Ostrikovani zadniho okna

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Návštěvník

Ostrikovani zadniho okna

Příspěvek od Návštěvník »

Dneska jsem zjistil takovou zajimavou zavadu, kdyz jeste nedavno jsem zadny problem nemel.

Stisknu tlacitko pro ostriknuti zadniho okna. Ostrikovac se nespustil, sly jen sterace, ale nejen zadni, jednorzove setrely i okno i predni sterace!

Intervalove i nepretrzite stirani zadniho okna funguje dobre.

Setkal jste se s tim nekdo?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Ostrikovani zadniho okna

Příspěvek od Josef »

Anonymous píše:Dneska jsem zjistil takovou zajimavou zavadu, kdyz jeste nedavno jsem zadny problem nemel.

Stisknu tlacitko pro ostriknuti zadniho okna. Ostrikovac se nespustil, sly jen sterace, ale nejen zadni, jednorzove setrely i okno i predni sterace!

Intervalove i nepretrzite stirani zadniho okna funguje dobre.

Setkal jste se s tim nekdo?
A kolik bylo pod nulou. Nezamrzla Ti tryska ostřikovače?
Pecuch
*
Příspěvky: 31
Registrován: 13 pro 2005, 19:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Interval

Příspěvek od Pecuch »

Jak se zapíná to intervalové stírání zadního stěrače, popř. jde to u Accenta z roku 1996? Já když zapnu stírání zadku, tak to jede pořád.
Díky Radek
Hyudai Accent - 1,4i 12 V 62 kW- 1996 - 3.dv.
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

zkontrolovat obsah tekutiny v nadrzce ostrikovace :? :wink:
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Re: Interval

Příspěvek od Farmář »

Pecuch píše:Jak se zapíná to intervalové stírání zadního stěrače, popř. jde to u Accenta z roku 1996? Já když zapnu stírání zadku, tak to jede pořád.
Díky Radek
mas dve tlacitka...jedno ostrikovac spolecne se steracem a druhy pouze sterac :wink:
Pecuch
*
Příspěvky: 31
Registrován: 13 pro 2005, 19:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pecuch »

No mám dvě tlačítka, to jo, ale když zmáčknu levý, tak jen stříká ostřikovač a to pravý se zacvakne a stírá stěrač, pořád, dokud to nevypnu. Nic jinýho to nedělá.
Hyudai Accent - 1,4i 12 V 62 kW- 1996 - 3.dv.
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Pecuch píše:No mám dvě tlačítka, to jo, ale když zmáčknu levý, tak jen stříká ostřikovač a to pravý se zacvakne a stírá stěrač, pořád, dokud to nevypnu. Nic jinýho to nedělá.
...hmm :? tak jeste jednou
pri stlaceni leveho tlacitka a nasledneho uvolneni se uvede do chodu ostrikovac soucasne s jednim setrenim zadniho sterace
pri zmacknuti praveho tlacitka se uvede do chodu pouze sterac do te doby nez tlacitko opet zmacknes(vypnes)
alespon tak to funguje u me
trebas u tveho modelu tomu tak neni,ale snad se jeste nekdo podeli o zkusenosti :wink:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Farmář píše:
Pecuch píše:No mám dvě tlačítka, to jo, ale když zmáčknu levý, tak jen stříká ostřikovač a to pravý se zacvakne a stírá stěrač, pořád, dokud to nevypnu. Nic jinýho to nedělá.
...hmm :? tak jeste jednou
pri stlaceni leveho tlacitka a nasledneho uvolneni se uvede do chodu ostrikovac soucasne s jednim setrenim zadniho sterace
pri zmacknuti praveho tlacitka se uvede do chodu pouze sterac do te doby nez tlacitko opet zmacknes(vypnes)
alespon tak to funguje u me
trebas u tveho modelu tomu tak neni,ale snad se jeste nekdo podeli o zkusenosti :wink:
No takhle to má fungovat,je to stejný jako u páček,akorát je rozdíl jestli
je v tom ještě cyklovací relé! :!:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Pecuch
*
Příspěvky: 31
Registrován: 13 pro 2005, 19:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pecuch »

Díkec za odpovědi, bohužel mě to tak nefunguje, levým jen ostřikuju, pravým stírám nepřetržitě, ale je to fuk, jen mě zajímalo jestli to neumí i něco navíc.
Tak se mějte.
Radek
Hyudai Accent - 1,4i 12 V 62 kW- 1996 - 3.dv.
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Pecuch píše:Díkec za odpovědi, bohužel mě to tak nefunguje, levým jen ostřikuju, pravým stírám nepřetržitě, ale je to fuk, jen mě zajímalo jestli to neumí i něco navíc.
Tak se mějte.
Radek
bohuzel :cry:
zas az tak nase auti nejsou vybavena 8)
RSTEIN
*
Příspěvky: 61
Registrován: 18 dub 2005, 12:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RSTEIN »

Tu prvni zpravu jsem psal ja, nejak me to dologovalo a nechodily mi prispevky.

Accenta mam r.v. 2004 - a opet to zase funguje tak, jak ma. V tomto Accentovi je jen jeden voladaci prvek - po stisknuti ve stredu dojde k ostriku zadniho okna a setreni, po spusteni v horni poloze bezi zadni sterac nepretrzite, po spusteni v dolni poloze je aktivovano intervalove stirani
Hyundai Accent 1.3, r.v. 2004
Diabol
*
Příspěvky: 24
Registrován: 28 lis 2005, 21:28
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Diabol »

Mám to úplně stejné, jak to popisoval Pecuch.
Asi to je modelem. Sice mám jako rok výroby uveden ročník 1998, ale model je z roku 1997 :!:
Poznám se to i podle předního nárazníku - 98 měly jiné - s elipsovými mlhovkami na krajích, zatím co 97 a méně mají mlhovky blíže ke středu s tvarem trojúhelníku :!:
Měl jsem Hyundai Accent 1.3 12V, 3dv., r. v. 98-totálka 13. 2. 2006. Je mi ho moc líto :-(.
Od 10. 4. 2006 mám Fiat Punto 55S, 1.1, 5dv., r. v. 96-protiúčet-prosinec 2007-nyní mám Ford Fiesta 1.3, 51 kW, r. v. 04.
ALE otec má Hyundai i30, 1.4i CVVT :-)
marko
Příspěvky: 4
Registrován: 24 led 2006, 23:31
Bydliště: kosice, slovensko

Příspěvek od marko »

mne zase zrejme praskla neaka hadicka...v nadrzke je to nezamrznute..motorcek bezi....trosku klesla kvalina.....pod autom nic nevidno...a z ostrekovaca nic nejde..
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

čauky mě to letos v zimě udělalo taky,je to jen zamrzlej ostřikovač.
Až se ti to příště stane tak natoč středové výdechy větráku na střechu a pust na ní teplej vzduch,asi tak na trojku.Zamrzne to v hadičce ve střeše.
Mě to alespoň pomohlo.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“