Straca sa mi chladiaca zmes

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Straca sa mi chladiaca zmes

Příspěvek od Romanko999 »

Ahojte. Neviete mi poradit zacala sa mi znova stracat chladiaca zmes. Skusim popisat problem. Vo vyrovnavacej nadobke na vodu nemam takmer ziadnu kvapalinu voda v chladici je v poriadku. Skusal som sledovat skade to tecie kvapka hadice a vsetko bolo suche a v poriadku. Potom som sa pozrel na nadobku z nadobky mi cez "odpadovu hadicu" vytlaca nad bytocnu kvapalinu ale vytlaci mi ju uplne takmer na spodok nadobky neviete vcom moze byt problem?
Prikladam aj obrazok s kade to tecie. Obrázek
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

tak sem si to 3x precetl a stejne nevim co vlastne pises:) ta posledni veta mi nak nejde to sisky:D
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romanko999 »

Nooo :) hh v skrate straca sa mi nemrznuca zmes z vyrovnavacej nadoby. Nemrznuca zmes sa nestraca niekde v chladiacom obehu ale priamo z tej vyrovnavacej nadoby mi ju vytlaca cez tu hadicu co som aj na fotke znazornil. :? lepšie? Obrázek
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

mozna to uz chapu:) to asi bych se juknul jestli v tom pripade teda nejni ta ceska dolu(do nadobky) ucpana protoze tohle je divny:) jinak nevim v cem by to melo bejt:) snad se nenatlakuje tak moc aby to strikalo tak silne ze kapalina nestece do nadobky ale vystrikne ven:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Zkus vyměnit víčko na vyrovnávací nádržce třeba je špatný a neodpouští tlak. Nebo se ti tlakuje vodní okruh natolik že ti to vyháže ven a v tom případě to vidím na těsnění pod hlavou. :cry:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

Přehřejvá se ti to?
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

vipe píše:Zkus vyměnit víčko na vyrovnávací nádržce třeba je špatný a neodpouští tlak. Nebo se ti tlakuje vodní okruh natolik že ti to vyháže ven a v tom případě to vidím na těsnění pod hlavou. :cry:
Tam je ale obyčejný plastový víčko, ne žádný přetlakový, to je jen na chladiči :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romanko999 »

Ahojte.no ani ma stou hlavou nestrašte.. motor sa mi neprehrieva vobec len občas ked stojim na mieste sa mi spusti ventilator.......idem sa na to pozriet..vidim no
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Nemáš ve vyrovnávací nádržce moc vody?Máš to mezi MAX a MIN?
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

MartasZ píše:
vipe píše:Zkus vyměnit víčko na vyrovnávací nádržce třeba je špatný a neodpouští tlak. Nebo se ti tlakuje vodní okruh natolik že ti to vyháže ven a v tom případě to vidím na těsnění pod hlavou. :cry:
Tam je ale obyčejný plastový víčko, ne žádný přetlakový, to je jen na chladiči :-)
No co to kecám, omlouvám se za nepřesnou informaci. Samozřejmě že je tam jen špunt a tlakový víčko je na chladiči, který přepouští do té nádobky.
Zkusil bych to přetlakový víčko, pokud ne tak teda asi těsnění, fouká to do vody kde se udělá pytel kterej před sebou potom žene vodu přes víčko do té nádobky. :cry:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2258
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

vipe píše:
MartasZ píše:
vipe píše:Zkus vyměnit víčko na vyrovnávací nádržce třeba je špatný a neodpouští tlak. Nebo se ti tlakuje vodní okruh natolik že ti to vyháže ven a v tom případě to vidím na těsnění pod hlavou. :cry:
Tam je ale obyčejný plastový víčko, ne žádný přetlakový, to je jen na chladiči :-)
No co to kecám, omlouvám se za nepřesnou informaci. Samozřejmě že je tam jen špunt a tlakový víčko je na chladiči, který přepouští do té nádobky.
Zkusil bych to přetlakový víčko, pokud ne tak teda asi těsnění, fouká to do vody kde se udělá pytel kterej před sebou potom žene vodu přes víčko do té nádobky. :cry:

Je to tak jak psal Vipe, stačí sáhnout na hadice od chladičů pokud je neumáčkneš je to jasný ,je tam příliš vysoký tlak v chladicí soustavě,to je špatně :!: Palice dolů :(
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

ta byla za 140,-Kč???? :roll:
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romanko999 »

Fuu no tu hadicu ja fakt nezatlačím prišli veľmi:( je to tvrde ako kamenn..čo to znamena, že je v chladiacom obehu priliš velky tlak? ake to može mať alebo má nasledky??rozmyšlam že skočim do hyundai servisu ale tam ty "mechanici vedia tak hovno kúúlovi:(" ale motor sa mi neprehrieva...fuu no ja ked do nadobky nalejem vodu medzi max a min ta voda sa mi strati po tadial po kade dotiahne ta hadicka na tom umelohmotnom viku ktora ide do vanicky.....do riti snad to NEBUDE TA HLAVA :(
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

No tak to máš smolíka, pokud jak píšeš jsou ty hadice tvrdé tak se ti tlakuje vodní okruh a když to dosáhne nějakou hranici tak ti ten vzduchovej pytel před sebou žene vodu do tý nádobky kudy ti vyteče ven.
Tak že hlava dolu a uvidíš buď profouklý těsnění nebo prasklá hlava. :cry:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romanko999 »

AHojte no dneska rano som skusal cestou do prace hadice stlacit za studena ono sa celkom dali zatlacit ale nie uplne ale zmackol som ich, a tak isto aj po prichode pred pracu islo to stlacit.. asi to vidim na servis kolko stoji vymana hlavy?uz mate stym skusenosti? neoplati sa kupit pouzita hlava? a tu repasovat?
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Odpovědět

Zpět na „COUPE“