silnější žárovky

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Myslim si, ze v CR je to jeste hodne v pohode, protoze v Irsku kde se momentalne nachazim jezdi kazde druhe auto pouze s parkovacimi svetly, ti drsnejsi samozrejme v kombinaci s mlhovkami.
Nevim co na to rika zdejsi legislativa, ale podle toho, ze Garda, obdoba nasi dopravni policie, po tom vubec nejde tak je to nejspis povolene - nevim . . .
Kazdopadne je to hodne neprijemne - parkovacky za sera kdy protijedouci auto neni skoro videt, mlhovky kdyz je mokra silnice (a to je tady skoro porad :) ) - vsak to znate sami . . .
Jo a blikat na ne asi fakt nepomuze.
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

mylys píše:Myslim si, ze v CR je to jeste hodne v pohode, protoze v Irsku kde se momentalne nachazim jezdi kazde druhe auto pouze s parkovacimi svetly, ti drsnejsi samozrejme v kombinaci s mlhovkami.
Nevim co na to rika zdejsi legislativa, ale podle toho, ze Garda, obdoba nasi dopravni policie, po tom vubec nejde tak je to nejspis povolene - nevim . . .
Kazdopadne je to hodne neprijemne - parkovacky za sera kdy protijedouci auto neni skoro videt, mlhovky kdyz je mokra silnice (a to je tady skoro porad :) ) - vsak to znate sami . . .
Jo a blikat na ne asi fakt nepomuze.
Jo jinej kraj,jinej mrav! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Tomascik

Příspěvek od Tomascik »

kurva mě mlhovky neva to jste asi rozmazlený.na mě taky nikdo na silnici nebere ohled tak proč já bych měl seru na ně!!!já si vidím a čurák proti mně at mi vylíže.starejte se sami o sebe.to je jako xenony a neuděláte nic tak co mám mlhovky ty na tom nejsou furt tak blbě s viditelností jako xenony dokonce zasraný bixenony
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Tomascik píše:kurva mě mlhovky neva to jste asi rozmazlený.na mě taky nikdo na silnici nebere ohled tak proč já bych měl seru na ně!!!já si vidím a čurák proti mně at mi vylíže.starejte se sami o sebe.to je jako xenony a neuděláte nic tak co mám mlhovky ty na tom nejsou furt tak blbě s viditelností jako xenony dokonce zasraný bixenony
no kdyz si tohle rekne kazdej tak za chvili budem muset jezdit se slunecnima brejlema i v noci.. :lol:
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Tomascik píše:kurva mě mlhovky neva to jste asi rozmazlený.na mě taky nikdo na silnici nebere ohled tak proč já bych měl seru na ně!!!já si vidím a čurák proti mně at mi vylíže.starejte se sami o sebe.to je jako xenony a neuděláte nic tak co mám mlhovky ty na tom nejsou furt tak blbě s viditelností jako xenony dokonce zasraný bixenony
Že by opět nějáký............... :?:
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tebe bych chtel slyset ve skutecnosti, to bych se smichy chytal za bricho:D

