Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Obrázek
Obrázek
white je dobrá :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Reklama
 

Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Ty kola by vypadaly super na černém accentu ,ale i na mém by se vyjímaly :lol: :lol:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
hubis
*
Příspěvky: 55
Registrován: 15 úno 2008, 14:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubis »

Je to ale základní verze. Bez mlhovek, černý kliky, zrcátka...co ušetřil na výbavě, tak dal do vyskákanejch 16 kol :-) Ale jinak, když se to nafotí, tak je bílá príma, souhlas.
Hyundai Accent 07/07
1.5 CRDi Elegance Gold beige ZLATUNA
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schwarzie »

Já jsem byl nejdřív v Autobalvin, tam se mne ujala nějaká starší paní. Její přístup mě ale moc nenadchl. Připadala mi taková odměřená. Řekla mi, že mají vínovýho a světle zelenýho a že když si budu chtít objednat něco jinýho, že to bude trvat 4-5 měsíců. Asi mne chtěla dotlačit do toho, abych si koupil jednoho z těch dvou, co měli na skladě. Jak říkám, připadlo mi to jako "Moc si nevymýšlej a kup, co máme." Potom přišel nějakej chlap v mým věku (viz. koho vozí náš accent) a ten byl v pohodě, tu dobu dodání mi ale nijak nevyvracel. Říkal, že ten světle zelenej bude předváděčka a že by byl po třech měsících s nějakou slevou. Ten vínovej se mi moc nelíbil (majitelé této barvy prominou :D, ale když už kupuju nový auto, tak jsem chtěl být 100% spokojenej i s barvou) a předváděčku jsem pak taky zavrhl.
Odpoledne jsem jel ještě do Autostylu do Židenic, tam byl pan Svoboda (http://www.autostyl.cz/slouceni~autosalonu/), kterej je velice příjemnej. V showroomu měli zlatou metalízu (už prodanou 1,4 benzín), takže bylo, pokud jde o barvu, rozhodnuto. Hned mi řekli, že v dieslu nic nemají a že je jen na objednání. S tím jsem ale počítal a zas tak moc mi to nevadí. Hned mi řekli, že mi dají zadarmo zámek zpátečky, který chci, takže jsem to druhý den (po schválení od manželky) objednal u nich. Do Autobalvin už jsem se nevracel.
Když tak na to vzpomínám, tak o dodací lhůtě jsem v Autostuylu začal mluvit já, kdy jsem jim předhodil, že vím, že to bude 4-5 měsíců. Oni mi připadali takoví opatrní, říkali, že si myslí, že to bude dřív, ale asi nechtěli nic slibovat, abych je pak neuháněl. Možná si říkali "Bůh ví, odkud má informace, tak mu radši nebudem nic vyvracet".

Mexičane: Proč nepojedeš do servisu v Autobalvin? Musím teda říct, že když jsem přes něj procházel (když mne vedl na "dvůr" ukázat ty dva Accenty, co měli), tak mě to taky nenadchlo. Stálo tam auto vedle auta, hodně našlapaný, a mezitím poskakovali technici, víc jsem si nevšiml, jen tý přeplněnosti. To v Autocentru ROS, kam jezdím s Fabií, je to diametrálně odlišný, alespoň na první pohled.

Zdeňku: A nevíš, jak dlouho před dodáním to potvrzení o vyřízení objednávky z Turecka chodí?

Jinak dnes jsem viděl v Brně dva fungl nový accenty, což je na jeden den vyjímečný. Jinak Accenta nezahlídnu třeba celý týden (kromě jednoho, co občas stává u Magistrátu u Maliňáku a kterýho nenapádně okukuju, ale jen trochu, abych nevypadal jako čórkař ). :o Takže dnes jeden vínový na Vlhké, vystupoval z něho padesátník v kvádru a v kabátě, druhý u Ronda řídil tak starší chlápek (barvu už si nevzpomínám).


Uff, napsal tady někdo někdy něco delšího???
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

kup Elegance Zlatou a naftu a budeš maximálně spokojen. Ja mam najeto 2tis km.. spotřeba 4.9L. Každy den nuluji a večer to omrknu.. :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schwarzie »

David C3 píše:kup Elegance Zlatou a naftu a budeš maximálně spokojen. Ja mam najeto 2tis km.. spotřeba 4.9L. Každy den nuluji a večer to omrknu.. :-)
no však ho mám už objednanej :P :P :P :lol:
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Schwarzie píše:
David C3 píše:kup Elegance Zlatou a naftu a budeš maximálně spokojen. Ja mam najeto 2tis km.. spotřeba 4.9L. Každy den nuluji a večer to omrknu.. :-)
no však ho mám už objednanej :P :P :P :lol:
a kdy bude? pak dame s Lulii srazek zlatáku :-) a mexičan veme modráka
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

schwarzie: : v autostyle som sa musel doprosovat pozornosti a info, mal som sice na sebe mikinu a nekricalo so mna z dialky ze som solventny zakaznik :D

servis Balvinu ma velmi zlu reputaciu - spominal mi to moj znamy co tam bol na 3 garanckach (ma Getz 1,5 CRDi) a aj medzi majitelmi Getzov tu na H-Fore ma servis zle meno. Nemohol by som byt pri garancke, nemohol by som mat vlastny olej, nedostal by som ziadnu zlavu na servis ako zakaznik co auto kupil u nich. To u mna rozhodlo,, ze pojdem inde
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Lulie
**
Příspěvky: 195
Registrován: 31 pro 2007, 10:29

Příspěvek od Lulie »

já nemám žádnýho zlatáka, já mám zlatušku hele ! :) je to holka! a na sraz jdu :)
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT Elegance gold Beige 09/2007
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schwarzie »

