poraďte mi

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Starej_Mraf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2008, 18:09

Příspěvek od Starej_Mraf »

Záleží na tom, kdo to bude spravovat. Nicméně cena je celkem slušná, ikdybys do toho měl vrazit 20. Já jsem kupoval nedávno rv 1997 za 87, s tím že to auto by mělo být bez nějakých výraznějších investic.
Taky říkám, že jsem viděl horší za víc. Do každýho auta se stejně musí dřív nebo později něco vrazit.
Hyundai coupé 1.6 - 1997
Reklama
 

Uživatelský avatar
Starej_Mraf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2008, 18:09

Příspěvek od Starej_Mraf »

zdenek17 píše:jako ze by na tom kotouci byl nejakej ten olej nebo jak by se to poznalo??
Starej_Mraf píše:Prasklá bude leda brzdová hadička. Tlumič když je špatný, tak z něj uniká olej, vlastně kvůli optřebení. A co se týče brzd, tak tam by byl největší průšvih, kdyby kapalina unikala kolem pístku (ono by to bylo vidět asi i na kotouči). U lantry a coupé to byl problém, když auto dlouho stálo a brzdy zarezly.
Olej né, brzdovka by byla jak na kotouči tak zevnitř na brzdovym třmenu.
Hyundai coupé 1.6 - 1997
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

jestli toto nebylo bourané tak si to nějaký lajdák rozebíral a neuměl složit
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

jasne s tim pocitam ze toho jeste neco vrazim , ale aby to zase nebylo nejaka silena castka
Starej_Mraf píše:Záleží na tom, kdo to bude spravovat. Nicméně cena je celkem slušná, ikdybys do toho měl vrazit 20. Já jsem kupoval nedávno rv 1997 za 87, s tím že to auto by mělo být bez nějakých výraznějších investic.
Taky říkám, že jsem viděl horší za víc. Do každýho auta se stejně musí dřív nebo později něco vrazit.
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

proc myslis??
Vladislav Bureš píše:jestli toto nebylo bourané tak si to nějaký lajdák rozebíral a neuměl složit
Uživatelský avatar
Starej_Mraf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2008, 18:09

Příspěvek od Starej_Mraf »

Nehledě na to, že mu vzadu kvetou lemy... A podle tý další fotky to vypadá na tlumiče. A ty brzdy, bacha aby brzdily zadní. Vyzkoušíš ruční brzdou.
Hyundai coupé 1.6 - 1997
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

Tak ty lemy nebudou problem ne to se vybrousi a nalakuje ne?
Starej_Mraf píše:Nehledě na to, že mu vzadu kvetou lemy... A podle tý další fotky to vypadá na tlumiče. A ty brzdy, bacha aby brzdily zadní. Vyzkoušíš ruční brzdou.
Uživatelský avatar
Starej_Mraf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2008, 18:09

Příspěvek od Starej_Mraf »

Kdybych mluvil za sebe, tak bez toho aby auto viděl někdo, kdo tomu rozumí víc než já, bych to auto nekoupil.
Hyundai coupé 1.6 - 1997
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

myslis ze na tom aute bude nejakej velkej problem???
Starej_Mraf píše:Kdybych mluvil za sebe, tak bez toho aby auto viděl někdo, kdo tomu rozumí víc než já, bych to auto nekoupil.
Uživatelský avatar
Starej_Mraf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2008, 18:09

Příspěvek od Starej_Mraf »

zdenek17 píše:Tak ty lemy nebudou problem ne to se vybrousi a nalakuje ne?
Starej_Mraf píše:Nehledě na to, že mu vzadu kvetou lemy... A podle tý další fotky to vypadá na tlumiče. A ty brzdy, bacha aby brzdily zadní. Vyzkoušíš ruční brzdou.
Tchán je autoklempíř, takže už jsem od něj leccos pochytil. Když to vybrousíš a nalakuješ, tak můžeš bejt taky skrz. A když ne, tak obvykle za rok nebo spíš za dva to můžeš dělat znova. Jo ale podívej se, jestli je to z obou stran.
Hyundai coupé 1.6 - 1997
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

