Přihlášení auta z dovozu

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Přihlášení auta z dovozu

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Mám dotaz co je potřeba pro přihlášení auta při dovozu z německa kde to vyřizovat a kolik to tak stojí.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Reklama
 

Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Ahoj..Ja když jsem kupoval coupe tak jsem ho měl dovezene z Italie...měl jsem už na tom udělanou evidenční kontrolu takže mi akorat zbývalo zajít na MěstckyUřad a tam jsem zaplatil 800 Kč za registraci a 1500Kč za příhlašení s tím že mi vystavali uplně nový Velky techničak..Tady v ČR jsem první majitel :lol:
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Stisek
Příspěvky: 2
Registrován: 09 dub 2008, 16:56
Bydliště: Blansko-BK

Příspěvek od Stisek »

Proze taky shanim a trosku se o to ted zajimam,tak jsem slysel ze jak se to dovali do CR ,tak musis na technickou,tam ti vydaji nejaky pairy o novym aute v zemi,udelas technickou,s tema vsema papirama zajdes na evidenci vozidel,dostanes za ty lejstra a overeni VINu novej technicak,pak uz je to to samy jako vzdy,letis pro povinny,dobehnes s povinnym dostanes znacky ... a prej se za to vydani papiru na technicke lepi asi 1500,asi taky podle druhy auta...

Jinak nevim,tohle je z doslechu a je v tom vzdycky desnej gulas,v tech postupech :-D
Koupím Hyundai kupé 1.6 / 2.0 r.v.96-98
SZ / ICQ 294-649-551
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

Jo jo je to tak, taky jsem to tak dělal. říkali tomu jestli se nepletu ztotožnění vozu. Mně tu první technickou emise atd. udělal borec co to dotáhl pro mě z De.
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Kdyz ho privezes, tak musis absoluvovat tu tecnickou a nechat si vystavit cistopis tp (tam presny postup nevim)

Pro prihlaseni ....
Potrebujes dovozovou technickou kontrolu, Emisni kontrolu, velky technicak cistopis, evidencni kontrolu, a kupni smlovu (kdyz ta dovozova technicka a emisni kontrola nebude na tebe), dal potrebujes povinne ruceni, obcanku a 800 ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

Vita píše:Kdyz ho privezes, tak musis absoluvovat tu tecnickou a nechat si vystavit cistopis tp (tam presny postup nevim)

Pro prihlaseni ....
Potrebujes dovozovou technickou kontrolu, Emisni kontrolu, velky technicak cistopis, evidencni kontrolu, a kupni smlovu (kdyz ta dovozova technicka a emisni kontrola nebude na tebe), dal potrebujes povinne ruceni, obcanku a 800 ...
1800,-
400,- doufej ze ti nebude chybet emisni norma ktera by mela byt u velkeho technicaku auta!
tu po me nikdo nechtel
to ti udelaj i bez technicky evidencky
po me chteli za kolek 400 a za prihlaseni postaveni na znacky 2000,-
no ten ti nacmaraj na urade pri prihlasovani

juuuu to sem se celkem vyradil:D
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

LongStar píše:
Vita píše:Kdyz ho privezes, tak musis absoluvovat tu tecnickou a nechat si vystavit cistopis tp (tam presny postup nevim)

Pro prihlaseni ....
Potrebujes dovozovou technickou kontrolu, Emisni kontrolu, velky technicak cistopis, evidencni kontrolu, a kupni smlovu (kdyz ta dovozova technicka a emisni kontrola nebude na tebe), dal potrebujes povinne ruceni, obcanku a 800 ...
1800,-
400,- doufej ze ti nebude chybet emisni norma ktera by mela byt u velkeho technicaku auta!
tu po me nikdo nechtel
to ti udelaj i bez technicky evidencky
po me chteli za kolek 400 a za prihlaseni postaveni na znacky 2000,-
no ten ti nacmaraj na urade pri prihlasovani

juuuu to sem se celkem vyradil:D
Ja jsem popsal postup, kdyz prihlasujes auto, ktery koupis tady u nas s cistym technicakem, a bylo dotazeny z venku..
Ty jsi zamichal dve veci dohromady .... jiste, ze po tobe nikdo nechtel kupni smlouvu, kdyz sis to i privez, i prihlasoval ..... ale to jsem napsal do zavorky.
A jeste jedna vec .... Jak je to dlouho, co jsi dal za ty znacky 400 ?
Co ja vim, tak se plati 800 ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

Vita píše:
LongStar píše:
Vita píše:Kdyz ho privezes, tak musis absoluvovat tu tecnickou a nechat si vystavit cistopis tp (tam presny postup nevim)

Pro prihlaseni ....
Potrebujes dovozovou technickou kontrolu, Emisni kontrolu, velky technicak cistopis, evidencni kontrolu, a kupni smlovu (kdyz ta dovozova technicka a emisni kontrola nebude na tebe), dal potrebujes povinne ruceni, obcanku a 800 ...
1800,-
400,- doufej ze ti nebude chybet emisni norma ktera by mela byt u velkeho technicaku auta!
tu po me nikdo nechtel
to ti udelaj i bez technicky evidencky
po me chteli za kolek 400 a za prihlaseni postaveni na znacky 2000,-
no ten ti nacmaraj na urade pri prihlasovani

juuuu to sem se celkem vyradil:D
Ja jsem popsal postup, kdyz prihlasujes auto, ktery koupis tady u nas s cistym technicakem, a bylo dotazeny z venku..
Ty jsi zamichal dve veci dohromady .... jiste, ze po tobe nikdo nechtel kupni smlouvu, kdyz sis to i privez, i prihlasoval ..... ale to jsem napsal do zavorky.
A jeste jedna vec .... Jak je to dlouho, co jsi dal za ty znacky 400 ?
Co ja vim, tak se plati 800 ....
jen sem pridal svou trosku do pokecu
asi je to (400+400=800)+2000 to sem se asi sek sry:(
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

ok .. to je jedno .. ais pisem kazdy o necem jinem .... V poho ... :wink: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
AndyNJ
*
Příspěvky: 30
Registrován: 09 bře 2008, 20:57
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení auta z dovozu

Příspěvek od AndyNJ »

Vladislav Bureš píše:Mám dotaz co je potřeba pro přihlášení auta při dovozu z německa kde to vyřizovat a kolik to tak stojí.
Podle mych zkusenosti s koupi Coupe z Talianska (btw od Talosu uz nikdy nic, oni v tech autech snad vozi brambory :D ) by jsis mel vyridit technickou kontrolu+emise, nasledne to pojistit. Pote muzes vyrazit na urad, kde predlozis ty predchozi dokumenty + obcanku. Dopravak si ofoti jeste stitek pod kapotou a je to vse. Cena cca do 2 500kc vcetne znacek. Jeste abych nezapomel, potrebujes doklad o odhlaseni vozu z te predchozi zeme. cca 25 eur.
Odpovědět

Zpět na „COUPE“