Mlhovky mi nevadej, stejne malo komu svitej silneji nez normalni...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Tomascik píše:kurva mě mlhovky neva to jste asi rozmazlený.na mě taky nikdo na silnici nebere ohled tak proč já bych měl seru na ně!!!já si vidím a čurák proti mně at mi vylíže.starejte se sami o sebe.to je jako xenony a neuděláte nic tak co mám mlhovky ty na tom nejsou furt tak blbě s viditelností jako xenony dokonce zasraný bixenony
Tento příspěvek jsem přehlídl!! :evil:
Prosím Tomascik slušně,děkuji! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tedy tomu říkám odborný článek!Vidíš Ivane,takhle se píšou odborné rady a ne ty tvé,kde používáš laická slova. :roll:
Pán napíše k....a,s..u,č..k a hned je to všem jasný. :!:
Tak příště až budeš psát,kde je spínač zadních světel -napiš pěkně česky-K...a č..i s..u na vás a hned každý ví,že je dole na převodovce. :lol:
Ještě,že to není člen-potom by se tady musel používat jeho slovník,aby nám rozuměl. :roll:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše:Tedy tomu říkám odborný článek!Vidíš Ivane,takhle se píšou odborné rady a ne ty tvé,kde používáš laická slova. :roll:
Pán napíše k....a,s..u,č..k a hned je to všem jasný. :!:
Tak příště až budeš psát,kde je spínač zadních světel -napiš pěkně česky-K...a č..i s..u na vás a hned každý ví,že je dole na převodovce. :lol:
Ještě,že to není člen-potom by se tady musel používat jeho slovník,aby nám rozuměl. :roll:
:lol: jojo moje rec, bez podobnejch vyrazu to snad ani nema cenu diskutovat..! :wink: :wink:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Borek píše:Tedy tomu říkám odborný článek!Vidíš Ivane,takhle se píšou odborné rady a ne ty tvé,kde používáš laická slova. :roll:
Pán napíše k....a,s..u,č..k a hned je to všem jasný. :!:
Tak příště až budeš psát,kde je spínač zadních světel -napiš pěkně česky-K...a č..i s..u na vás a hned každý ví,že je dole na převodovce. :lol:
Ještě,že to není člen-potom by se tady musel používat jeho slovník,aby nám rozuměl. :roll:
Že bych začal používat znakovou řeč? :?: :?: Fň,Fň,Fň! :lol: :lol: :wink:
Žádná věta ,žádné slovo,žádný příspěvek! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Tomascik píše:kurva mě mlhovky neva to jste asi rozmazlený.na mě taky nikdo na silnici nebere ohled tak proč já bych měl seru na ně!!!já si vidím a čurák proti mně at mi vylíže.starejte se sami o sebe.to je jako xenony a neuděláte nic tak co mám mlhovky ty na tom nejsou furt tak blbě s viditelností jako xenony dokonce zasraný bixenony
:shock: Mám pocit, že páníček vypadl z putyky a zapoměl na to, že tohle čtou i lidi slušně vychovaní. Dodal bych jediné - AŽ SE PROBUDÍŠ, TAK SI JDI VYČISTIT HUBU, NĚJAK TI Z NÍ TÁHNE, anonyme Tomasciku! :twisted:
Jinak ti přeju hodně štěstí a kdyby jsi náhodou jel v noci po neznámé silnici (tzn. mimo revír postižený tvojí přítomností ) a o 10-20 let starší ( i když možná už nyní vidíš tak blbě, takže ani neregistruješ, co a jak ti svítí do očí ) a měl někdy problémy po oslnění, dobře si vzpomeň na tu blbost, cos vypustil do světa. Jinak všem na silnici okolo tebe přeju, aby se jim míjení s tebou nestalo osudným a nebyli nuceni tě potkávat často.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan.raffai@seznam.cz píše:
Borek píše:Tedy tomu říkám odborný článek!Vidíš Ivane,takhle se píšou odborné rady a ne ty tvé,kde používáš laická slova. :roll:
Pán napíše k....a,s..u,č..k a hned je to všem jasný. :!:
Tak příště až budeš psát,kde je spínač zadních světel -napiš pěkně česky-K...a č..i s..u na vás a hned každý ví,že je dole na převodovce. :lol:
Ještě,že to není člen-potom by se tady musel používat jeho slovník,aby nám rozuměl. :roll:
Že bych začal používat znakovou řeč? :?: :?: Fň,Fň,Fň! :lol: :lol: :wink:
Žádná věta ,žádné slovo,žádný příspěvek! :wink:
ty sis to fň nak oblibil :lol:
Zdenalek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 06 bře 2006, 11:57
Bydliště: Vyškov na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenalek »

Tomascik píše:kurva mě mlhovky neva to jste asi rozmazlený.na mě taky nikdo na silnici nebere ohled tak proč já bych měl seru na ně!!!já si vidím a čurák proti mně at mi vylíže.starejte se sami o sebe.to je jako xenony a neuděláte nic tak co mám mlhovky ty na tom nejsou furt tak blbě s viditelností jako xenony dokonce zasraný bixenony
Zajímalo by mě, jestli si jel někdy v noci v dešti dál jak 20 kilometrů. Já jezdím poměrně často do Německa a zpátky (cca 2000 km v kuse) a věř mi, že jsem na mlhovkáře hodně alergickej! Kvůli takovým musím zastavovat častěji. Ne že by se mi chtělo spát, ale proto, aby si odpočinuly oči. Vždycky když prší, tak dojedu "vyblikanej" jak sv...
Hyundai Accent 1,5 (12 valve)
r. v. 99, nájezd 100 000
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

no ja hmlovky nemam a nesvietim nikomu...hmlovky potkavam casto ale este som nezacal blikat...lebo ked v meste dakoho takeho stretnem tak by ten predomnou myslel ze blikam na neho :D lol a co viac...mna skor napadla reflexna folia na okno....viete jak je na dioptrickych okuliaroch...ked je slnko zatmavnu....zaujimalo by ma ci je to pouzitelne v noci na ceste na celnom skle....a inak velmi pomahaju folie vzadu ked ma dakto sa snazi oslepit tak je to menej citelne lebo mam folie na oknach....samozrejme len vzadu...je to super pocit ked vam nesvieti priame svetlo zozadu ja som si to vzdy pochvaloval...foter zase nadaval ze nevie cuvat cez noc
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

Pro Tamascik:
Nějak jsem zaspal a všiml jsem si tvého suprového příspěvku až dnes.Řek bych to asi takhle: Poslóché kemo ešče ti nikdo nerozvázal sandál za ty tvoje žgryndy? Eščě ti za to nikdo nevysadil mixnu? Myslím, že podle výraziva jsi pěkný pako a o tvých názorech ani nemluvě.
Tož dojeď na sraz, nejlépe na Moravu a můžeš ukázat v celé velikosti svého genia. Jestli ty nebudeš zamindrákovanej!!! Takovej celej nedomrlej a nanicovatej!!!
Jen tak na okraj kdybys tohle udělal na východ od Slovenska tak to uděláš jen jednou a pak bys už neměl příležitost. Jo a jinak ti pánové se pohybují i na našich silnicích, tak bacha na to!!!!!

Jseš prostě geroj a samozřejmě ukrytý za anonyma!!!!!
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“