autopotahy

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
t.kvac
Příspěvky: 4
Registrován: 03 úno 2008, 14:57
Bydliště: toužim

autopotahy

Příspěvek od t.kvac »

Ahoj,nevíte někdo ,kde by jsem si mohl v Plzni ,nebo ve Varech koupit na getzíka autopotahy za rozumnou cenu?díky Tom..
Reklama
 

Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Prohlédni nějaké autodoplňky kde koupíš univerzální nebo si je objednej na netu třeba tady http://www.abena-autopotahy.cz/
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
slabostka
*****
Příspěvky: 1735
Registrován: 23 dub 2008, 21:00

re

Příspěvek od slabostka »

Poťahy sú fajn ale to otrasné spájanie gumičiek nevkusnými háčikmi.... neviem si na to zvyknúť keď vidím sedadlá zozadu.... existuje nejaký iný spôsob? Ja som zatiaľ pospájal gumičky plastovými páskami....
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Nejlepsi je zadne potahy nemit a sedacky (pokud je to nutne) cas od casu vycistit.
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

mylys píše:Nejlepsi je zadne potahy nemit a sedacky (pokud je to nutne) cas od casu vycistit.
Vidím to úplně stejně.
GETZ Dynamic 1.1/48kW
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

vipe píše:Prohlédni nějaké autodoplňky kde koupíš univerzální nebo si je objednej na netu třeba tady http://www.abena-autopotahy.cz/
Ahoj
Nechci prudit, ale od Abeny jsem si potaky objednával do Accenta a popravdě žádná sláva :? Látka odstává a moc nedrží na místě...cca každý týden je musím poopravit a vytáhnout. Za 4200Kč už jsem viděl lepší (třeba MAD) Toť můj postřeh.

Ahoj Zdeněk
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Rudolf »

slabostka píše:Poťahy sú fajn ale to otrasné spájanie gumičiek nevkusnými háčikmi.... neviem si na to zvyknúť keď vidím sedadlá zozadu.... existuje nejaký iný spôsob? Ja som zatiaľ pospájal gumičky plastovými páskami....
Potahy od MAD mají zezadu látku, jsou kvalitní, nijak se na sedačkách neposunujou. Cena těch mých 3270,-Kč - viz personal gallery. Vřele doporučuji. ( www.autopotahy.sk )
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
haryk
**
Příspěvky: 107
Registrován: 12 čer 2006, 10:22
Bydliště: Chebsko

pro t.kvac:

Příspěvek od haryk »

Píšeš o okolí Karlových Varů...u nás v Chebu je prodejna U Hilárie(Pod sídlištěm Zlatý Vrch) u autobazaru u pumpy Aral ..směr z centra na Františkovy Lázně...tam jsem Getzíka koupil a během snad tří dnů došly potahy podle přání...co to stálo asi 900 Kč, možná už to vyjde laciněji.
Jo a ano, navlíkání potahů pomocí háčků je horor,mockrát se mi zaryl do prstu,krve jak z vola...ale všude je to schované a vzadu do kufru sice jsou gumičky vidět,ale tam mi to nevadí...

Jinak udržet potahy čisté dlouhodobě dá taky celkem práci, naštěstí mám známého v této prádelně ve Varech http://www.pradelnaverona.cz/kontakt/ a tam mi je nedávno vyčistili tak, že jsem myslel, že mám zase nové :)
Getz UG 1341
Odpovědět

Zpět na „GETZ“