Potahy na sedačky

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

David C3 píše:pánové nic proti ale i když budu mít béžový interier tak tam nikdy potahy nedám. úplně to pokazí ten interier to to raděj dám jednou do měsíce vyčistit. tod můj názor...
tak, tak.. moj nazor.. ja to planujem dat vycistit na jar (cena bez stropu za kopmlet je 600 kc), potahy sa mi zdaju riesenie dobre tak mozno pre stavebnych robotnikov (dufam ze sa nik neurazi)... auto mam 6 mesiaco, jazdievam sam alebo dvaja, sem-tam niekto vzadu a sedadla su stale ako nove
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Mexican píše:
David C3 píše:pánové nic proti ale i když budu mít béžový interier tak tam nikdy potahy nedám. úplně to pokazí ten interier to to raděj dám jednou do měsíce vyčistit. tod můj názor...
tak, tak.. moj nazor.. ja to planujem dat vycistit na jar (cena bez stropu za kopmlet je 600 kc), potahy sa mi zdaju riesenie dobre tak mozno pre stavebnych robotnikov (dufam ze sa nik neurazi)... auto mam 6 mesiaco, jazdievam sam alebo dvaja, sem-tam niekto vzadu a sedadla su stale ako nove
Potahy jsem dával z důvodu typu provedení sedadel...
Mám šedivý interiér, a sedadla jsou šedivá prošívaná bílou nití.
Ta nítě se postupem času začíná třepit a na vzhledu to nepřidá.
Jsou dva typy čištění (suché a mokré) - suchym to zas tak moc nevyčistí,l mokrým sice vyčistí, ale nechci po pár čištění vidět to prošívání... :?
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj.
Já si objednal potahy z abeny a musím říct, že jsou parádní.
Vzhledem k tomu, že budu mít zaky béžový interier, tak jsem objednal černé kraje a béžový vnitřek.
Zkoušel jsem si to v autosalonu taky na béžovým a musím říct, že to vypadá parádně.(prakticky jsem trefil barvu i styl látky)
Auto mi příjde až za 14 dnů, tak pak pošlu foto, ale mně se to moc líbí (záleží na každým). Cena 3300 Kč

Jo a Davide, zapřemýšlel jsi, jak ten interier bude vypadat cca po půl roce, když ho budeš každý měsíc nechávat čistit?? (nitě, oděr látky apod??) :(
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Já si objednal potahy z abeny a musím říct, že jsou parádní.
Vzhledem k tomu, že budu mít zaky béžový interier, tak jsem objednal černé kraje a béžový vnitřek.
Zkoušel jsem si to v autosalonu taky na béžovým a musím říct, že to vypadá parádně.(prakticky jsem trefil barvu i styl látky)
Auto mi příjde až za 14 dnů, tak pak pošlu foto, ale mně se to moc líbí (záleží na každým). Cena 3300 Kč

Jo a Davide, zapřemýšlel jsi, jak ten interier bude vypadat cca po půl roce, když ho budeš každý měsíc nechávat čistit?? (nitě, oděr látky apod??) :(
ten moj kolga z prace co mi doporucil 1,5 CRDi - ma Getza, momentalne 67 000 km, jazdy den sada a vystupuje.. interier vyzera ako novy takze strach z toho ze si nebodaj vysocham sedadla nemam.. navyse potahy su de factu druhe nohavice.. tiez sa suchaju po svoch sedadiel... cistit kazdy mesiac samozrejme david zevlicoval.. ale raz za rok staci a splni to svoj ucel.. Potahy su prezitok z dob minulych resp vhodne pre monterov a stavbarov, lebo sa daju zvliect a jednoducho oprat
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Mexican píše: ten moj kolga z prace co mi doporucil 1,5 CRDi - ma Getza, momentalne 67 000 km, jazdy den sada a vystupuje.. interier vyzera ako novy takze strach z toho ze si nebodaj vysocham sedadla nemam.. navyse potahy su de factu druhe nohavice.. tiez sa suchaju po svoch sedadiel... cistit kazdy mesiac samozrejme david zevlicoval.. ale raz za rok staci a splni to svoj ucel.. Potahy su prezitok z dob minulych resp vhodne pre monterov a stavbarov, lebo sa daju zvliect a jednoducho oprat
Máš děti? Taková čokoláda dokáže na sedačce úplný divy...
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Rudolf píše:
Mexican píše: ten moj kolga z prace co mi doporucil 1,5 CRDi - ma Getza, momentalne 67 000 km, jazdy den sada a vystupuje.. interier vyzera ako novy takze strach z toho ze si nebodaj vysocham sedadla nemam.. navyse potahy su de factu druhe nohavice.. tiez sa suchaju po svoch sedadiel... cistit kazdy mesiac samozrejme david zevlicoval.. ale raz za rok staci a splni to svoj ucel.. Potahy su prezitok z dob minulych resp vhodne pre monterov a stavbarov, lebo sa daju zvliect a jednoducho oprat
Máš děti? Taková čokoláda dokáže na sedačce úplný divy...
mam priatelku.. a proti malym deckam, je to tak 2x vacsi cunik :-) spre na cistenie textilii uz 2 x pomohol uplne pohodovo.. ale je to osobna vec kazdeho, ak to vyuzijete - len do toho.. ja za tych 3000 kc radsej prejdem 1800 - 1900 km :P
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

jo jo mexičan mě citoval doslova. Jak bude špinavý dám ho vyčistit. Snad to nebude tak tragické s tou výdrží. . dítě zatím nemám. :-) uvidím po pár letech užívání....
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Jasně, nic proti Davide, ja napsal jenom svůj názor 8)
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rexcor »

David C3 píše:jo jo mexičan mě citoval doslova. Jak bude špinavý dám ho vyčistit. Snad to nebude tak tragické s tou výdrží. . dítě zatím nemám. :-) uvidím po pár letech užívání....
Musím, říct že mě to spojení "dítě zatím nemám. Uvidím po pár letech užívání" velice rozesmálo
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Dneska mi přišly potahy z MAD. 14 dní po objednání. Jsou velice precizně ušité z kvalitních látek. Zítra je dám do auta a přidám sem nějaké fotky.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Nějak se nemůžu prokousat na ukažto.com. Zkusím to zítra. Potahy jsou jednoznačně skvělé. Sedí jako ulité, včetně zadní loketní opěrky. Zadní sedáky mají potah i vzadu, tedy v kufru není pavouk z gumiček a háčků.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Tak při hodně trpělivosti lze skouknout.



Asi to bude lepší tady v personal gallery:
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

Rudolf píše:Tak při hodně trpělivosti lze skouknout.



Asi to bude lepší tady v personal gallery:
Tak ty vypadaji velmi dobre. Jak to slo nasadit? Montoval si je sam? Udelaji mi i na loketku? Docela o potazich zacinam uvazovat:)
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Nasazoval jsem je sám, což nebylo úplně jednoduché, protože jsou fakt přesné. Uvnitř balení je DVD s návodem. Na přední loketku tak je taky potah.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

A jaká byla cena,Rudolfe?
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“