Blinkry Coupe

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
RIHMI
*
Příspěvky: 45
Registrován: 28 srp 2008, 15:04
Bydliště: Olomouc

Blinkry Coupe

Příspěvek od RIHMI »

Zdravím všechny fanoušky a příznivce vozů Hyundai COUPE. Vím, jsem tady nový a hned něco chci, ale snad mi poradíte. Mám H COUPE r.v. 2005, obsah 2l, 105 kw a zničeho nic mi přestaly jít blinkry na pravé straně, nejdou ani páčkou, ani spínačem varovných blinkrů, ani dokonce při zamykání a odemykání dálkou. V servisu si s tím neporadili, pouze mi tvrdí, že mi odešla řídící jednotka - no nevím... Prosím, kdyby jste někdo věděl, nebo se setkal s obdobnou závadou, dejte mi vědět.
Předem moc děkuji

Mirek :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

v poistke to nahodou nemoze byt ?
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
RIHMI
*
Příspěvky: 45
Registrován: 28 srp 2008, 15:04
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od RIHMI »

Myslím si, že ne, to by asi neblikalo nic a navíc v servisu tvrdili, že pojistky jsou OK.

Mirek :(
Playgamer
**
Příspěvky: 160
Registrován: 23 kvě 2008, 09:52

Příspěvek od Playgamer »

pokud bys přišel na řešení dej vědět tohle samý se stalo ségře na peugeotu 206 nejdou blinkry(pravý) ale při zapnutí páčkou blinkry cvakají ... taky jí bylo řečeno že to je ŘJ ale chce mít jistotu tak dej vědět díky
Hyundai Coupe r98 2.0 16V - prodáno :(
Ford Mondeo 2.0 16V TDCi 85kW - chip na 110kW
Uživatelský avatar
RIHMI
*
Příspěvky: 45
Registrován: 28 srp 2008, 15:04
Bydliště: Olomouc

Blinkry

Příspěvek od RIHMI »

Sláva, už zase blikám. byla to opravdu ŘJ (dle pojmenování servisu) - tišťák pod pojistkama v interiéru auta.
Vyvolávací cena nové : necelých 40 000,-
Nemohl jsem takovou sumu přenést přes srdce a tak jsem trochu pátral a dopátral jsem se toho, že autorizovaný dealer Hyundai v Opavě, jmenovitě : REPRECAR, šéf servisu Marek Metz mi nabídl ŘJ použitou - funkční za zlomkovou cenu a ještě mi dal slevu na práci. Auto mi opravili do druhého dne. Skvělá práce, skvělý přístup, vřele tento servis doporučuji. :D :D :D


Mirek
Hyundai COUPE, r.v. 2005; 2,0l; 105kw CVVT
Hyundai Sonata, r.v. 1998, Y3; 2,0; 92kw (Phoenix)
Hyundai Accent, r.v.2003; 1,3l; 62kw - bohužel bylo
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

koukám, že ted ty řídící jednotky už cpou úplně na všechno, i na ty blinkry... ještě že tam tenhle krám nemám.. Zlatý kabely a vypínače. Sice to nemá tolik funkcí, jako 3x automatické bliknutí po podržení páčky, nebo jako ŘJ oken, že i po vytáhnutí klíčku ze zapalování ještě okna jezdí po zmáčknutí tlačítka dobrých 5min, výjezd oken na podržení klíče v zámku atd...Ale bez toho všeho se obejdu a je pak aspon o starost mín, když se to podělá..
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Peter Marek
*
Příspěvky: 19
Registrován: 11 dub 2008, 13:41
Bydliště: Hlohovec

Re: Blinkry Coupe

Příspěvek od Peter Marek »

Ja mám tiež problém z blinkramy ,(HC 1997), len úplne opačný, dám páčku hore ,alebo dole to je jedno a blikajú my všetký štyri, ale nie stále, a nie vždy, tak každú piatu križovatku vyblikám s 4-my, ten za mnou musí mať radosť, tedy nepomôže ani vypnúť a zapnúť znovu. Páčku som mal rozobratú, vykuchanú, umytú, poskladanú a stále to isté, aj prerušovač som pozeral a vyzerá OK, fakt my už dochádzajú nápady. Ak máte len voláke podozrenie čo by to mohlo byť tak napíšte. dík.
Hyundai coupe 1.6 BA+LPG r.v. 1997
Odpovědět

Zpět na „COUPE“