Pískání při plném rejdu

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Existujou i spešl spreje na klínový řemeny a taky fungujou... i to sem zkoušel.. a samozřejmě obykejný mejdlo, jen bacha na ruce.. každopádně, jak sem řek, jediný co se mi opravdu osvědčilo je originální, tedy objednaný řemen přímo od prodejce Hyundai ;) a je napnutej tak normálně, vůbec ne na krev :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

no pojdem so sonatou asi do ineho servisu a poviem im nech sa na to kuknu mam pocit ze tam davaju uplne ine remene
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

no, taky to vidim na origo řemen...A když nezabere ani to, tak celej posilovač hodim do kopřiv a bude klid hned :D :D
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

mirpie píše:no, taky to vidim na origo řemen...A když nezabere ani to, tak celej posilovač hodim do kopřiv a bude klid hned :D :D
Jo bez posilovače to taky jde.. mě ten řemen prasknul.. a zrovna těsně předtim, než sem začal předjíždět... bylo to docela překvápko :lol: :lol:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

to si musel připadat, žes ochrnul na obě horní končetiny ne :D ? I když za jízdy to není tak dramatický, jako na parkovišti, když to chcípne, to pak s tím volantem skoro ani nepohnu..

Ale seš první, od kterýho slyšim, že mu prasknul klíňák..
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

mirpie píše:to si musel připadat, žes ochrnul na obě horní končetiny ne :D ? I když za jízdy to není tak dramatický, jako na parkovišti, když to chcípne, to pak s tím volantem skoro ani nepohnu..

Ale seš první, od kterýho slyšim, že mu prasknul klíňák..
Respektive se úplně roztrhal.. byl neorigo..
No.. připadal sem si, jak kdybych v tu chvíli řídil tank, nic moc, zrovna když sem musel vjet do protisměru :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

mne sa minule stalo to ze ked som siel na dialnici dlhsiu dobu dost ryzchlo a potom ked som odbocoval dole z dialnice tak mi ako stuhol uplne volant najprv som sa zlakol ze sa mi zablokoval akoby odyslo servo alebo daco take a potom to uz neurobilo potom sa mi stalo to iste zase pri dialnici nikde inde ked nerobim velke vecy z volantom neviete co to mohlo byt ?
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

nechal jsem si poslat originální řemen Hyundai. Bohužel zas tak originální asi nebyl, protože byl kratší a měl zuby, což nevim, zda má mít nebo ne, ale řekl bych, že ne. Profilově ale přesně odpovídal. Nevim, jestli to byl řemen od kompresoru klimy nebo jakej tam máte (vy co máte klimu). Každopádně do servisu jsem to už neriskoval (tam mi dávali před 3měsíci řemen novej a pištěl taky) a tak jsem výměnu provedl sám. Samotný podivný originální řemen sedl do drážky přesně, problém byl ho vůbec nasadit kvůli jeho krátké délce. Ale podařilo se a řemen je napnut takřka svou vlastní délkou. Čerpadlo servořízení mám ted posunuté v drážce na minimální osovou vzdálenost. Po smontování a nasazení řemenu alternátoru jsem to šel prubnout a vyzkoušet, zda to hodim do těch kopřiv nebo ne. Vše klaplo a při plném rejdu už mám svatý pokoj.
Aby si člověk fakt všechno dělal sám...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

No chlapy včera jsem byl ve skořenicích na diskotece bylo to supr holky koukali na káru no a když jsem odjížděl tak bylo vše supr než mi začal zase pískat řemen takoví vytlem co se ty holky venku smáli jsem slišel i přez radio a docela jsem se červenal tak jsem to trochu maskoval vyfukem že jsem točil motor tak do 3 tisíc no :cry: už mě to začíná srat jednou a pak zase :(
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

mirpie píše:nechal jsem si poslat originální řemen Hyundai. Bohužel zas tak originální asi nebyl, protože byl kratší a měl zuby, což nevim, zda má mít nebo ne, ale řekl bych, že ne. Profilově ale přesně odpovídal. Samotný podivný originální řemen sedl do drážky přesně, problém byl ho vůbec nasadit kvůli jeho krátké délce. Ale podařilo se a řemen je napnut takřka svou vlastní délkou. Čerpadlo servořízení mám ted posunuté v drážce na minimální osovou vzdálenost.
Aby si člověk fakt všechno dělal sám...
Ty pricny zuby jsou v poradku .... ja je tam mam taky a je to kvuli vetsi ohebnosti toho remene .... ta remenice je totiz dost mala a tak aby tam byl vetsi uhel opasani.
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

já si to myslel, no hlavně že je to ok, a snad na delší dobu
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „COUPE“