Hyundai nikdy viac v zivote!

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
zajic
**
Příspěvky: 178
Registrován: 31 říj 2014, 08:09

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od zajic »

Osobně automat také nepotřebuji (a nemám ho), řízení mi dělá radost a manuál mi vyhovuje (člověk je tak nějak víc spojený s autem). Na druhou stranu je automat docela příjemná věc, měl jsem možnost poměrně dost jezdit i s ním a asi bych si na automat v pohodě zvykl. Takže pokud chce někdo automat (za cenu vyšších nákladů a spotřeby), je to jen a pouze volba jeho preferencí a nemusí to vůbec znamenat, že neumí řadit. :D
I30 combi, 1,4Tgdi,
Reklama
 

Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od 89majlo96 »

idam.i píše:Myslíš niečo takéto :
http://moje.auto.cz/?sekce=foto&im_id=i ... da527ee113
preeeesne toto ma zaujmalo :wink: Takze rozdiel v 6. a 5. (pri 5.stupnovej prevodovke) tam je, mohol byt sice vacsi ale je. Mne toci motor pri 130 km/h 4000 otacok. Podla mna by tie motory zvladli 6. s takym prevodovym pomerom aby motor tocil 2900 - 3000 otacok. Potom by bola spotreba niekde inde.
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od Skyline »

zajic píše:Osobně automat také nepotřebuji (a nemám ho), řízení mi dělá radost a manuál mi vyhovuje (člověk je tak nějak víc spojený s autem). Na druhou stranu je automat docela příjemná věc, měl jsem možnost poměrně dost jezdit i s ním a asi bych si na automat v pohodě zvykl. Takže pokud chce někdo automat (za cenu vyšších nákladů a spotřeby), je to jen a pouze volba jeho preferencí a nemusí to vůbec znamenat, že neumí řadit. :D
jezdim dlouhodbe za 4,8-5,0l a jezdim stejnym stylem jako drive, takze spotreba rozhodne neni vyssi, DSG jsou v tomhle super, spotrebu zvysuji hydrodymaicke automaty ci jak se tomu odborne rika.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od Skyline »

OGYN píše:
Skyline píše:Nejedu okolo 50 tis. rocne a jsem rad ze mam ted automat a nemusím porad kvedlat fofrklackem.
Jo jo ,automat je vhodný pro ženský,tlustý líný američany,ty co nechápou na co má auto "tolik " rychlostí" a při řízení už nestíhají řešit co se má zařadit ! :mrgreen: Já řadím rád,u náklaďáků si vychutnávám i půlené rychlosti,redukce . :wink: U skutru mi řazení nechybí,při projížďkách se kochám ! :D
Typicka odpoved nekoho kdo se zabrzdil a ABS mam proto ze neumim brzdit, ASR proto ze neumim podrazovat, ESP protoze neumim vubec jezdit, ale to ty zajiste ve svem voze nemas.
Radit me bavi, ale automat je pohodlny pritom mem KM prubehu a castem popojizdeni v kolonach k nezaplaceni. Jo taky jsem mel tyhle kecy pred par lety, ale to jse,m byl mlady a nezkuseny tricatnik, pak jsem zkusil DSG a bylo vymalovano. Pred tim jsem nejake nejake ty klasicke automaty zkusil treba v Corole Verso 1,8i 5° Automat a dost zmateny a pro me nepouzitelne.
DSG ma svoje opodstatneni.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od 89majlo96 »

takto si predstavujem OGYNA https://www.youtube.com/watch?v=8lEYaTvvq4g :D
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od Mexican »

jj kecy typu "automat je naho*no" su vzdy od spiecalistov, co v zivote nesedeli v aute, ktore ma slusne zladeny motor s A/T. A je uplne jedno ci je to DSG alebo hydroplanetovy menic. ak rozpravame o aute typu i30 s ehm 130 ponikmi, asi nikto tu s tym nejazdi rally. Kickdown zvladne kazdy dnes vyrabany automat prakticky rychlejsie ako bezny sofer, takze predbiehanie je v cajku. A skutocne si nemyslim, ze auto kategorie i30 pouzivate na vikendove jazdy do vrchu, fakt nie. Tragediou je ak si niekto mysli, ze to auto ma nejake sportove ambicie :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
mmv
*****
Příspěvky: 1703
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od mmv »

89majlo96 píše:takto si predstavujem OGYNA
to mu teda hodně fandíš aviatikovi s INTERCOOLOEREM / asi mu fakt zatím nedošlo k čemu to tam má ... asi nějaký barvy nebo co :-k

a půlené rychlosti (takzvané půlky) má tak maximálně stažený když ho zastavujou cajti aby skontrolovali technický stav toho střepu (avia)
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
OGYN
**
Příspěvky: 322
Registrován: 26 led 2008, 16:32
Bydliště: Blansko

