vymena podsviceni budiku

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

To taky nevypadá špatně,ale nějak tam moc nevidím ručičky.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rexcor »

No jak to svítí v noci, to se mi líbí, ale jak to vypadá ve dne to není podle mého gusta.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

A Ty tam máš co?Polepy?
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
Starej_Mraf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2008, 18:09

Příspěvek od Starej_Mraf »

Když už jste u výměny podsvícení, nefunguje mi podstvícení tlačítka pro přední mlhovky. Není to až zas takový problém, ale jestli to jde vyměnit snadno, tak bych si to vyměnil. Doufám že na to je nějaký fígl. Mám coupé 1997, dík.
steder
*
Příspěvky: 20
Registrován: 04 lis 2007, 17:19

Příspěvek od steder »

Takže navod na tie budiky je takyto. Mne to trvalo dva večery takže nič zložite. Problrm je ten že som popri tom nerobil foto takže vam to možem len opisat:( palubovku treba komplet rozobrat aby ti ostali len cisto tie polepy Obrázek Obrázek
steder
*
Příspěvky: 20
Registrován: 04 lis 2007, 17:19

Příspěvek od steder »

do palubovky si rozmiesti ešte par bielych diod ja som ich tam dal myslim 5 alebo 6. ale otoč ich smerom dole sa to svetlo lepsie rozplinie potom bielom plaste tak to budeš mat rovnomernejsie.
steder
*
Příspěvky: 20
Registrován: 04 lis 2007, 17:19

Příspěvek od steder »

no a potom si vyber foliu ale kup si radšej viac druhov. napriklad tri modre aby si vedel ktory odtien ti najviac pasuje. pri metrovej širke ti stači 10cm u nas to stoeji 50sk tak nič tragicke. no a potom skušať ktora je dobra.
Obrázek
steder
*
Příspěvky: 20
Registrován: 04 lis 2007, 17:19

Příspěvek od steder »

ked sa pozrieš na tie polepy s druhej strane tak su tienene takymi malymi čiernymi bodkami. Mne sa to zdalo moc tak som ich sbrusil takže to nemam take rovnomerne. ale skus to naprv nebrusit a nalept rovno tu foliu a ked to bude slabe tak to sbrus Obrázek
steder
*
Příspěvky: 20
Registrován: 04 lis 2007, 17:19

Příspěvek od steder »

Vyhodou je ze si možeš zvolit aj tri farbi. Tak vela štastia potom ak bude problem napište
steder
*
Příspěvky: 20
Registrován: 04 lis 2007, 17:19

Příspěvek od steder »

Aaaa ešte pre Starej_Mrafa neni to žiadna veda ale cela ta konzola musi von alebo ju aspon aochylit ale tolko miesta tam tušim neni aby si sa tam dostal. le ked to vytiahneš tak je to za par sekund vmenene.
Uživatelský avatar
Starej_Mraf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2008, 18:09

Příspěvek od Starej_Mraf »

steder píše:Aaaa ešte pre Starej_Mrafa neni to žiadna veda ale cela ta konzola musi von alebo ju aspon aochylit ale tolko miesta tam tušim neni aby si sa tam dostal. le ked to vytiahneš tak je to za par sekund vmenene.
Toho jsem se bál, že bude muset ven celý ten plast. Tak až půjde ven, tak to vyměním(fakt se mi nechce ho sundávat kvůli jedný žárovičce nebo tam jsou LEDky?).
steder
*
Příspěvky: 20
Registrován: 04 lis 2007, 17:19

Příspěvek od steder »

su tam žiarovky ale neviem kde ich zoženieš lebo na nich je ešte modra alebo zelena gumka a obvikle byva pripečena tak sa neda vymenit. ja som to všetko menil za led diody.
steder
*
Příspěvky: 20
Registrován: 04 lis 2007, 17:19

Příspěvek od steder »

tu je ešte par foto Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „COUPE“