ACCENT 96 HB SOME PROBLEMS !!!

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Samuel
**
Příspěvky: 169
Registrován: 12 bře 2008, 19:07
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

ACCENT 96 HB SOME PROBLEMS !!!

Příspěvek od Samuel »

Takze ludia Accenta mame uz od konca roku 96 doteraz bol len 1 krat v servise !!!!! a to len za hydraulicke zdvihatka ventilov a to bolo este v zaruke.......ale auticko ma 11 rokov jazdi ale ma uz niektore vazne problemy ktore vadia..........zere olej, ale moc 1 liter na 200 km. Nedymi netece ani hovno.......co by to mohlo byt........potom nepresnost prevodovky, vydrbkane tlmice, zhnita karoseria, brzdy hlavne rucna ma 10% ucinnost a potom uz vecicky ako debilny volant 2 ramenny absencia ABS vrzgajuce plasty..........me niekto nejake postrehy, rady alebo vylepsenia ohladom hociktorej veci..........ale inac auticko je podla mna velmi kvalitne ved takto sa rozpadalo 11 rokov !!! a nadalej bez problemov jazdi.......ale uz by trebalo GO.........je to 1.5 12V a motor je genialny..........az na to ze zere olej ale vykonu ma dostatok.........je to auto podla mna do 130 km/h..........a jto nie na dlho...........na dialnici dost huci a toci 4000..........ale stale lepsie ako fabca 1,4 16V v ktorej pri 130 neni pocut vlastneho slova.................okej tak to bola chvala ale ma niekto nieco k tym problemom..........hlavne olej please.......... :roll:
Dakujem za nazory.......a odpovede.......a rady :D
Reklama
 

Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Mě už to žere taky dost oleje,asi 1L na 2000 Km.Tady asi nezbude nic jiného,než přetěsnit komplet celý motor,což mě v brzké budoucnosti čeká.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
Samuel
**
Příspěvky: 169
Registrován: 12 bře 2008, 19:07
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samuel »

Okej Kamil ale co to bude stat ?? a kde sa teda drbe ten olej sak nedymi ani netece...........zerie ho katalyzator ??
Uživatelský avatar
mannice
**
Příspěvky: 137
Registrován: 05 bře 2008, 04:01
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mannice »

Kde se ten olej zere to teda nevim,ale vim ze to tesneni a dalsi veci najdes na internetu za celkem priznive ceny.Ja s tim mam docela dobry skusenosti.. http://www.e-cat.cz/..
Dalsi veci muzes sehnat z bouracek treba co tu jsou na foru..Zrat ti to olej muze hodne,kdyz to za studena vytacis hodne,ale to tvuj problem nebude :lol: ..TO bys na to musel slapat porad od zacatku a stejne bys to za 200km nestihl
zhrado
**
Příspěvky: 166
Registrován: 15 říj 2006, 12:53
Bydliště: SR Ziar nad Hronom

Příspěvek od zhrado »

to je dake divne, ze ani nedymi a ani netecie. nemoze ujst liter oleja za 200km aby to nebolo vidno. proste sa tomu neda verit. ja mam vyse 250 000 km a sem tam vrzne nieco ale olej nezere od vymeny po vymenu. zacinaju hnit lemy na blatnikoch, prevodovka ok, tlmice ok. hlucny je dost to je pravda ale tak je to stare auto..
Accent 1.5 12V r.v. 1996
Pri 280 000km totalna buracka :(
Teraz to isté len zhnitý šrot. Snáď z neho niečo bude.
Aldik
**
Příspěvky: 366
Registrován: 21 zář 2007, 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aldik »

Cau, pokud mas svy auticko fakt hodne rad, muzu ti na to nabidnou spousty a spousty veci. BRZDY, MOTOR, PREDNI TLUMICE. jsou to funglovky (teda az na ten motor, ale ten je taky v pohode :) ) a za pekny ceny.. ;) kdyztak napis! ;)
Uživatelský avatar
Samuel
**
Příspěvky: 169
Registrován: 12 bře 2008, 19:07
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samuel »

Aldik píše:Cau, pokud mas svy auticko fakt hodne rad, muzu ti na to nabidnou spousty a spousty veci. BRZDY, MOTOR, PREDNI TLUMICE. jsou to funglovky (teda az na ten motor, ale ten je taky v pohode :) ) a za pekny ceny.. ;) kdyztak napis! ;)
Heeej ludia..........no tak na aute jazdime striedavo foter a ja.........ten olej zerie ked neveris mozem ti ukazat zasobu flas oleja..........za studena ho nevytacam nechcem ho znicit.......... :D
ale niekam sa musi stracat ale kam ?? no a njaraddsej by som nasiel cloveka co sa do toho vyzna na Slovensku nieco okolo Nitry co by vedel za dobry peniaz opravit leboteraz sme davali robit klucku na vodicovej strane a stalo to 2500 sk :roll: za debilnu klucku......a co bude stat pretesnit motor.........ani nechem pomysliet..........
Aldik
**
Příspěvky: 366
Registrován: 21 zář 2007, 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aldik »

No nebyl by problem kdyztak ty dily poslat na slovensko, ale cloveka co ti to prehodi si budes muset najit sam, to same i na ten motor. Jen tak mimochodem ty klicky ja prodavam okolo 200-300Kc :-))

Kazdopadne nevim cim by to mohlo byt, pokud to ani nedymi vic, tak nechapu kam se ztraci... =-O
Uživatelský avatar
mannice
**
Příspěvky: 137
Registrován: 05 bře 2008, 04:01
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mannice »

To tesneni neni zas tak drahe,posilal jsem ti odkaz a tam mas celkem priznive ceny,ja tam taky nakupujikdyz nesezenu uz vrakacu :lol:
Uživatelský avatar
Samuel
**
Příspěvky: 169
Registrován: 12 bře 2008, 19:07
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samuel »

Okej chlapi diky za odpovd lenze viem vymenit par veci na aute.......nie len kolessa potom :lol:
ale na take veci ako motor si netrufam pretoze je to riadene elektronikou a stala sa mi vec ze pri namontovani otvoreneho filtra vzduchu mi to zdochynalo.....aj ked bol namonotvany za vahu vzduchu.........ide o to ze sa mi zda ze ten motor je neupravitelny.......a kazda zmena je citit na nom..........takisot aj geometria a nastavenie podvozku.........takze naj by bolo key sa niekto do toho vyzna a vie to spravit a nie servis mi zadrel za kruzky 25 000..........so vsetkym.......lenze to je polovica hodnoty auta.......takze niekto nieco ?? :)
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“