Lantra J2 1,8, emulátor vstřiků pro LPG

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jam
**
Příspěvky: 253
Registrován: 21 bře 2008, 11:26
Bydliště: Olomouc

Lantra J2 1,8, emulátor vstřiků pro LPG

Příspěvek od Jam »

Zdravím, hodlám do své Lantry naházet plyn, ale zajímalo by mě, jestli je nutné intalovat emulátor vstřikovačů (typicky odpor místo vtřikovače), nebo to jednotka nepozná, že je má odpojené. A taky jestli někdo ze zdejších LPGčkářů má v lantře systém Lovtec Lambda Basic.
Reklama
 

Uživatelský avatar
tatulda
**
Příspěvky: 357
Registrován: 22 úno 2008, 22:13
Bydliště: Bystřice n.Pernšt.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatulda »

Ahoj,mám ve své ELE 2,0i/141k LPG od italské Landi,konzultoval jsem to u několika fir.a bxlo mi řečeno,že je to jeden z nejlepších na trhu(nemůžu to nijak posoudit).Pravda je,že funguje naprosto bes problémů.
Na emulátor jsem se ptal a být tam prý musí,aby hlavní ř.j. neházela chyby a auto fungovalo jak má-spotřeba,víkon atd.
H.Elantra 2,0i/104kW/02,dříve Lantra 1,6 a Pony 1,5
napy
Příspěvky: 8
Registrován: 21 kvě 2007, 23:41
Bydliště: chomutov

Příspěvek od napy »

taky mám 1.8 16v v lpg lovtec funguje to normálně spotřeba kolem 10 litrů dle stylu jízdy. Svičky brisk silver, vzduchový filtr aby byl čistý a není problém.Maximum na plyn 190 km v hodině. Motor se zdá tiší olej tam mám standartní 10w40.Otázka je jakou nádrž tam budeš mít ja mám klasický válec 45 litrů a v kufru mam málo místa. :wink:
Uživatelský avatar
Jam
**
Příspěvky: 253
Registrován: 21 bře 2008, 11:26
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Jam »

No nádrž je 40L toroid, takže jenom někam schovat rezervu a místa bude dost. Dojezd sice nic moc(narvu do ní 33 litrů, 36 když to nechám dobrčet až na konec), ale na to už jsem si zvykl. Do teď jsem měl Suzuki Swift 1,3 s plynem, vlastně to jenom přeházím z jednoho auta do druhého.
To Napi: Ty tam ten emulátor vstřiku máš? U Elantry už je to celkem jasný, že ho bude chtít, to je novej motor s chytřejší elektronikou, ale starší by to ještě mohly snést. Třeba Felicie MPi (1998 vejš) ho mít nemusí. A pozor, neplést s emulátorem lambda sondy, ten tam musí být vždycky, když je tam vstřikování.
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“