voda v motoru

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

Zcela určitě jde vždy o únik kapalin ven. Je prováděna pouze vizuální kontrola.Případný únik provozní kapaliny dovnitř je únikem, který způsobuje nefunkčnost vozidla tzn. jde o závadu, která znemožňuje řádné užívání vozidla, a proto na ní musí být zákazník řádně a prokazatelně upozorněn, jako na funkční závadu. Hlavně nementorujme o něčem s čím má většina z nás minimální zkušenosti. Kolik kdo podal reklamací v podobném smyslu a kolik jich kdo vyhrál? Reklamovat skrytou závadu / nebo úmyslně zamlčenou závadu/ se vždy vyplatí. Dostaneš buď do ní a nebo po ní. Já mám zkušenosti jiné a výsledky celkem pozitivní /možná vzhledem k profesi/,takže zbytečné je vést pohřební řeči, když to ještě ani nezkusil.
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Reklama
 

egynald
*
Příspěvky: 15
Registrován: 07 úno 2008, 21:24

Příspěvek od egynald »

diky kluci je fakt ze nase bazary oprvdu katastrofa predochzi auto jsem mel od soukrome osoby Accenta a fakt super auticko bez jedine chybicky a ti co se mi smali ze mam koreu a ze to jezdi na rejzi jsem pekne posilal do pr..le.
egynald
*
Příspěvky: 15
Registrován: 07 úno 2008, 21:24

Příspěvek od egynald »

mohu to proplachnout treba Arvou nebo necim podobnym,abych to poradne procistil.
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

Tak to bych asi neriskoval!!!! Myslím, že musí stačit voda, zahřeješ to na provozní teplotu a uvidíš. Radši dvakrát vodou než tam dávat nějaká odmašťovadla.
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
hardysk
**
Příspěvky: 147
Registrován: 05 zář 2007, 10:11

Příspěvek od hardysk »

ohledne te skryte vady, ja reklamuju prohnilou napravnici, pristi tyden jeste posilam druhy dopis s dodejkou a pak jdu na policajti :twisted:
Renault Laguna 2,0 8v hatchback rv95 digiklima, palubni pc, vyhrivane predni okno atd... :-)
Lantra J2 96 1,8 sedan - prodana
egynald
*
Příspěvky: 15
Registrován: 07 úno 2008, 21:24

Příspěvek od egynald »

kluci kde se vypousti ta voda u chladice?
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

sundej z chladiče spodní hadici a je to. A ještě uvolni odvzdušňovací šroub, bývá nahoře na chladiči, kde přesně nevím, rendl ho měl napravo nahoře, to najdeš..
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“