Horká kapota

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
RUMiiiK
**
Příspěvky: 148
Registrován: 27 led 2008, 23:50
Bydliště: Čejkovice (okres Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RUMiiiK »

vlastaFR píše:
RUMiiiK píše:nemyslim si ze kdyz prsi ze ti slunicko rozpali kapotu :) :idea: :idea: :idea:
ehm nereagoval bych ale ty rozsviceny zarovky na konci vety.....
videls treba nekdy jak se odparuje voda ze silnice i kdyz treba lehounce prsi? ( :idea: :D )
k tematu: bych fakt nerek ze tohle vlakno se tak rozjede :D :arrow: naprosto normalni jev :arrow: je to presne jak psal Vlada
jo a izolaci mela i Shade :arrow: nejspis aby bylo teplo tomu stadu koni :lol:

jo ale aby se odparovala voda ze silnice tak nejdriv na tu silnici muselo pekne hrat slunko a pak teprve zacit prset
Lantra 1,6 r.v. 1997
Reklama
 

Uživatelský avatar
Luboshak
**
Příspěvky: 298
Registrován: 14 led 2008, 12:43
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luboshak »

Ono se to fakt děje jen když je zima a prší, pak to asi záleží na relativní vlhkosti vzduchu, to je jedno, jsem rád, že jsme se tu shodli, že je to normální jev :-)

Jinak dobrá zpráva - včera jsem prošel STK a bez problémů. Jen mě bude asi celkem brzo čekat výměna výfuku, na dvou místech je dirka. Počkám až se to zhorší. Ale byl jsem pochválen, že auto je v dobrém stavu a že zespoda vypadá líp než zvenku :-).
Luboshak
---------------------------------------
Hyundai i30cw 1.4 CVVT Comfort 2010 LPG BRC
Fiat Tempra 1,6 SX, r.v. 1991 - sešrotováno
Hyundai Lantra 1,5 GLSi, r.v.1992 - sešrotováno
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

RUMiiiK píše:
vlastaFR píše:
RUMiiiK píše:nemyslim si ze kdyz prsi ze ti slunicko rozpali kapotu :) :idea: :idea: :idea:
ehm nereagoval bych ale ty rozsviceny zarovky na konci vety.....
videls treba nekdy jak se odparuje voda ze silnice i kdyz treba lehounce prsi? ( :idea: :D )
k tematu: bych fakt nerek ze tohle vlakno se tak rozjede :D :arrow: naprosto normalni jev :arrow: je to presne jak psal Vlada
jo a izolaci mela i Shade :arrow: nejspis aby bylo teplo tomu stadu koni :lol:

jo ale aby se odparovala voda ze silnice tak nejdriv na tu silnici muselo pekne hrat slunko a pak teprve zacit prset
taky nemuselo. stacilo aby mela silnice treba 10st. a vzduch taky a jak zaprsi klesne teplota vzduchu treba o stupen, dva a okamzite zacne odparovani
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

Luboshak píše:Ono se to fakt děje jen když je zima a prší, pak to asi záleží na relativní vlhkosti vzduchu, to je jedno, jsem rád, že jsme se tu shodli, že je to normální jev :-)

Jinak dobrá zpráva - včera jsem prošel STK a bez problémů. Jen mě bude asi celkem brzo čekat výměna výfuku, na dvou místech je dirka. Počkám až se to zhorší. Ale byl jsem pochválen, že auto je v dobrém stavu a že zespoda vypadá líp než zvenku :-).
takovou dobrou zpravu bych asi slyset MOC nechtel: ze auto vypada lip zespoda nez zvrchu :lol: pokud teda to neni zvrchu lestenka :lol:
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Luboshak
**
Příspěvky: 298
Registrován: 14 led 2008, 12:43
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luboshak »

VlastaFR: Kasle je u mě na posledním místě. Pro mě je důležitější stav brzd, řízení, podvozku, motoru než to, jestli mám na blatníku rez. Takže pro mě to byla dobrá zpráva.
Luboshak
---------------------------------------
Hyundai i30cw 1.4 CVVT Comfort 2010 LPG BRC
Fiat Tempra 1,6 SX, r.v. 1991 - sešrotováno
Hyundai Lantra 1,5 GLSi, r.v.1992 - sešrotováno
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“