Mimonske letiste . . . ? co bude dal

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Dogi27
**
Příspěvky: 131
Registrován: 19 říj 2005, 14:43
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dogi27 »

Zdarec.Tak uz nekdo vi presny termin toho naseho srazu?Doufam,ze nas tam bude dost a stim prispivanim jsem pro.Akorat by to chtelo aby nekdo jel omrknou to letiste driv nez se neco dohodne,at tam potom necucime pred branou jak korejci.
Reklama
 

Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

sraz

Příspěvek od zaludnikrs »

s přispíváním taky souhlasím :) mám to necelejch 300km,ale spočítat ten příspěvek bude hodně těžký matematický vzorec :) jo a dejte už nějaký předběžný datum at aspon troskas vim ,nerad bych o takovou udalost roku přišel :)
Jiřa
Jiřa
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

kurna tak ted nevim kam se podelo to tema o mimoni kde uz se par veci zaclo resit.. datum co jsem navrhnul a dost lidi ho schvalilo se mi z hlavy vykourilo takze si prosim nekdo vzpomente za me :) jestli se nepletu bylo to 21.-22.4 :?: :?: je to asi 14 dnu pred mimonskejma valkama a ty uz bejvaj hezky, takze bych se pocasi nebal a i kdyby tak se nebudem vymlouvat na pocasi nee? :) prip. to muzem jeste o tejden posunout kdyby to nevyhovovalo vetsine.. nekdy koncem brezna zalozime tema a zacnem to resit na vostro... puvodne jsem chtel zvat hlavne scoupecka ale jak to tak vidim tak to skoro muzem zmenit na sraz vsech hyundaiů, ostatne je to fuk hlavne ze prijede hodne lidi s logem H.. :)
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Hodil bych hlasovani a datum, kde bude nejvic hlasu bude asi nejlepsi reseni.
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Mám nový autiko, takže ho moc honit nechci, ale na čumendu, spanilou jízdu a pokec bych dorazil i s polovinou rodiny - jako se synátorem, baby necháme pro sichr doma, žéééééééé.................
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Hanz píše:Mám nový autiko, takže ho moc honit nechci, ale na čumendu, spanilou jízdu a pokec bych dorazil i s polovinou rodiny - jako se synátorem, baby necháme pro sichr doma, žéééééééé.................
Sparvna poznamka - drivi se do lesa nevozi :-)
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Jo jeste mam bonus dotaz - ten sraz bude vice denni nebo rano prijedem a vecer se rozprchneme po rodnych okreskach?
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

...k tomu příspěvku na cestu do Mimoně - kdo by ty prašule vybíral? Já bych za tohle v rámci srazu nevzal zodpovědnost ani náhodou (budou se vydávat nějaké stvrzenky kdo kolik dal anebo dostal pro případný spor?). A že se vždy najde nějaký dobrák, kterýmu se něco nezdá. Myslím, že přítomnost je dobrovolná. Bude pak někdo sponzorovat mě, pokud bych vyrazil na nějaký sraz v Jižních Čechách nebo na Moravě? Potom ušetří zase ti druzí nebo se musím rozhodnout co chci jako jindy ve svém životě. Taky by se mi líbil víc Tiburon, ale přidá mi někdo???
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Vybirat penize je blbost, kdo chce, at se dopravi...nekteri pojedou sem, jini zase na Moravu...souhlas s Hanzem.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hardcam píše:Vybirat penize je blbost, kdo chce, at se dopravi...nekteri pojedou sem, jini zase na Moravu...souhlas s Hanzem.
Vždyť jo!!Tohle by taky nemuselo dobře dopadnout a za druhé fandoství něco stojí,ale to už jsem tu říkal!!! :) :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Placení

Příspěvek od rade622 »

Snad jste to s těmi příspěvky nemysleli vážně?
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Kdyz prijedu, tak prijedu a nic si nevezmu. Kazda sranda neco stoji A my z Moravy se aspon pekne projedeme ;-)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Felotron píše:Kdyz prijedu, tak prijedu a nic si nevezmu. Kazda sranda neco stoji A my z Moravy se aspon pekne projedeme ;-)
:idea: Koukám, že rade622 je Uherského Hradišťa - to už můžete razit ve dvou a cestou se můžou nabalovat další h-áčka :idea:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Hanz píše:
Felotron píše:Kdyz prijedu, tak prijedu a nic si nevezmu. Kazda sranda neco stoji A my z Moravy se aspon pekne projedeme ;-)
:idea: Koukám, že rade622 je Uherského Hradišťa - to už můžete razit ve dvou a cestou se můžou nabalovat další h-áčka :idea:
Toz me taky napadlo :-) Udelat takoveho handa a postupne se sbirat - to bude chtit schopneho vudce (to jsem samozrejme ja ;-)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Felotron píše:
Hanz píše:
Felotron píše:Kdyz prijedu, tak prijedu a nic si nevezmu. Kazda sranda neco stoji A my z Moravy se aspon pekne projedeme ;-)
:idea: Koukám, že rade622 je Uherského Hradišťa - to už můžete razit ve dvou a cestou se můžou nabalovat další h-áčka :idea:
Toz me taky napadlo :-) Udelat takoveho handa a postupne se sbirat - to bude chtit schopneho vudce (to jsem samozrejme ja ;-)
muhehe hosi zavolame si rovnou na pomoc televizi, ne? :lol:
Odpovědět

Zpět na „Srazy“