poraďte mi

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

tak na cely blatnik bcvh se vykaslal, nekoho znam kdo to umi
Starej_Mraf píše:
zdenek17 píše:tak ono se to da nejak vyriznout a dam tam jinej nebo tak nejak to taky delaj ne?
Starej_Mraf píše: Tchán je autoklempíř, takže už jsem od něj leccos pochytil. Když to vybrousíš a nalakuješ, tak můžeš bejt taky skrz. A když ne, tak obvykle za rok nebo spíš za dva to můžeš dělat znova. Jo ale podívej se, jestli je to z obou stran.
Jojo, buď seženeš druhovýrobu a navaří se jinej, nebo hodně šikovný autoklempíř ti ho vyklepe. Finanční pohroma by byla kupovat celý blatník...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Starej_Mraf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2008, 18:09

Příspěvek od Starej_Mraf »

zdenek17 píše:A koupil sis nejaky to coupecko? mas jeho fotku? na kolik ti vyslo??
Starej_Mraf píše:
zdenek17 píše:myslis ze na tom aute bude nejakej velkej problem???
Velkej možná ne, ale na můj vkus trochu moc malejch.
Ale všechno je otázka dohody, když pán sleví a budeš mít trpělivost s tím, že proběhne několik oprav, tak proč ne.
Jestli je bouraný z fotek nepoznám. To bych musel vidět naživo.
Nejsem v tomhle extra machr, ale já Coupé kupoval minulý týden a řešil jsem přesně otázky co ty.
Koupil, nicméně fotku u sebe nemám, ale je to to co je mám u svýho nicku na miniobrázku. Ale já měl možnost ho vidět na heveru, spodek bez koroze, kromě povrchový u potrubí výfuku. A stálo 87k bez rádia.
Hyundai coupé 1.6 - 1997
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

a kde si to kupoval jestli to muzu vedet
Starej_Mraf píše:
zdenek17 píše:A koupil sis nejaky to coupecko? mas jeho fotku? na kolik ti vyslo??
Starej_Mraf píše: Velkej možná ne, ale na můj vkus trochu moc malejch.
Ale všechno je otázka dohody, když pán sleví a budeš mít trpělivost s tím, že proběhne několik oprav, tak proč ne.
Jestli je bouraný z fotek nepoznám. To bych musel vidět naživo.
Nejsem v tomhle extra machr, ale já Coupé kupoval minulý týden a řešil jsem přesně otázky co ty.
Koupil, nicméně fotku u sebe nemám, ale je to to co je mám u svýho nicku na miniobrázku. Ale já měl možnost ho vidět na heveru, spodek bez koroze, kromě povrchový u potrubí výfuku. A stálo 87k bez rádia.
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

tak i kdyby to bylo picli z boku tak se taky nic moc nedeje ja nedavno takhle picnul fabii a kdyz ji opravili tak by si to tam taky nepoznal
Vladislav Bureš píše:
zdenek17 píše:proc myslis??
Vladislav Bureš píše:jestli toto nebylo bourané tak si to nějaký lajdák rozebíral a neuměl složit
podívej se na fotku předního kola když se vykašleš na to kolo a podíváš se na nárazník vůči blatníku a světlo vůči obojímu tak každému musí být jasno že to takhle není z výroby ten nárazník nesedí k blatníku a světlo už vůbec ne! Jestli máš tchána klempíře tak si pohovořte na téma spáry a co když nesedí :wink:
Uživatelský avatar
Starej_Mraf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2008, 18:09

Příspěvek od Starej_Mraf »