tak ono se to da nejak vyriznout a dam tam jinej nebo tak nejak to taky delaj ne?
Starej_Mraf píše:
zdenek17 píše:Tak ty lemy nebudou problem ne to se vybrousi a nalakuje ne?
Starej_Mraf píše:Nehledě na to, že mu vzadu kvetou lemy... A podle tý další fotky to vypadá na tlumiče. A ty brzdy, bacha aby brzdily zadní. Vyzkoušíš ruční brzdou.
Tchán je autoklempíř, takže už jsem od něj leccos pochytil. Když to vybrousíš a nalakuješ, tak můžeš bejt taky skrz. A když ne, tak obvykle za rok nebo spíš za dva to můžeš dělat znova. Jo ale podívej se, jestli je to z obou stran.
Uživatelský avatar
Starej_Mraf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2008, 18:09

Příspěvek od Starej_Mraf »

zdenek17 píše:myslis ze na tom aute bude nejakej velkej problem???
Starej_Mraf píše:Kdybych mluvil za sebe, tak bez toho aby auto viděl někdo, kdo tomu rozumí víc než já, bych to auto nekoupil.
Velkej možná ne, ale na můj vkus trochu moc malejch.
Ale všechno je otázka dohody, když pán sleví a budeš mít trpělivost s tím, že proběhne několik oprav, tak proč ne.
Jestli je bouraný z fotek nepoznám. To bych musel vidět naživo.
Nejsem v tomhle extra machr, ale já Coupé kupoval minulý týden a řešil jsem přesně otázky co ty.
Hyundai coupé 1.6 - 1997
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

A koupil sis nejaky to coupecko? mas jeho fotku? na kolik ti vyslo??
Starej_Mraf píše:
zdenek17 píše:myslis ze na tom aute bude nejakej velkej problem???
Starej_Mraf píše:Kdybych mluvil za sebe, tak bez toho aby auto viděl někdo, kdo tomu rozumí víc než já, bych to auto nekoupil.
Velkej možná ne, ale na můj vkus trochu moc malejch.
Ale všechno je otázka dohody, když pán sleví a budeš mít trpělivost s tím, že proběhne několik oprav, tak proč ne.
Jestli je bouraný z fotek nepoznám. To bych musel vidět naživo.
Nejsem v tomhle extra machr, ale já Coupé kupoval minulý týden a řešil jsem přesně otázky co ty.
Uživatelský avatar
Starej_Mraf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2008, 18:09

Příspěvek od Starej_Mraf »

zdenek17 píše:tak ono se to da nejak vyriznout a dam tam jinej nebo tak nejak to taky delaj ne?
Starej_Mraf píše:
zdenek17 píše:Tak ty lemy nebudou problem ne to se vybrousi a nalakuje ne?
Tchán je autoklempíř, takže už jsem od něj leccos pochytil. Když to vybrousíš a nalakuješ, tak můžeš bejt taky skrz. A když ne, tak obvykle za rok nebo spíš za dva to můžeš dělat znova. Jo ale podívej se, jestli je to z obou stran.
Jojo, buď seženeš druhovýrobu a navaří se jinej, nebo hodně šikovný autoklempíř ti ho vyklepe. Finanční pohroma by byla kupovat celý blatník...
Hyundai coupé 1.6 - 1997
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

zdenek17 píše:proc myslis??
Vladislav Bureš píše:jestli toto nebylo bourané tak si to nějaký lajdák rozebíral a neuměl složit
podívej se na fotku předního kola když se vykašleš na to kolo a podíváš se na nárazník vůči blatníku a světlo vůči obojímu tak každému musí být jasno že to takhle není z výroby ten nárazník nesedí k blatníku a světlo už vůbec ne! Jestli máš tchána klempíře tak si pohovořte na téma spáry a co když nesedí :wink:
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Odpovědět

Zpět na „COUPE“