Klepani, bouchani, vrzani

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

jura547
*
Příspěvky: 17
Registrován: 01 dub 2006, 20:46

Klepani, bouchani, vrzani

Příspěvek od jura547 »

Ahoj, s timhle toho asi moc delat nepujde, ale docela dost me stve, ze jak jedu coupe rv.96 2.0 po trosku nerovnejsi silnici, vsecko v interieru klepe, boucha a vrza(hlavne ze zadu auta), prece jen mi neni prijemne, kdyz v aute nekoho vezu, na venek vypada krasne a pak.... a jeste jsem se chtel zeptat, jakym pripravkem osetrujete spodek vozu, nasel jsem neco zde: http://www.autoarena.cz/index1.php?ID=195 z toho mi vypadl tento pripravek http://www.nakupka.cz/vyrobek/ochrana-s ... tex-p-3kg/
Co myslite?
Reklama
 

Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Já se jen zeptám...Nemáš třeba udělanou muziku???Protože jestliže máš něco brutálního jako třeba Marťas,tak to může rezonovat-tj.následek otřesů po repráku :roll: Opravte mě někdo,jestli říkám blbosti :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

mě vrže jenom zadek a už jsem po několika mylných pokusech to odstranit zjistil co to je. Je to plast na třetích dveřích. Pokusím se to nějak vytlumit aby to nevrzalo. A jak říká kyrglík je to následkem hudby. Mám v kufru boofer a proto mi to začalo vrzat.
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Felotron

Příspěvek od Felotron »

jura547: Podobny problem jsme resili s brachou na Accentovi a nakonec stacilo povolit zamek patych dveri (myslim ten protikus na kastli) a posunout ho uplne dolu...

Jinak navod na rozebrani tech plastu ze dveri je na hmaservice.com
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

No ja si myslim že tohle auto je o neskutečnych zvucích...Mužu byt rad že me to nikde nevrže..ale co považuju za raritu u meho auta je když jedu v noci tak slyšim jak kdyby praskalo předni sklo takovy jemny zvuk asi ho nepopišu...Ale dela to jenom v noci!! jeste že jezdim jenom pres den :lol:
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

taky mi to zacalo nejak vsude bouchat a mlatit mam tam 4 mesice 17ky a ten podvozek opravdu trpi a to bouchani ted jde hlavne zezadu kdyz projedu nerovnostni tak asi pravy zadni tlumic je to takovy divny pazvuk a jinak kdyz jedu pres dlazky tak je to fakt hruuuza zatim jsem nemenil cepy ani stabilizacni tycky a tohleto takze to bouchani atd muze byt taky tim???po zime se na to cely chystam takze si asi pripravit spousta penez co???nemenil to ted nekdo z vas??abych tak vedel... :?
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

miltic píše:taky mi to zacalo nejak vsude bouchat a mlatit mam tam 4 mesice 17ky a ten podvozek opravdu trpi a to bouchani ted jde hlavne zezadu kdyz projedu nerovnostni tak asi pravy zadni tlumic je to takovy divny pazvuk a jinak kdyz jedu pres dlazky tak je to fakt hruuuza zatim jsem nemenil cepy ani stabilizacni tycky a tohleto takze to bouchani atd muze byt taky tim???po zime se na to cely chystam takze si asi pripravit spousta penez co???nemenil to ted nekdo z vas??abych tak vedel... :?
Ty máš Coupe viď.. Mě to na sedmnáctkách vzadu mlátilo taky.. nejdří šly tlumiče, pak tyčky stabilizátoru, uložení stabilizátoru.. no prostě veškerý silentbloky a takový ty gumový věci co se opotřebovávaj.. a chvíli to bylo dobrý, a pak sem to rozstřelil, takže ti nemůžu říct.. každopádně na těch sedmáctkách prostě podvozek trpí víc.. to je holt daň za pěkný kola no.. jako ani tak tam nedám menší :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

to samy kdyz auto snizite tak drasticky jako ja :roll: je to sice homologovanej kit na bezny jezdeni, ale je to des.. casem si clovek zvykne a uz to ani neslysi snad hihi pac posledni dobou uz mi jen neco drnci hluboko v palubce pri 3750otackach a za boha nemuzu prijit na to co je to.. :lol:

vrzani uz neresim, vsecko jsem vyhazel, vratil zase zpatky odhlucneny vsemoznejma lepenkama a latkama, a o dost se to zlepsilo, jeste mi neco jemne skvrci od zadu, je to jak kdyby mi tam drel nakej kov o kov a je to slyset jen kdyz auto drnca po nejakejch kostkach, ale mam pocit jestli to spis neni ten muj bordel v kufru :lol: jinak mam klidek..

