Hyundai Accent VS. Chevrolet Lacetti VS. KIA Cerato

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Vslayer

Hyundai Accent VS. Chevrolet Lacetti VS. KIA Cerato

Příspěvek od Vslayer »

Zdravim vsechny priznivce korejskych vozu. Vzhledem k pomeru cena/vykon jsem se rozhodl pri koupi noveho auta zamerit na vyse uvedene. Vybava je ve vsech temer stejna, mne uplne staci elektrika vpredu a central s dalkovym, klimatizaci nepotrebuji.

Accent ma navic palubni pocitac - to je dobra vec, ale zase ma obuty maly kolecka (14) - to je minus pro nej. Ovsem je bezkonkurencne nejlevnejsi.
cca 280 000,-

Lacetti je super odhlucnene, ale ma maly zavazadlovy prostor, hodne mekke perovani a gumove razeni.
cena cca 330 000,-

Cerato ma sice obsah 1,6 a podle recenze je ten motor velice povedeny, ale je to vykoupene vyssi spotrebou.
cena cca 315 000,-

Co bych si mel koupit rsp. - co doporucujete? Zadam tento dotaz i na sesterska fora a uvidime :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Lacetti...vypada dobre..Accent vypada zastarale, zase na druhou stranu k Accentovi dostanes klimu a CD,coz nepotrebujes...tak neviiim:(
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ano, Accent uz je zastaralej, mam ho na poslednim miste, zatim vede Cerato. Byl jsem se v nem projet a udelalo na me dobrej dojem. Nic nevrze, neskripe, nevibruje - az doted jsem jezdil v Peugeotu 309GTI r.v. 87, takze me dokazou nadchnout i uplne normalni veci (funkcni ventiace).
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Anonymous píše:Ano, Accent uz je zastaralej, mam ho na poslednim miste, zatim vede Cerato. Byl jsem se v nem projet a udelalo na me dobrej dojem. Nic nevrze, neskripe, nevibruje - az doted jsem jezdil v Peugeotu 309GTI r.v. 87, takze me dokazou nadchnout i uplne normalni veci (funkcni ventiace).
Může bejt zastaralej, ale ověřenej. Mám ho měsíc ( myslím Accenta ) a po 2000km jsem spokojený (spokojenost má stále stoupající trend ) volbou auta i značky. Zatím více pozitiv než negativ...... :mrgreen:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

cerato
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

4ryba - i na autorevue 4u mi vetsina lidi radi cerato - je jasne ve vedeni :-)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

cece jsem taky pro kiu nebo hyundai.. :wink: dejvů si me nak jeste neziskalo.. :? no a srovnani accent a cerato bych asi hlasoval.. za c. ;)
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Cerato je pěkný. Nebo počkej na novýho Accenta, pokud možno SR
:twisted:

Ta Kia zepředu se hodně podobá Accentu r.v. 2000
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Richard
*
Příspěvky: 24
Registrován: 13 led 2006, 14:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

když jsem si kupoval v srpnu auto, rozhodoval jsem se mezi Lacett a Accentem. Zvítězil Accent poměrem cena/výkon. Ale uznávám, že je to už hlavně uvnitř "starý" auto. Být v té situaci teď, tak čekám na novýho accenta, protože jinak je to ZLATÝ auto. :D
RSTEIN
*
Příspěvky: 61
Registrován: 18 dub 2005, 12:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RSTEIN »

Pockal bych na noveho Accenta, nebo koupil Cerato :) Preci jen podle zkusenosti svych a znamych je koncern Hyundai/Kia spolehlivejsi nez Daewoo/Chevrolet...
Hyundai Accent 1.3, r.v. 2004
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Dekuji vsem za podnetne rady, 1. brezna se vydam objednat Cerato (tak na 90% - jeden nikdy nevi :-))

pokud by chtel jeste nekdo neco doplnit, muze se zapojit i do diskuze na
http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... highlight=
Flammer

Příspěvek od Flammer »

Vie mi nietko poradit chcem si kupit nove auto a sa rozhodujem medzi Hyundai Accent Mitsubishi Colt a Hyundai Getz co by ste mi odporucili?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Rozdil mezi Getzem a Accentem uz se tady resil...srdce vs. rozum...musis napsat, kolik v tom chces vozit ldii, obejm veci atd...pokud Ti staci mensi autiko, tak urcite krasnouckej Getz, pokud chces uz slusny rodinny auti, tak pak Accent...Colta jsem jeste nevidel a nic o nem ncetl, tak nevim...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Hardcam píše:Rozdil mezi Getzem a Accentem uz se tady resil...srdce vs. rozum...musis napsat, kolik v tom chces vozit ldii, obejm veci atd...pokud Ti staci mensi autiko, tak urcite krasnouckej Getz, pokud chces uz slusny rodinny auti, tak pak Accent...Colta jsem jeste nevidel a nic o nem ncetl, tak nevim...

Chcem tam vozit svoju 4 - clennu rodinu s toho dvoch synov ktory jeden ma 195 a druhy 190 zmestia sa za predne sedadla???
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:
Hardcam píše:Rozdil mezi Getzem a Accentem uz se tady resil...srdce vs. rozum...musis napsat, kolik v tom chces vozit ldii, obejm veci atd...pokud Ti staci mensi autiko, tak urcite krasnouckej Getz, pokud chces uz slusny rodinny auti, tak pak Accent...Colta jsem jeste nevidel a nic o nem ncetl, tak nevim...

Chcem tam vozit svoju 4 - clennu rodinu s toho dvoch synov ktory jeden ma 195 a druhy 190 zmestia sa na zadne sedadla???
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“