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od OGYN »

http://www.italpower.cz/cs/clanky/motor/intercooler quote="mmv"]
89majlo96 píše:takto si predstavujem OGYNA
to mu teda hodně fandíš aviatikovi s INTERCOOLOEREM / asi mu fakt zatím nedošlo k čemu to tam má ... asi nějaký barvy nebo co :-k

a půlené rychlosti (takzvané půlky) má tak maximálně stažený když ho zastavujou cajti aby skontrolovali technický stav toho střepu (avia)[/quote]

Á blb se opět ozval ! :mrgreen: Jezdím s rúznými auty :wink: Couvat s kamionem s automatickou převodovkou k nakládací rampě je zážitek ! :^o (
"Skontroluj " si pravopis hňupe ..... :D
Hyundai i30 1,6i Trikolor Komfort Agua blue met.2013
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od Dalin »

89majlo96 píše:takto si predstavujem OGYNA https://www.youtube.com/watch?v=8lEYaTvvq4g :D
Ten se svým intelektem má co dělat s jednou pákou! :mrgreen:
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
majkom
*
Příspěvky: 73
Registrován: 06 dub 2014, 20:31

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od majkom »

Treti pokus odstranit vibracie palubky, neuspesny, mna asi porazi.
i30 kombi:MY 2014:1.6 MPI CVVT:Paket Parking:ALU 16:Aqua Blue

Skoda Octavia I:1.9 TDI:Tour - prodano
Skoda Octavia I:1.4 MPI 16V:Ambiente- prodano
Skoda Felicia:1.3i - prodano
Uživatelský avatar
OGYN
**
Příspěvky: 322
Registrován: 26 led 2008, 16:32
Bydliště: Blansko

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od OGYN »

Dalin píše:
89majlo96 píše:takto si predstavujem OGYNA https://www.youtube.com/watch?v=8lEYaTvvq4g :D
Ten se svým intelektem má co dělat s jednou pákou! :mrgreen:
Přesto mi můj intelekt nebrání koupit si lepší auto než 1,2 Leon s karoserií z 90let minulého století :mrgreen: a myslet si jaký jsem borec ve španělském zázraku smontovaném negramotnými montážníky z afriky :mrgreen: :wink:
Hyundai i30 1,6i Trikolor Komfort Agua blue met.2013
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od Mexican »

chlapi, tak inteligenciu ste uz prebrali, kto ma teda vacsie brko? a dajte sem aj fotky vasich starych aby sme videli ze ste vsetci top :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2077
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od milosh »

Ja myslim ze toto tema uz by se mohlo zamknout pripadne smazat, nic to krome narazek nikomu neprineslo.
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od vorlajz »

majkom píše:Treti pokus odstranit vibracie palubky, neuspesny, mna asi porazi.
majkome... co konkrétně tě trápí??? s jedničkovou generací jsem taky měl problémy s vrzáním palubky...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
majkom
*
Příspěvky: 73
Registrován: 06 dub 2014, 20:31

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od majkom »

hele, v otackach 2000 az 2500 sa mi v podstate vzdy po par minutach jazdy rozvibruje palubka a to tak ze to drnci hlasnejsie jak radio. Zaujimave je ze to nie je nikdy hned po nastartovani, ale dajme tomu po 10 minutach jazdy, a potom nezalezi na rychlosti, delke jizdy, zaradenej rychlosti, proste v tych obratkach to drnci. Konkretne su to vibracie ktore idu od motora celym stredovym tunelom az do palubovky. Ked to xcem zastavit, stlacim ten designivy stlpik co vedie od stredoveho tunela az k radiu, akonahle pustim, zase vibruje. Servis evidentne nema paru, najprv vyplnili stredovy tunel odhlucnovacou sadou, nasledne skusili odhlucnit vyfuky klimatizace a teraz naposledy dali do tych designivych stlpkov medzi radiom a stredovym tunelom zase nejaku pasku tlmiaciu... vibruje to dalej. A smutne je ze iny servis mi to neopravi pretoze maju obavu ze im to importer nezaplati kedze to riesil iny servis (uz tri krat a neuspesne). Len pridam ze tie vibracie som si vsimol hned prvy tyzden po kupe auta:( rok za nami, 3 akoze opravy a je to snad este horsie ako bolo...
i30 kombi:MY 2014:1.6 MPI CVVT:Paket Parking:ALU 16:Aqua Blue

Skoda Octavia I:1.9 TDI:Tour - prodano
Skoda Octavia I:1.4 MPI 16V:Ambiente- prodano
Skoda Felicia:1.3i - prodano
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Ostatní“