David C3 napsal:
a kdy bude? pak dame s Lulii srazek zlatáku :-) a mexičan veme modráka

počítám že koncem května až začátkem června.
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Schwarzie píše:David C3 napsal:
a kdy bude? pak dame s Lulii srazek zlatáku :-) a mexičan veme modráka

počítám že koncem května až začátkem června.
jak budeš mít auto tak dej vědět a domluvíme se :-) mam to do brna jen 100km...
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Schwarzie píše:Já jsem byl nejdřív v Autobalvin, tam se mne ujala nějaká starší paní. Její přístup mě ale moc nenadchl. Připadala mi taková odměřená. Řekla mi, že mají vínovýho a světle zelenýho a že když si budu chtít objednat něco jinýho, že to bude trvat 4-5 měsíců. Asi mne chtěla dotlačit do toho, abych si koupil jednoho z těch dvou, co měli na skladě. Jak říkám, připadlo mi to jako "Moc si nevymýšlej a kup, co máme." Potom přišel nějakej chlap v mým věku (viz. koho vozí náš accent) a ten byl v pohodě, tu dobu dodání mi ale nijak nevyvracel. Říkal, že ten světle zelenej bude předváděčka a že by byl po třech měsících s nějakou slevou. Ten vínovej se mi moc nelíbil (majitelé této barvy prominou :D, ale když už kupuju nový auto, tak jsem chtěl být 100% spokojenej i s barvou) a předváděčku jsem pak taky zavrhl.
Odpoledne jsem jel ještě do Autostylu do Židenic, tam byl pan Svoboda (http://www.autostyl.cz/slouceni~autosalonu/), kterej je velice příjemnej. V showroomu měli zlatou metalízu (už prodanou 1,4 benzín), takže bylo, pokud jde o barvu, rozhodnuto. Hned mi řekli, že v dieslu nic nemají a že je jen na objednání. S tím jsem ale počítal a zas tak moc mi to nevadí. Hned mi řekli, že mi dají zadarmo zámek zpátečky, který chci, takže jsem to druhý den (po schválení od manželky) objednal u nich. Do Autobalvin už jsem se nevracel.
Když tak na to vzpomínám, tak o dodací lhůtě jsem v Autostuylu začal mluvit já, kdy jsem jim předhodil, že vím, že to bude 4-5 měsíců. Oni mi připadali takoví opatrní, říkali, že si myslí, že to bude dřív, ale asi nechtěli nic slibovat, abych je pak neuháněl. Možná si říkali "Bůh ví, odkud má informace, tak mu radši nebudem nic vyvracet".

Mexičane: Proč nepojedeš do servisu v Autobalvin? Musím teda říct, že když jsem přes něj procházel (když mne vedl na "dvůr" ukázat ty dva Accenty, co měli), tak mě to taky nenadchlo. Stálo tam auto vedle auta, hodně našlapaný, a mezitím poskakovali technici, víc jsem si nevšiml, jen tý přeplněnosti. To v Autocentru ROS, kam jezdím s Fabií, je to diametrálně odlišný, alespoň na první pohled.

Zdeňku: A nevíš, jak dlouho před dodáním to potvrzení o vyřízení objednávky z Turecka chodí?

Jinak dnes jsem viděl v Brně dva fungl nový accenty, což je na jeden den vyjímečný. Jinak Accenta nezahlídnu třeba celý týden (kromě jednoho, co občas stává u Magistrátu u Maliňáku a kterýho nenapádně okukuju, ale jen trochu, abych nevypadal jako čórkař ). :o Takže dnes jeden vínový na Vlhké, vystupoval z něho padesátník v kvádru a v kabátě, druhý u Ronda řídil tak starší chlápek (barvu už si nevzpomínám).


Uff, napsal tady někdo někdy něco delšího???

Ahoj.

Když mi říkal prodejce (milá paní), že bude auto v dubnu - květnu, tak konkrétizovala tak konec března (dodání vyřízených objednávek...tzn. auta už jsou hotová...jsou na netu a valí do ČR)
Pak už se ví o autě úplně všechno. V čem jede (vlak, trajekt nebo kamion) kde se nachází, v jakém je překladišti atd.
Tvrdila mi, že pokud jsem objednával auto v lednu, tak to asi v půlce února jde do výroby a trvá to cca měsíc, než naplní dávku pro Evropu.

Třeba jsi to taky stihnul a přijede ti to stejně, jako můj...to by byl góól ;-)

Čau Zdeněk :wink:
Naposledy upravil(a) ZdeněkSvoboda dne 06 bře 2008, 15:35, celkem upraveno 2 x.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

David C3 píše:
Schwarzie píše:David C3 napsal:
a kdy bude? pak dame s Lulii srazek zlatáku :-) a mexičan veme modráka

počítám že koncem května až začátkem června.
jak budeš mít auto tak dej vědět a domluvíme se :-) mam to do brna jen 100km...
Tak se mi taky ozvěte..potom :)
mám to taky do Brna 100km, tak bych se taky dostavil...udělali bysme menší zlatosraz :lol: :wink:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

he he.. ja vemu z prace něco zlatého pro každého (pro štěstí) ..
to bude super. Už se těším. pak domluvíme srazek nekde v brně nebo u brna. Jen Accenty :-) zlaté v lepším případě. Jinak to moje auto udělali fakt rychle. říkal prodejce že to byla opravdu nahoda ale ja sem rád..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

David C3 píše:he he.. ja vemu z prace něco zlatého pro každého (pro štěstí) ..
to bude super. Už se těším. pak domluvíme srazek nekde v brně nebo u brna. Jen Accenty :-) zlaté v lepším případě. Jinak to moje auto udělali fakt rychle. říkal prodejce že to byla opravdu nahoda ale ja sem rád..
Ještě aby ne :lol: :lol: :lol:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“