koupit či nekoupit

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Anonymous píše:tak ti teda dekuju tak po faceliftu je taky na strankach sauto za 89000 asi ve tvy verzy ta se muzes juknout,jestly se ti bude chtit,jo a ten tvuj pekac je hezkej.cago lada :P
Koukal si i jinde? Mě to přijde teda dost, to se musí sehnat levněji
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Re: koupit či nekoupit

Příspěvek od Hanz »

antos.vladimir@seznam.cz píše: :?: mam rozsekaný auto a na nový nemam tak pokukuju po accentech okolo 1998,je tam výkon poměr a cena,ale potřebuju asi postrčit :roll: jít do toho nebo né :? potřebuju klady,informace a........... :P díky Lada
Pokud to chceš řešit úvěrem, je dnes Huyndai dostupný už jako nový auto. Jde jen o to, kolik dáš první splátku, kolik a jak dlouho chceš splácet. Co vím, tak při složení 10% se vejdeš na 7 let do 5000,- peněz. Otázkou však zůstává ten dlouhodobý závazek!? Je to na každém...... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
prim
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 říj 2005, 02:00
Bydliště: Blanensko

Příspěvek od prim »

Zdar hyundai.
Ten veb jde. Na konci odkazu je čárka a ta tam nepatří. Stačí skopírovat a čárku umazat
a je to prima.
Čau hyundai! Accent 1,3 2005
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

prim píše:Zdar hyundai.
Ten veb jde. Na konci odkazu je čárka a ta tam nepatří. Stačí skopírovat a čárku umazat
a je to prima.
Vidíš, tý čárky jsem si nevšimnul :wink:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Návštěvník

Re: koupit či nekoupit

Příspěvek od Návštěvník »

antos.vladimir@seznam.cz píše: :?: mam rozsekaný auto a na nový nemam tak pokukuju po accentech okolo 1998,je tam výkon poměr a cena,ale potřebuju asi postrčit :roll: jít do toho nebo né :? potřebuju klady,informace a........... :P díky Lada
Zdravím všechny příznivce zn. Hyundai.
Pro Ladu: Koupil sem accenta loni a jsem s tímto vozem naprosto spokojen. Mám 1,3 12V, r.v. 97. Měl najeto cca102000 km, teď má už 118500 a šlape, jak hodinky. Zatím mě to auto ničím nezklamalo, spíše nadchlo. Za ty peníze, tj. 73.000,- sem asi lepší kauf nemohl udělat. Za tu cenu má 1xairbag, výškově stavitelný volant, posilovač řízení, okna v el., ale je to 3-dveřko, což mi nevadí. Spotřeba dlouhodobě 6,5 l. Doporučuji!!
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

koupi doporucuji...samozrejme mluvim jen za sebe :)
z tech minus...vetsi opotreni zadnich tlumicu
z tech plus...dobra spotreba 6-6,5l/100km,vykon
ale kazdy auti v sobe skryva neco jinyho :wink:
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“