go motoru reklamace

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ALEX 74
**
Příspěvky: 265
Registrován: 20 říj 2007, 14:00
Bydliště: Bystřice nad Perštejnem(Svitavy)
Kontaktovat uživatele:

go motoru reklamace

Příspěvek od ALEX 74 »

Tak jsem dnes předal lantru na reklamaci go motoru.Pořád se mi strácel olej a to i př výměně pístních kroužků atd.V servisu mi tvrdí,že to má na svědomí
sportovní filtr a říkají,že pokud by to dali k soudu tak to vyhrají.Ptal jsem se na technickém oddělení hyundai v Praze a tvrdí že jiný filtr než určený výrobcem tam nepatří.Co si o tom myslíte?
Huyndai Lantra J1 1.5i 94 úpravy:sportovní sání,výfuk 3A racing styl tanabe,interier v kůži,rozpěra mezi tlumiči,litá kola borbet,rezonátor místo katu....už je prodána,fábia 1.4 16v Komfort,octávia 1.6 74kw SR prodána,
Hyudai Coupe 2.0 16v FX 139PS
Reklama
 

Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Že kecají. Sportovní filtr nemůže za ztrátu oleje. A na technickém Ti nic jiného neřeknou u každé značky. Všude dostaneš stejnou odpověď. Patří tam origo díly bla bla bla.....
Důležité je, jaké položky máš na faktuře. To co tam není, Ti zapřou.
Uživatelský avatar
Jam
**
Příspěvky: 253
Registrován: 21 bře 2008, 11:26
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Jam »

No pokud ti to neuznají, tak nechat udělat odborný posudek (rozborka-sborka) v jiným servise. To jim budeš muset zaplatit a pak to na nich vymáhat. Kdo na to nemá nervy a peníze, ten se v naší republice ničeho nedomůže. A ještě co ti brání tam nahodit sériový filtr a zajet to reklamovat znova?
Lantra J2 fl 2,0 r.v.1999 LPG
Lantra J2 1,8 16V, po poctivých 350 000 km odchod na odpočinek (zdroj ND)
Uživatelský avatar
ALEX 74
**
Příspěvky: 265
Registrován: 20 říj 2007, 14:00
Bydliště: Bystřice nad Perštejnem(Svitavy)
Kontaktovat uživatele:

GO MOTORU

Příspěvek od ALEX 74 »

Ten serioví filtr jsem tam měl měsíc a olej se strácel steně a viděl to i v servisu že ho tam mám.Oni mi to udělají,ale požadují abych jezdil na původní filtr,že mi to pak po druhé neuznají.Já si myslím,že tam něco odflákli a teď se chytají nějákého filtru.
Huyndai Lantra J1 1.5i 94 úpravy:sportovní sání,výfuk 3A racing styl tanabe,interier v kůži,rozpěra mezi tlumiči,litá kola borbet,rezonátor místo katu....už je prodána,fábia 1.4 16v Komfort,octávia 1.6 74kw SR prodána,
Hyudai Coupe 2.0 16v FX 139PS
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

nemel bych to psat..,ale: onehda sem mel podobny problem ze Skodovkou nechal sem si delat vybrus, novy krouzky atd (vse co se tyce radne GO) zacalo mi to zrat olej pak velky selesteni v motoru, tak sem knim zasel stim at to predelaj ze tohle by se nemelo dit. (najeto cca3000km a to sem byl u nich jeste po 1000km na vymene oleje a pretazeni hlavy) a oni nato ze sem tam nemel davat karburator Webr, ze je to natuty tim. sice sem byl hodne mladej, ale uz sem mel trochu rozumu... prislo nato, ze to nahlasim atd. odpoved z jejich strany byla podobna problemu tvymu. a nato jak pise Jam sem nemel ani penize ani nervy. takze sem celymu servisu rozbil okna (asi 8 ) a majitelovy sem propichal gumy velkym nozem, aby to neslo opravit.
jeste takova mala vecna: autak sem setril takze vina na moji strane rozhodne nebyla.
tenkrad sem makal jak blb abych si dal autak dokupy a pak tohle.
vysledek byl takovej ze na dvou valcich byly praskly stiraci krouzky.
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dantasik »

