benzín u ONA

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

benzín u ONA

Příspěvek od zdenek17 »

Čauky chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s čerpací stanicí ONO, tankuje tam někdo? co říkate na jejich benzin? neničí to motor?
Hyundai i30 1.6GDI style paket, satin amber
HYUNDAI COUPE 2.0 1. Generace RV. 97, Červená barva - prodáno
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Já se nebojím 8) :lol: .Tankuji dost často u Tank ONO v Trutnově Na bojišti.Občas se mě zdá,že je auto línější,ale to může být jen pocit.Jinak bez problému a cena je vždy o dost nižší než u jiných pump.Fronty aut u stojanů dokládají,že kdyby měli špatný benzín,tak by tam jezdilo jen pár neznalých/cizích lidí.Při tom návalu a výtoči,to asi špatný benzín nebude. :wink:Benzín beru u všech větších čerpaček - od Makra,Tesca až po Benzinu,OMV,Shell.Nikdy,žádný problém-je jen jedna značka,které se vyhýbám,jako čert kříži-Slovnaft.Tak ta míchanina nechutná ani jednomu autu,co mám.Po načerpání spustí ventily při sešlápnutí plynu rachot,jako když jsem natankoval 80 oktan.benzín :evil: .Párkrát jsem to vyzkoušel a už mě tam nikdo neuvidí i kdybych měl jít pěšky s kanystrem 20km k jiné pumpě. :roll: Zrovna včera,když jsem čerpal plnou na Benzině v Rychnově nad Kněžnou,tak jsme se tam potkali s Hlobilpem(Sonata 2,5l6V).Tiburon jezdí jako drak,tak jsem mu za odměnu koupil plnou nádrž benzínu Verva100 u Benziny. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

tak to je fajn ptz me tu nekdo rikal v praci ze to tam michaji a za chvili by se mi zadrel motor
Hyundai i30 1.6GDI style paket, satin amber
HYUNDAI COUPE 2.0 1. Generace RV. 97, Červená barva - prodáno
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

:lol: Nesmysl.Jak říkám,mají tam stále plno a neznám nikoho,kdo by měl potíže. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

tak to jsem rád takže směle zase do ona
Hyundai i30 1.6GDI style paket, satin amber
HYUNDAI COUPE 2.0 1. Generace RV. 97, Červená barva - prodáno
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

zdenek17 píše:tak to je fajn ptz me tu nekdo rikal v praci ze to tam michaji a za chvili by se mi zadrel motor
tradicne JPP (jedna pani povedala), resp... znamy ma brata a jeho priatelka pozna borca ktoremu tatkovi sa po nacerpani benzinu u .... (dosadte meno nepremiovej pumpy) poskodil motor

taketo reci vedu ludia, ktori su oblbnuti reklamou premioviek. Nic ine tam nie je.. vidno na ktorych pumpach ludia cerpaju casto = napriklad u Hodejic - je tam Benzina a Unicorn, na benzine vidim tak jedno auto, u Unicornu 5-6 ... a nie su to ziadne 120cy a podobne 8)

vsetko zalezi od konkretnej pumpy a tak skus napisat kde presne ta pumpa je
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

je v plzni v domazlicky ulici smer dalnice rozvadov
Hyundai i30 1.6GDI style paket, satin amber
HYUNDAI COUPE 2.0 1. Generace RV. 97, Červená barva - prodáno
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Mexican ti to napsal přesně.Vždy,když jsem jel na sraz Hyundaiclubu do Mimoně,natankoval jsem u Tank ONO nad Hradcem Králové a nepamatuji si,že by mě někdo(ani ti co měli "kvalitní značkové" :lol: palivo)předjel.Takže na ředidlo by to asi tak dobře nejelo,ne? :lol:
Nedávno jsem četl,že dělali další kontrolu kvality paliv u benzinek.U benzínů problém nebyl a všechny kontrolované byly OK.Velké kvalitativní rozdíly byly naopak v naftě.Proč?Nafta je dnes výrazně dražší než benzín a nějaká ta cisterna vyjetého oleje na přimíchání(třeba ze servisu)nebo podobného sajrajtu,vyjde na pár korun.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

tak u vidim jak to bude kdyz tam parkrat natankuju kdyz vse bude v poho tak budu rada a kdyby neco tak napisu a upozornim
Hyundai i30 1.6GDI style paket, satin amber
HYUNDAI COUPE 2.0 1. Generace RV. 97, Červená barva - prodáno
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dantasik »

