Vzduchovy filtr a jeho casti

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
mannice
**
Příspěvky: 137
Registrován: 05 bře 2008, 04:01
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mannice »

http://www.ultimateracing.cz/p_info/666 ... y-7%2C5cm/
Co tohle?To by asi slo zejo?Uz jsem nad tim premyslel,ze bych vyvedl k vydechu na kapote ten vzduch filtr...Je to urcite lepsi jak normalni filtr?Je vykonejsi? :shock: :?:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tony
**
Příspěvky: 102
Registrován: 03 pro 2006, 21:09
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Tony »

Accent 1,5 12V 65 kW/88 HP,1996
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

mannice píše:http://www.ultimateracing.cz/p_info/666 ... y-7%2C5cm/
Co tohle?To by asi slo zejo?Uz jsem nad tim premyslel,ze bych vyvedl k vydechu na kapote ten vzduch filtr...Je to urcite lepsi jak normalni filtr?Je vykonejsi? :shock: :?:
jezis tyhle uni filtry prodavaj na benzinkach!!!! kup si od K&N!!! kvalita+ dalsi vyhody je napustenej olejem takze se pres nej nedostane voda+ urcite se pres nej nedostane zadnej sajrajt!!! tyhle cos ukazovat jsou na hovinko!!! buh vi z ceho to vyrabej!! jestli je to papir nebo co!!!!
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
mannice
**
Příspěvky: 137
Registrován: 05 bře 2008, 04:01
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mannice »

jo promrkam to vsecko postupne... :wink: ..No doufam ze to nak vymyslim..Zatim porad hlavne pracuju na interieru.. :idea:
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

to je spatnej postup intr az na konec prece?:D
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
mannice
**
Příspěvky: 137
Registrován: 05 bře 2008, 04:01
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mannice »

Ja chci mit nejdriv pohodlicko,potom upravim vsechno ostatni..Jinak auto je celkove v poradku,pak uz jen nalakuju,dosadim,prahy zadni naraznik,motorove svicky,vymena vsech oleju,vzduch filtr a alu kola naky paprsky :P :twisted: ..Po case bych tam mohl nafinancovat,tlumice a perovani a brzdy poradne..A je to kara,kterou uz mi nikdo nezaplati :lol: :D
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

LongStar píše: je napustenej olejem takze se pres nej nedostane voda
Naolejovaný musí být KAŽDÝ bavlněný filtr, jinak je tam nahouby :wink: A doporučuju zkontrolovat to po koupi! Známý si kupoval Greena a spolehnul se na tvrzení, že je naolejovaný z výroby..... za tři měsíce kupoval nový - ten starý připomínal cedník :wink: (asi nějaký vadný kus, který zapoměli naolejovat, ale přece jen.....)

Jinak souhlas - K&N je kvalita, nicméně i ten, co mám já za 500,- svou práci odvádí.... hold tehdy nebyly prachy na lepší a teď mi to přijde zatím zbytečné ho měnit... po pravidelných kontrolách a jednom čištění je po dvou letech O.K., v sání není bordel a motor taky neprotestuje.

si musím rejpnout: na benzinkách je sice prodávají, ale taky tam mají noviny a tyčinky Snickers..... a nějak jsem si nevšim, že by byly jiný než v obchodě :lol: :lol: teda kromě ceny, což je případ i těch filtrů. Prodávají tam tyhle proto, že kdyby si měli dát svou marži k ceně K&N, tak se jim na to spotřebitel vysere :D
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

draceq píše:
LongStar píše: je napustenej olejem takze se pres nej nedostane voda
Naolejovaný musí být KAŽDÝ bavlněný filtr, jinak je tam nahouby :wink: A doporučuju zkontrolovat to po koupi! Známý si kupoval Greena a spolehnul se na tvrzení, že je naolejovaný z výroby..... za tři měsíce kupoval nový - ten starý připomínal cedník :wink: (asi nějaký vadný kus, který zapoměli naolejovat, ale přece jen.....)

Jinak souhlas - K&N je kvalita, nicméně i ten, co mám já za 500,- svou práci odvádí.... hold tehdy nebyly prachy na lepší a teď mi to přijde zatím zbytečné ho měnit... po pravidelných kontrolách a jednom čištění je po dvou letech O.K., v sání není bordel a motor taky neprotestuje.

si musím rejpnout: na benzinkách je sice prodávají, ale taky tam mají noviny a tyčinky Snickers..... a nějak jsem si nevšim, že by byly jiný než v obchodě :lol: :lol: teda kromě ceny, což je případ i těch filtrů. Prodávají tam tyhle proto, že kdyby si měli dát svou marži k ceně K&N, tak se jim na to spotřebitel vysere :D
taky si rejpnu: njn na takovym strojich to nejni ani poznat to je spis ten filtr k horsimu!! mozna vas staci to co tam mate!! ja ho tam mel asi 2 tejdny nez mi prisel AEM a v plnym zaprahu krapet nestihal!!! a ten muj se mi nak nezda ze by byl napustenej olejem.
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

LongStar píše: taky si rejpnu: njn na takovym strojich to nejni ani poznat to je spis ten filtr k horsimu!! mozna vas staci to co tam mate!! ja ho tam mel asi 2 tejdny nez mi prisel AEM a v plnym zaprahu krapet nestihal!!! a ten muj se mi nak nezda ze by byl napustenej olejem.
:D no jo, ale zase si říkám, proč montovat na 1.3i nějaký profi filtr, když ten zbytek je série, že..... až budu mít upravený závodní motor, nebo aspoň "fén" jako ty, pak to mít smysl bude.... A olejem se bavlněné filtry napouští právě kvůli toho, aby něco filtrovaly!! takže bacha na to! pokud jsou pochybnosti, raději koupit olej na filtry a přeolejovat!
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Virus
**
Příspěvky: 159
Registrován: 24 bře 2007, 19:14
Bydliště: Freetek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Virus »

Když tady mluvíte o K&N kde se dá koupit pouze konický filtr? Já našel samostatnou vložku do origo boxu, ale samostatnej konickej filtr sem nenašel. Pouze celý kit za nějakých pět táců. což mi připadá dost. Do uni filtrů se mi nechce, green má špatnou barvu a jinak vážně nevím
Accentík 1,3; 62 KW; r.v. 96-7; mírně upraven
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Virus píše: green má špatnou barvu
Copak, nerad zelenou? :D:D
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

a jaka by se ti pacila???
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Virus
**
Příspěvky: 159
Registrován: 24 bře 2007, 19:14
Bydliště: Freetek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Virus »

Červená jako K&N. Mám bílé auto a interiér červený a motorový prostor se bude taky dělat do červena, takže zelený filtr by neladil.
Accentík 1,3; 62 KW; r.v. 96-7; mírně upraven
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

ja mam filtr bilej:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Virus
**
Příspěvky: 159
Registrován: 24 bře 2007, 19:14
Bydliště: Freetek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Virus »

Tak čistě náhodou to není FK injection?
Accentík 1,3; 62 KW; r.v. 96-7; mírně upraven
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“