Dotaz kontrolka brzdy

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mannice
**
Příspěvky: 137
Registrován: 05 bře 2008, 04:01
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Dotaz kontrolka brzdy

Příspěvek od mannice »

Ahoj lidicky,po kratky dobe jsem se sem odhodlal vlozit jeden dalsi dotaz...Zacala me upozornovat kontrolka rucnibrzdy a brzdy,jsou to vlastne dve kontrolky v jedny..A ze zacatku mi zacala blikat a ted uz sviti porad,je to divny,protoze kdyz jsem koupil,autino,byli meneny brzdy i kotouce,co ja vim..NO a ted mi to porad uz jen sviti jak rikam.Mozna to ma spojitost s tim co vam ted reknu :lol: ..KDyz jsem se koupal poprve pod kapotu,byla vypadala hadice z posilovace brzd a to mi ta kontrolka nesvitila ale,no a jak jsem ji tam dal na sve misto od te doby mi to nak sviti no :( ..DIky za pomoc...
Reklama
 

Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Dolej si trochu brzdové kapaliny. :)
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
jandax
*
Příspěvky: 43
Registrován: 03 říj 2007, 22:54
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek od jandax »

to muze byt snad jedine malo brzdovy kapaliny, jiny cidlo tam snad ani neni.
1.5i , 12v (65kw) ,, ŠMOULA,,
Uživatelský avatar
Samuel
**
Příspěvky: 169
Registrován: 12 bře 2008, 19:07
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz kontrolka brzdy

Příspěvek od Samuel »

mannice píše:Ahoj lidicky,po kratky dobe jsem se sem odhodlal vlozit jeden dalsi dotaz...Zacala me upozornovat kontrolka rucnibrzdy a brzdy,jsou to vlastne dve kontrolky v jedny..A ze zacatku mi zacala blikat a ted uz sviti porad,je to divny,protoze kdyz jsem koupil,autino,byli meneny brzdy i kotouce,co ja vim..NO a ted mi to porad uz jen sviti jak rikam.Mozna to ma spojitost s tim co vam ted reknu :lol: ..KDyz jsem se koupal poprve pod kapotu,byla vypadala hadice z posilovace brzd a to mi ta kontrolka nesvitila ale,no a jak jsem ji tam dal na sve misto od te doby mi to nak sviti no :( ..DIky za pomoc...
Neviem ake mas auto ale u mna to bolo kvoli vydratym brzdovym dostickam................alebo to bude ta kvapalina...........a mozno aj snimac na rucnej brzde
Hyundai Accent 96 1,5 12V HB
Obrázek
Uživatelský avatar
mannice
**
Příspěvky: 137
Registrován: 05 bře 2008, 04:01
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mannice »

uvidime,dam vedet,snad mate pravdu,diky diky :wink:
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

pokial ti z tej vypadlej hadice aj vytiekla kapalina tak doporucim tiez doliat a nechat ODVZDUSNIT brzdy ;)
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Samuel
**
Příspěvky: 169
Registrován: 12 bře 2008, 19:07
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samuel »

mirec píše:pokial ti z tej vypadlej hadice aj vytiekla kapalina tak doporucim tiez doliat a nechat ODVZDUSNIT brzdy ;)
Heej brzdy odvzdusnit.............zaklad na to som zabudol :x
Mirec...........pekne disky..........nemas celu foto rad by som kukol ako to vyzera cele daj do albumu.....................su fakt pekne........ 8)
Hyundai Accent 96 1,5 12V HB
Obrázek
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

mirec píše:pokial ti z tej vypadlej hadice aj vytiekla kapalina tak doporucim tiez doliat a nechat ODVZDUSNIT brzdy ;)
To byla asi hadice,která dělá podtlak,která zvyšuje účinek posilovače.Kdyby to bylá brzdová hadice,tak by to určitě poznal na účinku brzd.Ale nic nepíše,že by mu to hůř brzdilo.Jenom píše,že od té doby mu svítí kontrolka.Ale jestli ta vypadlá hadice má vliv na tu kontrolku.to netuším.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzakobo »

No me to taky ze zacatku nejdriv jen problikavalo a jenom nekdy a pak mi to zacalo svitit. Nakonec jsem prisel na to,ze bylo malo kapaliny,tak jsem dolil a chvilku byl klid,ale kdyz jsem to po nejaky dobe kontroloval,tak mi ubyvala.tak jsem patral a prisel na to,ze jsem mel na levem zadnim kole kaput prasatko a musel jsem to menit.A seridil jsem si komplet v zadu brzdy a od ty doby do brzdi jedna basen!!:o)
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

Samuel píše: Heej brzdy odvzdusnit.............zaklad na to som zabudol :x
Mirec...........pekne disky..........nemas celu foto rad by som kukol ako to vyzera cele daj do albumu.....................su fakt pekne........ 8)
No vsak a nemam v albume fotky ? Dam to sem ked bude cas....mam nejake nove...teraz ked tam uz su tie 45ky gumicky to vyzera omnoho lepsie :)
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“