Rekl bych ze to je asi na duvere a vzajemne dohode servisu. Ja treba se sonatou ktera byla jeste navic v zaruce tak nebyl prob. Potize jsem tu psal nekolikrat. Nicmene neochota u jednoho servisu byla fakt desna. Pak jsem zmenil servis a vse v pohode. Po domluve lze vse. A za praci si opravdu ruci pokud neco spatne predelani nebo oprava zdarma. Je fakt ze ja tim ze jezdim na garancky a kupuju tak hovadiny a davam penize tak je chovani jine nez kdyz clovek pride nekam do ciziho servisu jako cizi clovek - tam je to pak spatne :(Proto kdyz uz jsem vybudoval nejakou vzajemnou duveru a zjistil styl prace tak sem si nakonec koupil i to coupe. Ten servis na auto hraje celkem dost velkou roly. Vymeny oleje a filtru je hracka ale kdyz jde do tuhyho tak servis k nezaplaceni...
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Sportovní filtr ti zvedne spotřebu leda tak benzínu, ale ne oleje :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
ALEX 74
**
Příspěvky: 265
Registrován: 20 říj 2007, 14:00
Bydliště: Bystřice nad Perštejnem(Svitavy)
Kontaktovat uživatele:

go motoru

Příspěvek od ALEX 74 »

dneska jsem se byl podívat jak na tom jsou s tou opravou...měli sundanou hlavu a objednali pístní kroužky na zabroušení...zabrousí je na potřebnou velikost,ale co bylo divné jak se ochoval majitel...už neremcal kolem toho filtru a byl ochotnější,jako by věděl co tomu bylo a proč to asi žralo ten olej.
Huyndai Lantra J1 1.5i 94 úpravy:sportovní sání,výfuk 3A racing styl tanabe,interier v kůži,rozpěra mezi tlumiči,litá kola borbet,rezonátor místo katu....už je prodána,fábia 1.4 16v Komfort,octávia 1.6 74kw SR prodána,
Hyudai Coupe 2.0 16v FX 139PS
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Alex 74: tak hlavně aby ti to dali už dopořádku :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
ALEX 74
**
Příspěvky: 265
Registrován: 20 říj 2007, 14:00
Bydliště: Bystřice nad Perštejnem(Svitavy)
Kontaktovat uživatele:

GO MOTORU

Příspěvek od ALEX 74 »

Díky v to pevně doufám,že to udělají pořádně...v pátek mi to smontují a po ujetí 1000km dám vědět. :)
Huyndai Lantra J1 1.5i 94 úpravy:sportovní sání,výfuk 3A racing styl tanabe,interier v kůži,rozpěra mezi tlumiči,litá kola borbet,rezonátor místo katu....už je prodána,fábia 1.4 16v Komfort,octávia 1.6 74kw SR prodána,
Hyudai Coupe 2.0 16v FX 139PS
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Jestli třeba majitel nebo některý ze zaměstnanců neleze na Hyundai fórum. Ona taková negativní reklama s jménem servisu, není nic moc.
Uživatelský avatar
ALEX 74
**
Příspěvky: 265
Registrován: 20 říj 2007, 14:00
Bydliště: Bystřice nad Perštejnem(Svitavy)
Kontaktovat uživatele:

go motoru

Příspěvek od ALEX 74 »

Ono zaplatit 6500kč taky není málo a navíc pokud to není v pořádku.Tím to si servis dělá špatnou reklamu sám.
Huyndai Lantra J1 1.5i 94 úpravy:sportovní sání,výfuk 3A racing styl tanabe,interier v kůži,rozpěra mezi tlumiči,litá kola borbet,rezonátor místo katu....už je prodána,fábia 1.4 16v Komfort,octávia 1.6 74kw SR prodána,
Hyudai Coupe 2.0 16v FX 139PS
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“