Ja tankuju u ONO Teplice, zadny problem nebyl a najezdil jsem tak 3000Km. Naftu se me osobne stalo ze jsme nekde nabrali blbou naftu a zadrel se vstrik, popisoval jsem ve vlakne jinde. Ale benzin strach nemam jak rikal borek. Ale se sonatou jezdim jen k overenym pumpam tam uz strach mam. Ale buhvi kde se to natankovalo vzhledem k tomu ze se s accentem co ma segra jezdilo kdysi kamkoliv. Ted kdyz uz se auto predali na dalsi misto v rodine tak nevim kde tankuji ale vim ze se to jednou povedlo.)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
mlat
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 úno 2006, 14:40
Bydliště: 2+1; Sokolov

Příspěvek od mlat »

U Ona už tankuji asi 3-tí rok. Žádné mé auto nikdy s benzínem nemělo problém. Vše co je proti Onu je ve své podstatě konkurenční tlachání. Než se u nás tato benzinka otevřela, tak jsme měli nejdražší benzíny v republice. Tak se nedivte, že se vytvářejí různé nátlakové akce, když benzinky v okolí museli aspoň o korunu až dvě zlevnit :x . Navíc mne dostává docela běžné tvrzení, že když natankuje nádrž u :::: benzinky, tak dojede dál oproti Onu. To je fakt velmi přesné měření :lol: Jediný, čeho se bojím, aby se Ono nakonec nespojilo s některou skupinou benzinek, pak by to bylo na ...
M.
Hyundai Coupe 1.6 16V
Hyundai Coupe 2.0 16V 2000 (4 očko) ne vl.vinou KO - (škoda)
Hyundai Sonata 2.0 GLS 16V 12/97
už je: Hyundai Coupe 2.0 06/07
Spotřeba: min. 8,23 l/100km; prům.9,97l/100km; max.11,81l/100km. (dlouhodobé měření)
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

tak to je super, kdyz to nikomu nic nedela tak to bude asik ok
Hyundai i30 1.6GDI style paket, satin amber
HYUNDAI COUPE 2.0 1. Generace RV. 97, Červená barva - prodáno
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Osobně u ONA netankuju a ani nebudu. Ale až natankuješ plnou u ONA, tak si po cca 100km jeď změřit emise to něco uvidíš :lol: pak tam dej plnou od jiné společnosti (OMV,Benzina,Shell ...) a zajeď znovu po 100km na změření emisí. Já vím proč tam neberu
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Rasty píše:Osobně u ONA netankuju a ani nebudu. Ale až natankuješ plnou u ONA, tak si po cca 100km jeď změřit emise to něco uvidíš :lol: pak tam dej plnou od jiné společnosti (OMV,Benzina,Shell ...) a zajeď znovu po 100km na změření emisí. Já vím proč tam neberu
Tak to jsem nějak nepochopil-emise?To jako,že tam mají petrolej místo benzínu? :D Rasty nešiř bludy.Na emisích jsem byl,byly naprosto OK :!: :!: :!: i s benzínem z ONA Trutnov,který nejvíce používám.Mají stejně kvalitní benzín jako kdekoliv jinde u "značkových" :lol: benzinek.Jak píše Mlat-jsou to jen kecy předražené konkurence.Žádná kontrola kvality benzínu,nikdy nenašla horší benzín u ONA-tak co řešíme.Naopak stojící zadřená auta u Shellu a Slovnaftu už tady byla :!: A to po ujetí pár metrů,zůstala auta nepojízdná-bylo to i v TV včetně rozhovorů šťastných majitelů postižených aut,čerpajících "značková"paliva. 8)
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Ráďa
**
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2005, 15:11
Bydliště: Dv.Kr. n.L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ráďa »

Tak ja jsem stejného názoru jako Borek. V Trutnově a Milovicích u Hořic tankuji vždy když jedu kolem a nikdy jsme něměl problém. Již jsem to jednou psal. Švagrová dělá v jedné místní firmě, která dělá rozbory vody, vzduchu, stěn-plísní a i rozbory benzínů, čistoty nádrží atd... Firma působí po celé ČR a co se Tank Ono týká, říkala, že nejsou problemy.Zde kontakt : http://www.ineco.cz/

Jinak zde jsem našel rok starý článek - rozhovor s majitelem.
http://ekonomika.idnes.cz/tank-ono-pry- ... nomika_maf
"H" i30HB. 1,4. černá metal, 2009, palivo E85
----------------------------------------------------

dříve:"H" Lantra. 1,6, šedá metal. 1996
Odpovědět

Zpět na „COUPE“