ANGEL Eye

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

ANGEL Eye

Příspěvek od Erikozo »

tak toto som nasiel na aukre
http://aukro.cz/item312814299_neony_2ks ... _bile.html

cel by som si ich kupit len neviem ako sa to tam vo svetle uchyti ako sa to tam dava? nejake navrhy skusenosti?
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

vnější krycí sklo na svěltometu drží takový malý plechový naohýbaný potvory, ty když sundáš, máš sklo dole. A ten kroužek už by neměl být problém tam nějak uchytit, třeba přilepit... Ještě by to chělo znát rozměry čočky, aby to tam dobře sedlo..
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

ja je mam doma koupene ze seofulracingu a nejak se mi do toho rozdelavami prednich svetel nechce nejen ze je to zacvakle ale je tam i nejaka ta hmota na zaizolovani a asi by se to muselo nahrat a rozdelat prej je to piplacka na dva dny a otazka je jak by se to tam uchytilo a prej i na ten chrom se musi opatrne tak jestli byste nekdo mel zajem o ne tak bych je snad i prodal sou to na 2003-2005 coupe. dalsi vec je jak by to vlastne vypadalo protoze to nema zadny kryti vypada to jak plosnej spoj tak kdyz to bude jen stat jestli to nebude vypadat blbe v tom svetle.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

čauky chtěl jsem se zeptat jestli to jde na coupe 1.generace??
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

ja myslim ze ne musel by si nekde najit rozmery svetel jestli jsou stejne ty obroucky tam ale pravdepodobne nebudou.
http://www.kdmstuff.com/shop/step1.php?number=2430
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dantasik »

DEDe píše:ja je mam doma koupene ze seofulracingu a nejak se mi do toho rozdelavami prednich svetel nechce nejen ze je to zacvakle ale je tam i nejaka ta hmota na zaizolovani a asi by se to muselo nahrat a rozdelat prej je to piplacka na dva dny a otazka je jak by se to tam uchytilo a prej i na ten chrom se musi opatrne tak jestli byste nekdo mel zajem o ne tak bych je snad i prodal sou to na 2003-2005 coupe. dalsi vec je jak by to vlastne vypadalo protoze to nema zadny kryti vypada to jak plosnej spoj tak kdyz to bude jen stat jestli to nebude vypadat blbe v tom svetle.

Psal jsem ti sz, mel bych o ne zajem. Odepis pak jestli je jeste mas :)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Odpovědět

Zpět na „COUPE“