Jestli máš známý, tak ať se na to auto s tebou mrknou. Řeknou ti i sumu, kolik za případné opravy.
Jinak platí, že bych takový auto nekoupil aniž by ho viděl někdo, kdo autům rozumí víc než já.
Můžeš to i risknout, koneckonců, když se ti nebude líbit, tak auto pošleš dál do oběhu. (každá zkušenost něco stojí)
Hyundai coupé 1.6 - 1997
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

to ja tam jeste jednu s jednim tak mi rekne co a jak
Starej_Mraf píše:Jestli máš známý, tak ať se na to auto s tebou mrknou. Řeknou ti i sumu, kolik za případné opravy.
Jinak platí, že bych takový auto nekoupil aniž by ho viděl někdo, kdo autům rozumí víc než já.
Můžeš to i risknout, koneckonců, když se ti nebude líbit, tak auto pošleš dál do oběhu. (každá zkušenost něco stojí)
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

zdenek17 píše:tak i kdyby to bylo picli z boku tak se taky nic moc nedeje ja nedavno takhle picnul fabii a kdyz ji opravili tak by si to tam taky nepoznal
Vladislav Bureš píše:
zdenek17 píše:proc myslis??
podívej se na fotku předního kola když se vykašleš na to kolo a podíváš se na nárazník vůči blatníku a světlo vůči obojímu tak každému musí být jasno že to takhle není z výroby ten nárazník nesedí k blatníku a světlo už vůbec ne! Jestli máš tchána klempíře tak si pohovořte na téma spáry a co když nesedí :wink:
jenže toto už bylo opravované a jak vidíš né dobře takže to buď proto že to neuměli dobře nebo že to bylo tak že to lépe nedokázali zaměř se na předek a změř si úhlopříčky motorového prostoru a všeho co tě tam napadne. je pravděpodobné že ti to nebude sedět tak změř určitě i úhlopříky ke komínům a pokud budou dobré tak se to dá slušně dovytahat ale pokud budou hnuté i komíny tak to je na vyndání motoru a odstrojení a kompletní rovnání a když už se ti hnou komíny tak to byla pěkná pecka a hlavně uložení náprav a komínů je jedno z nejtužších částí auta která se častěji řeší uříznutím a přivařením části jiného auta každopádně pak už to je v desetitisících za opravu.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Starej_Mraf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2008, 18:09

Příspěvek od Starej_Mraf »

Vladislav Bureš píše:
zdenek17 píše:proc myslis??
Vladislav Bureš píše:jestli toto nebylo bourané tak si to nějaký lajdák rozebíral a neuměl složit
podívej se na fotku předního kola když se vykašleš na to kolo a podíváš se na nárazník vůči blatníku a světlo vůči obojímu tak každému musí být jasno že to takhle není z výroby ten nárazník nesedí k blatníku a světlo už vůbec ne! Jestli máš tchána klempíře tak si pohovořte na téma spáry a co když nesedí :wink:
Copak já to vidím, jak nesedí přední světlo... Kolega to nevidí... Jde o to jestli je hnutý nebo vařený podběh. A taky jak je to udělaný. Jen se potvrzuje, že bez někoho v tomhle směru zdatnýho bych to nekupoval.
Hyundai coupé 1.6 - 1997
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

tady sou jeste dalsi fotky
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

mám tu tedy jeste napsat at udela nejaky snimky? co presne by mel vyfotit??
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

pravá strana mi prostě nesedí nemůžu si pomoct
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

tady ty fotky jeste taky mam
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

to už nevypadá špatně možná tam jen nesedí blinkr a nárazník ostal ťukec o nic nemusí jít ale raděj se potom na vše včetně přeměření podívej je to jistota
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Starej_Mraf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2008, 18:09

Příspěvek od Starej_Mraf »

No na tý pravý straně nesedí blatník, blikač a světlo. Skoro o centimetr. Přijde mi, že je blatník nějak vmáčklý dovnitř.
Hyundai coupé 1.6 - 1997
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

spáry mezy kapotou a blatníky jsou rozdílné prostě ten předek projet fakt důkladně a podívat se na nápravnici a předná nápravu jestli to není ohnuté
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Odpovědět

Zpět na „COUPE“