Přední sklo

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Michal.Orlova
**
Příspěvky: 119
Registrován: 03 lis 2005, 13:38

Přední sklo

Příspěvek od Michal.Orlova »

Z ničeho nic mi ruplo přední sklo - ze strany se začal rozlézat blesk. Takže klasická otázka. Na kolik vlastně přijde výměna předního skla?
LantraII 1.8, Lancia Lybra 1.9JTD, i-40 1.7CRDI
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ani se neptej :) kdyz jsem to videl tak jsem ho nechal pripojistit.. :wink:
Michal.Orlova
**
Příspěvky: 119
Registrován: 03 lis 2005, 13:38

Příspěvek od Michal.Orlova »

black_sheep píše:ani se neptej :) kdyz jsem to videl tak jsem ho nechal pripojistit.. :wink:

No to ale stále nevím kolik to dělá:-)
LantraII 1.8, Lancia Lybra 1.9JTD, i-40 1.7CRDI
honza
*
Příspěvky: 17
Registrován: 08 zář 2005, 09:22

Čelní sklo

Příspěvek od honza »

Čelní sklo jsem měnil v říjnu loňského roku a stálo přesně 9 800 Kč i s prací v Hyundai servisu. :shock: Naštěsí bylo pojištěné, což samozřejmě vřele doporučuju. :lol: Honza

Hyundai Elantra 1,6
Michal.Orlova
**
Příspěvky: 119
Registrován: 03 lis 2005, 13:38

Re: Čelní sklo

Příspěvek od Michal.Orlova »

honza píše:Čelní sklo jsem měnil v říjnu loňského roku a stálo přesně 9 800 Kč i s prací v Hyundai servisu. :shock: Naštěsí bylo pojištěné, což samozřejmě vřele doporučuju. :lol: Honza

Hyundai Elantra 1,6


Hmmm. Tak to mi spadla brada. Pojištění samozřejmě nemám. A jak už jsem se informoval, při vyřizování připojištění skla se pojišťovák samozřejmě zajímá o aktuální stav pojiš´tovaného skla.
Takže na letošní rok jsem měl v plánu rozvody, nutný nákup letích gum, výměny oleje a filtrů ani nepočítám. No a do toho to sklo. Začíná mi být nějak nevolno.
LantraII 1.8, Lancia Lybra 1.9JTD, i-40 1.7CRDI
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

přední sklo

Příspěvek od cypisek »

Michal.Orlova : ja taky měl ruple sklo a pojištění jsem neměl a po zjištění kolik to stojí tady jsem si ho raději vyměnil v Polsku - vyšlo mně to na 3200 Kč i s praci ... :) :wink:
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Přední sklo

Příspěvek od Josef »

Michal.Orlova píše:Z ničeho nic mi ruplo přední sklo - ze strany se začal rozlézat blesk. Takže klasická otázka. Na kolik vlastně přijde výměna předního skla?
podívej se na

http://www.autosklo-perfekt.cz/cenik
black_sheep

Re: Čelní sklo

Příspěvek od black_sheep »

Michal.Orlova píše:
honza píše:Čelní sklo jsem měnil v říjnu loňského roku a stálo přesně 9 800 Kč i s prací v Hyundai servisu. :shock: Naštěsí bylo pojištěné, což samozřejmě vřele doporučuju. :lol: Honza

Hyundai Elantra 1,6


Hmmm. Tak to mi spadla brada. Pojištění samozřejmě nemám. A jak už jsem se informoval, při vyřizování připojištění skla se pojišťovák samozřejmě zajímá o aktuální stav pojiš´tovaného skla.
Takže na letošní rok jsem měl v plánu rozvody, nutný nákup letích gum, výměny oleje a filtrů ani nepočítám. No a do toho to sklo. Začíná mi být nějak nevolno.
no cece ja kdyz to nechaval pojistovat (rovnou do povinyho kdyz jsem ho zakladal) tak se nikdo nezajimal o stav toho skla, jestli ti to stoji za to, tak prestup k jiny poj. a dej si rovnou to sklo a mas velkou sanci ze se nebudou zajimat :)
Michal.Orlova
**
Příspěvky: 119
Registrován: 03 lis 2005, 13:38

Re: přední sklo

Příspěvek od Michal.Orlova »

cypisek píše:Michal.Orlova : ja taky měl ruple sklo a pojištění jsem neměl a po zjištění kolik to stojí tady jsem si ho raději vyměnil v Polsku - vyšlo mně to na 3200 Kč i s praci ... :) :wink:

Tak to je docela zajímavé. Vzhledem k tomu, že do polska to mám vzdušnou čarou asi 10 km, tak to pozjišťuji.
Dík za info.
LantraII 1.8, Lancia Lybra 1.9JTD, i-40 1.7CRDI
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

nějak jsem nenašla co máš za autíčko - Lantra, Elantra?? rok, sklo je tónovaný??? nebo jen s pruhem?? povím ti cenu i s prací - u nás v práci se tím zabýváme.

www.kupro.cz
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

sklo

Příspěvek od zaludnikrs »

Já jsem byl měnít sklo zrovna toto pondělí,mám 96ku lantru přední sklo je tónovaný(reflexní vrstvou) se zalitým úchytem na zpětné zrcátko a s výměnou to stálo 6300kč i s DPH!Dělali mi to v autosklo hleda a trvalo to cca 8 hodin,na moje prani protoze jsem chtel aby to poradne vytvrdlo no a zatim tim nefouka a zatim ani neprasklo,ale jeste jsem od pondeli nejel rychleji nez 80kmh takze uvidim jak na dalnici,v patek to asi pujdu projet
Jiřa
Michal.Orlova
**
Příspěvky: 119
Registrován: 03 lis 2005, 13:38

Příspěvek od Michal.Orlova »

blondynaa píše:nějak jsem nenašla co máš za autíčko - Lantra, Elantra?? rok, sklo je tónovaný??? nebo jen s pruhem?? povím ti cenu i s prací - u nás v práci se tím zabýváme.

www.kupro.cz

Lantra 1.8 1996. Sklo je s pruhem - řekl bych, že s modrým
LantraII 1.8, Lancia Lybra 1.9JTD, i-40 1.7CRDI
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

me budou muset sundavat zadni skla az me budou varit a kitovat tu strechu, to bude prdel, docela se toho bojim aby to nezmrsily a nevrzali pak tapecy na strese, pac mam vyzkouseno jak se jednou neco rozdela, tak to pak vrze (viz moje repracky a dvere).. :(
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

tak u nás, sklo 4750 + DPH, lepící sada 925 a práce 1000,- takže nějakých 7600,- to je fakt dost, mě to stálo na accenta s modrým pruhem a s držákem na zpětné zrcátko nějakých 4600,-
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Sklo jsem měnil za 5200,- s DPH a prací (autoslužby Donat) je to skvělé místo na díly.Super ceny, záruka i na starší díly a hlavně jsou spolehlivý) Mohl jsem to mít levnější,ale měl jsem kolem okna původně chromovanej plíšek s gumou a ten jsem chtěl znovu.Kdyby jsem se spokojil s jen gumovým těsněním bez okrasné lišty, tak by jsem platil 4900,- s DPH a prací
Ale neplatil jsem ani kačku, domluvil jsem se s kamarádem co jezdí avkou a nahlásily jsme že měl naložené trubky a při couvání mě přehlíd, takže to platila pojišťovna. Je to hnusný, ale když už jsou ty pojistky tak drahý, tak se jich musí využívat :lol:
Jinak co se týče pojištění skla, tak dobrá je kooperativa tu stav okna při uzavírání smlouvy nezajímá
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“