Rozvody vymena

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Selshig píše:pokud se ti bude chtit jed do stareho jičína tak proč ne...matroš si sežen v tom polsku..jinak rozvody bych už možna i ja vyměnil :D
Díky moc,to by bylo bezva.Dám pak v předstihu vědět.Počítám tak v létě,až bude krásně teploučko. :)
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

jo jasně my to dělame vždy take opravy u něj v dilně tak to jde :lol:
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

to Kamil: tak řikal že není problem pokud je to ten stejny "šrot" jako ten muj. on totiž mu se nelibi hyundaie děla do americkych aut ale pracuje v hyundaii je to mameluk :lol: :lol: :lol: ale autum rozumi ....takže v letě to maš zařizene ...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Selshig píše:to Kamil: tak řikal že není problem pokud je to ten stejny "šrot" jako ten muj. on totiž mu se nelibi hyundaie děla do americkych aut ale pracuje v hyundaii je to mameluk :lol: :lol: :lol: ale autum rozumi ....takže v letě to maš zařizene ...
No,já si myslím,že mám větší šrot. :) Jinak moc,moc dík.Dám pak vědět.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

Samuel píše: Jo auto zobor............je to tu v Nitre hned nadomnou...........som myslel ze su kvalitny ale ze su tak drahy tak to nie...............inac asi pred 5 tyzdnami som tam dal robit klucku..........na vodicovej strane sa odtrhol bazmek vnutri............chalan asi 19 rocny tam bol mechanik to robil to 3 hodiny a cena prace aj s dielom bola 2156 sk................dam sem doklad prefoteny ked ho najdem aby ste sa zasmiali nad ich nemoznostou................
no klucka stoji origo 1500korun...a ta hodina prace co ti tam zapocital by aj sedela aj ked tie tabulky normohodin neviem ake su....ale inak si si ju mohol kupit sam a vymenenu by si ju mal sam za hodinku pred bytovkou...ja som ju menil nedavno lebo brat bol na navsteve a sa mu podarilo :D ale inak ziadna hroza to nie je....
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Samuel
**
Příspěvky: 169
Registrován: 12 bře 2008, 19:07
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samuel »

mirec píše:
Samuel píše: Jo auto zobor............je to tu v Nitre hned nadomnou...........som myslel ze su kvalitny ale ze su tak drahy tak to nie...............inac asi pred 5 tyzdnami som tam dal robit klucku..........na vodicovej strane sa odtrhol bazmek vnutri............chalan asi 19 rocny tam bol mechanik to robil to 3 hodiny a cena prace aj s dielom bola 2156 sk................dam sem doklad prefoteny ked ho najdem aby ste sa zasmiali nad ich nemoznostou................
no klucka stoji origo 1500korun...a ta hodina prace co ti tam zapocital by aj sedela aj ked tie tabulky normohodin neviem ake su....ale inak si si ju mohol kupit sam a vymenenu by si ju mal sam za hodinku pred bytovkou...ja som ju menil nedavno lebo brat bol na navsteve a sa mu podarilo :D ale inak ziadna hroza to nie je....
az na to ze menil len vnutorny kus........taky maly plastovy jazycek alebo take nieco..........nie cela miska ani klucka to ostalo povodne len take male crevko vnutri..........a 2156 je vaaaazne vela.......ale co ked si to nevim spravit sam :cry:
Hyundai Accent 96 1,5 12V HB
Obrázek
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

Samuel píše: az na to ze menil len vnutorny kus........taky maly plastovy jazycek alebo take nieco..........nie cela miska ani klucka to ostalo povodne len take male crevko vnutri..........a 2156 je vaaaazne vela.......ale co ked si to nevim spravit sam :cry:
No to by som cel vidiet co ti menil....ale nechaj tak...a ked nevies menit sam popytaj pomoc u kolegov z klubu nie ?
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
bohrosik
**
Příspěvky: 198
Registrován: 01 lis 2007, 11:01
Bydliště: Brno, (občas Havl.Brod)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohrosik »

bohrosik píše:
Lucík píše:A kam chodíš do servisu do Brna? Já do Auto Balvin a nikdy jsem tam neměla auto dýl než do druhého dne... Na ty tisíce KM vyměnit určitě... (lepší než potkanej motor)
Tož jelikož jsu z vysočiny a mám malé známosti v servise v Havlíčkově Brodě, tak to zpravidla nechávám tam. Přišlo mi to zatím levnější a s tím člověkem se prostě domluvim co chci to nechci a s čím má případně volat.
Přiznám že jsem nezkoušel rozdíl cen v Brne a v HB, ale myslim že je teď příležitost se na to minimálně optat.
Dík za TIP.


Právě jsem dotelefonoval s AUTO BALVIN - tak výměna cca 10000,- a cca od objednání týden

Tak dneska dopoledne jsem se dozvedel cenu výměny rozvodu v Havl.Brodě (autorizovaný servis). Ten rozdíl je nebe a dudy. :lol: Projistotu jsem se ptal ještě jednou jestli jsme blbe neslyšel.... cena mezi 3000-4000,- Takze jeste 2000kiláčků a nechám to udělat komplet se všim co potřebuju. :P
Aktuálně Hyundai Elantra 1.6i GL 77kW, Hatchback, 12/2005
Hyundai Lantra 1.6i GLS 85kW, KOMBI, 1999 - prodáno 18.12.2011
Hyundai Accent GS 1,3, 62kW, 3-dv, 1996 - prodáno 01/2009
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

pořad mě to vyšlo nejmin :D
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
bohrosik
**
Příspěvky: 198
Registrován: 01 lis 2007, 11:01
Bydliště: Brno, (občas Havl.Brod)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohrosik »

Budu informovat o skutečné ceně jen co se to povede :D
Aktuálně Hyundai Elantra 1.6i GL 77kW, Hatchback, 12/2005
Hyundai Lantra 1.6i GLS 85kW, KOMBI, 1999 - prodáno 18.12.2011
Hyundai Accent GS 1,3, 62kW, 3-dv, 1996 - prodáno 01/2009
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Šmankote, to jsou ale zloději :shock: :shock: :shock: ty mé teď mají nalítáno 30.000, tak ještě dalších 30 a jdou na výměnu znova..... tak doufám, že můj mechanik nepodražil z těch původních 1800,- :roll:
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

no ja ještě 57tisic a snad mě to nebude za praci stat vic jak osmstovek :lol: :lol:
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“