Anténa u Accenta

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
syfon
*
Příspěvky: 49
Registrován: 10 črc 2005, 22:05
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od syfon »

NEKDY JE TO LEPSI.... TOHLE BY BYLOVIC PRACE NEZ UZITKU. JINAK VE VELKOOBCHODE SEM VIDEL CELEJ ANTENNI SYSTEM ASI NEJAKEJ UNIVERZAL ZA 1000... ALE PAK SE ASI VYPLATI KOUPIT ORIGO, CO??
hyundai accent 3dv. 1,3 GLS 1999
Reklama
 

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ty universaly jsou na houby. Jak jsem povídal, že jsem opravoval anténu na Kia, tak majitel si koupil ten universál místo opravy té origo. Fungoval asi měsíc, když jsem ho rozebral, celý vnitřek byl zničený - zkrátka nekvalitní materiály - celý pohon antény byl na maděru. Tak jsem opravil tu origo - narovnání biče, promazání, vyčištění a mrská se doteď ...
Griffin

Příspěvek od Griffin »

Lukino píše:hm ... asi si koupím ten nový "bYč" :lol:
Já měl zlomenej prut antény. Dal jsem to opravit do Hyundaie v Olmiku a stálo mě to i s prací 9 stovek.

Mám 1.5 16V r.v. 2000
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

No jasně to odpovídá. 800,- nový prut - 100,- za práci, která trvá cca 20 min pokud jsi to už dělal. Tu stovku ušetřím, to bude terno ... :wink:
Uživatelský avatar
Griffin
*
Příspěvky: 15
Registrován: 25 srp 2005, 16:55
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Griffin »

Lukino píše:No jasně to odpovídá. 800,- nový prut - 100,- za práci, která trvá cca 20 min pokud jsi to už dělal. Tu stovku ušetřím, to bude terno ... :wink:
Přesnější je necelých 500,- prut, 300,- práce (za hoďku to měli) a nějaký DPH. :evil:
Hyundai Accent 1.5 16V, 75kW/102 koní r.v. 2000
Skype: griffincz
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

OK :twisted:
Návštěvník

antena

Příspěvek od Návštěvník »

Zdravím všechny příznivce Hyundai. Měl bych dotaz k elektr.anteně.Možná to jde, ale mě se nedaří poslouchat v autě CD přehrávač aby se nevysunula antena. Je to běžné, že i při poslechu CD musí být anténa vysunutá. ?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

To neni jen problem Accenta, ale i ostatnich aut...zalezi na podpore autoradia, kseftuju s radiama a samozrejme je zkousim...vsechny SONY, ktery jsem kdy mel, tak umely, aby antena pri CD zajela, stejne tak to umely i nektere Clarion, Blaupunkt, VDO a Panasonic...ted mam Kenwood a antena jednou provzdy vyjede a po vypnuti zajede, proste to ten typ nepodporuje... tak jsem prestrihl kabel...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
mCS

Anténa se nevytahuje vůbec

Příspěvek od mCS »

Ahojte já mám problém u Accenta zase takový, že po zapnutí rádia začne motorek příšerně vrčet, anténa vůbec nevyjede a jakmile motorek tak 20x zavrčí, tak je klid. No Jsou dvě varianty: 1) anténu zkusit vytáhnout a promazat nebo vyměnit celý motrek (2). Máte někdo podobné zkušenosti? Díky
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Re: antena

Příspěvek od Hanz »

Anonymous píše:Zdravím všechny příznivce Hyundai. Měl bych dotaz k elektr.anteně.Možná to jde, ale mě se nedaří poslouchat v autě CD přehrávač aby se nevysunula antena. Je to běžné, že i při poslechu CD musí být anténa vysunutá. ?
Mám tam originál Pioneera a je to to samé. V příručce k autu píší, že anténa je spojena s el.obvodem přehrávače a první polohou klíčku. Tak to ber tak, že máš rejdyjo vždy v záloze a připravený k poslechu. Nebo tě ta vysunutá anténa nějak s..e? Mě spíš vadí každý pohyb antény vyvolaný přerušením obvodu při startování motoru, kdy je vlastně autorádio "vypnuto" kvůli snížení odběru elektřiny a anténa má impuls, aby se schovala, takže hned po nastartování frčí zase nahoru.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Svoboda Václav

Anténa u Accenta

Příspěvek od Svoboda Václav »

Ted v zimě je to trochu problém se zamrzáním ,ale jinak ji občas stříknu WD čkem ,otřu a dobrý.Spíš mi vadí ,že při jízdě hučí.[img][/img][/code][/list][/url]
Felotron

Re: Anténa u Accenta

Příspěvek od Felotron »

Svoboda Václav píše:Ted v zimě je to trochu problém se zamrzáním ,ale jinak ji občas stříknu WD čkem ,otřu a dobrý.Spíš mi vadí ,že při jízdě hučí.[/code][/list][/url]
Jak moc ti to huci? Me u 100 docela vyrazne a neprijemne :(
Návštěvník

Re: Anténa u Accenta

Příspěvek od Návštěvník »

Felotron píše:
Svoboda Václav píše:Ted v zimě je to trochu problém se zamrzáním ,ale jinak ji občas stříknu WD čkem ,otřu a dobrý.Spíš mi vadí ,že při jízdě hučí.[/code][/list][/url]
Jak moc ti to huci? Me u 100 docela vyrazne a neprijemne :(
Zdravím ,to samé u 100 a více je to slyšet a hlavně když fouká protivítr.
mám Accent 2003 /63 ale jinak dobrý . :twisted:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

V případě hučení mačkám u volume tlačítko +. Docela to pomáhá a nejsem otravován ničím, co mě nezajímá. :lol: (ani tchyní)
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Jen dotaz - máte nějak ošetřené namrzání toho ondoně co leze z blatníku (prutu antény)? Mám to ošetřený WDéčkem a stejně se mi ondoň občas neschová celej páč je namrzlej (to má po mě, to namrznutí :lol: ). Nerad bych, aby mi ho nějakej vůl zlomil, kdybdych si toho nevšimnul.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“