ale zpet k tematu - co se tyce nateru spodku budu to muset zacit resit co nejdriv pac uz ho nemam zrovna nejkrasnejsi :cry: to bude zase penez! nezna nekdo dobryho klempire co by mi to prohlid, vyvaril, a nastrikal? a koli by to odhadem stalo? diky :wink:

no a pak taky shanim lakyrniky co by me nastrikali dva takovy plasty na dverich, dva sloupky a uchyty zrcatek, aby bylo auto tip top :lol:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Nevim Blacku jestli by se ti chtělo jet až do Bolky, ale můj brácha, ten s tou natůněnou Sonátou dělá u lakýra a sám taky stříká velmi dobře.. urkitě bych vám to spolu dohodl a urkitě by udělal i ty klempířský práce, jinak znám jednoho hodně šikovnýho a rychlýho v Benátkách, teda zatim ho neznám osobně, ale mám na něj ty nejlepší refrence.. umí i zázraky, takže to co chceš ty, zvládne se zavřenejma očima :-) Pokud budeš mít zájem, všechno ti zjistim a urkitě se dohodnem.. (dohodnete) To lakování na stopro, brácha je taky člen, tak ti urkitě udělá i dobrou cenu ;) A dám za něj ruku do ohně :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

bezva, to by bylo super! aneb /-/áčkaři sobě :lol:

pokud budes mit cas optej se tak orientacne co by stalo:

- vyvarit zadni lemy (neorigo nejsou, takze z plechu vyklepat), a to oba
- roh strechy u zadniho okna (takze docela humac)
- nastrikat par blbin jako sloupky na cernou, zrcatka a zadni svetla
- a tak nak vyvarit a striknout gumoasfaltem podvozek

uff to je seznam, co?
kdyztak jsem na ICQ nebo se domluvime pres SZ diky moc :) kazdopadne bych to chtel udelat poradne aby to jeste vydrzelo, mam to nove strikany ale vodflaknuli to takze na ne uz kaslu a nenecham si u nich uz strikat nic..

prachy bych mel az nekdy po vanocich, zatim to nespecha ale stoprocentne bych do toho sel a co se tyce casu, vydrzim bez auta klido mesic kdyz to bude stat za to ;)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No.. napsal sem si to podstatný do mobilu a jelikož na to nespěcháš, tak bych to nechal až pojedu k tomu klempířovi do Benátek, páč je tam dost vaření a to brácha nedělá.. navíc zvedák nemaj, takže podvozek by asi nešel.. A ten klempíř má prej i lakovnu, prostě komplexní služby :-)
Já čekám akorát na prachy od pojišťovny, a prej už by to nemělo trvat dlouho, pak hned beru auto a vezu ho do Benátek, tak se ho rovnou zeptám na to tvoje auto..
Číslo na tebe mám a poslal sem žádost a autorizaci ICQ, takže ve spojení budem.. tak zatim :wink:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

jo 17ky jsou daň:) takže jsi měnil tlumiče atd???na kolik tě to vyšlo??taky to budu dělat
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

miltic píše:jo 17ky jsou daň:) takže jsi měnil tlumiče atd???na kolik tě to vyšlo??taky to budu dělat
To už si asi nevzpomenu, ale dával sem dozadu Koni, ale jen náboje do původního těla těch starých tlumičů, jinak se to prej ani nedělá a ty vyšly myslim na trojku, nebo čtyřku.. a dopředu sem zatim jen dával nový pružiny.. -40mm a ty vycházeli tak 1500,- kus.. jinak co se týká toho podvozku.. tak to ti fakt nepovim, páč už je to dýl :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Tak brácha měl 16" a ten podvozek měnil komplet celej.Český silnice nejsou prostě to nejlepší na tyhle kola.Tj. tlumiče,čepy,stab.tyčky atd.Vyšlo ho to na 30tis.kč.Jinak to je Lantra,takže to bude asi stejný.
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

no tak včera jsem to měl na výměně oleje a řekl jsem ať se mi kouknou na tyhle věci co se podvozku týče no a byl jsem mile překvapen :) vepčedu je vše v pořádku a vžádu prej taky jen načlej jeden čep tak to jsem blázen 40tisíc se na podvozku nic neměnilo...ale stejne se mi zdá že jeden zadní tlumič je v háji tak nevímmm zda jim věřit :?
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“