Vrakovisko na Slovensku (BB kraj)

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dracik
*
Příspěvky: 50
Registrován: 26 bře 2008, 16:53
Bydliště: Rimavská Sobota /Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Vrakovisko na Slovensku (BB kraj)

Příspěvek od Dracik »

nevie nekto kde sa nachadza nejake vecsie vrakovisko na slovenku najlepsie v bansko-bystrickom kraji ... alebo nejake trebars aj male vrakovisko kde sa nachadza hyundai accent 96 ... atd... pretoze by sa mi zisli nektore diely... 8)
Reklama
 

super.soso
**
Příspěvky: 278
Registrován: 27 čer 2007, 14:10
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od super.soso »

to by som aj ja rad vedel
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

napis do ciech poslu ti to aj na dobierku
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Tomáš
*
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2005, 15:28
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Tomáš »

nazdar. viem o jednom vrakovisku kde majú accenta, je už síce nekompletný ale niečo by si tam ešte našiel. je to v oslanoch pri prievidzi
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Příspěvek od Marek_PD »

Tomáš píše:nazdar. viem o jednom vrakovisku kde majú accenta, je už síce nekompletný ale niečo by si tam ešte našiel. je to v oslanoch pri prievidzi
cawes ja som s prievidze a obcas chodime okolo tak viem ze su tam "za sebou" dve vrakoviska tak napis pls v ktorom ho maju(ked ides z oslian do PE)
A ESTE JEDNA OTAZKA AKY JE TO R.V.? RESP: MA CERVENO BIELE ZADNE SVETLA :?: diky za odpoved

EDIT: alebo mas na mysli ten uplne na zaciatku/konci oslian pri tej predjni bicyklov?
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Tomáš
*
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2005, 15:28
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Tomáš »

je to vrakovisko priamo za oslanmi resp. v oslanoch v tej s- kovej zákrute v smere od PD do PE. je to určite ten starší model,tie svetlá som zháňal tiež na môjho starého accenta,ja som tam kúpil palubné hodiny , stredový panel ten dlhý a ešte nejaké kĺučky. auto bolo červené,5 dverový hatchback.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“