re

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od dzakobo »

tak to snad to chlazeni nebude!!to by byl asi batoh za to...ale muzete mi prosim poradit?mam V predu 2 vetraky.Pri zapnuti klimatizace se mi sepne 1 a kdyz jsem byl v servisu,tak mi tvrdili,ze by se snad meli sepnout oba...netusim jak je to delany..ale rikal mi,ze mam pry nejaky vysoky tlak v kompresoru...poradite?
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Re: re

Příspěvek od Jirka »

dzakobo píše:tak to snad to chlazeni nebude!!to by byl asi batoh za to...ale muzete mi prosim poradit?mam V predu 2 vetraky.Pri zapnuti klimatizace se mi sepne 1 a kdyz jsem byl v servisu,tak mi tvrdili,ze by se snad meli sepnout oba...netusim jak je to delany..ale rikal mi,ze mam pry nejaky vysoky tlak v kompresoru...poradite?
Ahoj tvrdili ti kravinu. Fakt někdy zírám nad kvalitou mechaniků.
1 ventilátor je na klimatizaci, 2 klasika který sepíná jen při "přehřívání" motoru podle termostatu.
Moje zkušenost: Pokud má člověk zaplou klimu, druhý větrák mi snad ještě nikdy nezapnul, uchladí to ten 1. Ten 2. spíná jen když jedu bez klimy. Oba dva jsem slyšel jen když jsem zapnul klimu dodatečně později když už běžel ten druhý :D
Snad je to k chápání :D
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzakobo »

No ja jsem si to myslel.Ted jsem prisel na to kde mi ta klima utekla a utekla mi opet znovu..ale je to divny protoze mi utekla po 4 dnech po doplneni...pekne me to s..e!!!Jak je mozne ze to uniklo az po takove dobe?a uteklo mi to nekde od toho vyparniku co je za prednim spoilerem. Co jsem tam koukal,tak to vyletlo odtamtud...nevedele by jste nekdo jak se to da opravit?a nebo se musi vymenit cely ten vyparnik(nebo ten chladic) nevim presne jak se to nazyva. A pripadne nevedel by jste nekdo o nejakem za rozumnou cenu?diky moc
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

dzakobo píše:No ja jsem si to myslel.Ted jsem prisel na to kde mi ta klima utekla a utekla mi opet znovu..ale je to divny protoze mi utekla po 4 dnech po doplneni...pekne me to s..e!!!Jak je mozne ze to uniklo az po takove dobe?a uteklo mi to nekde od toho vyparniku co je za prednim spoilerem. Co jsem tam koukal,tak to vyletlo odtamtud...nevedele by jste nekdo jak se to da opravit?a nebo se musi vymenit cely ten vyparnik(nebo ten chladic) nevim presne jak se to nazyva. A pripadne nevedel by jste nekdo o nejakem za rozumnou cenu?diky moc
Vyparnik sa ta v elite kupit za cca 4litre je to dost...mozno v este v inych autodieloch to pojde nizsie...treba povolat pobehat pomailovat autodiely...
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“