa mi to platit... ](*,)
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od pepan »

David C3 píše:Auto jezdí.Jen kolem 2tis ot se ozívá pískání skoro jako turbo ale podle mě je to ten EGR protože to dělá od té doby co je prý vadný. Tento týden žačnu schánět nový. Uvidím jaká bude cena přes Hyundai Budapešt
ty ve...to už budeš mět accenta za 500000,- ne?..jak čtu,tajk se sere jak může... :shock: :?
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: problémy

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj
Tak dneska si holka půjčila accenta a stalo se to, co mně se nestalo za celý 1,5 roku.
Prý psi vůbec necšimnula 15 cm tarásku a orvala mi přední nárazník zespodu....pod pravou mlhovkou. Zepředu to jde vidět už z dálky...nepomohlo ani rozleštění :evil: Jsou tam hluboké rýpance. Budu si muset namíchat v Jihlavě barvu a zaretušovat to. Nejvíc mě sere, že za celou dobu jsem auto já osobně netknul a táta už má na svědomí obě zrcátka a mladá teďka přední nárazník :evil: . Co s tím nadělám...koupit si příště tank a bude to OK. Hlavně, že jsem jí říkal, ať mi to někde neodře a ona, že prý by se jí to nemohlo stát a ani mi to pak neřekla :twisted: :evil:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: problémy

Příspěvek od jarik65 »

No to zamrzí a nas..e
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3714
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

No, jak se říká ... " Čeho se chceš zbavit, to někomu puč " ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

Re: problémy

Příspěvek od _miv_ »

v piatok som bol v servise s mojim problemom - tukanie klepanie buchotanie pri malej rychlosti (do 10km/h) vychadzajocom od praveho predneho kolesa. po prevezeni sa s technikom a servisakom auto prevzali a urobili to. uz to nerobi. neviem presne co urobili. premazali namazali skontrolovali. dufam ze to nezacne opat tukotat...
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: problémy

Příspěvek od jurmich »

ja som uz tiez poskrabany a nemusel som ani nikomu poziciavat auto. nejake tela ma cuchlo na parkovisku. smuha cez zadny blatnik a zadne dvere na spolujazdcovej strane. ostal taky 15 cm sram az do laku a biela farba... ludia su hold telata
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“