koupim coupe

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

koupim coupe

Příspěvek od delphino »

Zdravim, mel bych zajem o coupe 1.6 s klimou za kolem 70tis. jestli nekdo o nekom vi, ci se chce posunout dal a prodat mazlika, sice jsem chtel 2.0,ale jeste jsem student, do konce vejsky par let, a rozdil v pojistce 2-3 tis a ta spotreba,i kdyz se rika, ze to vyjde na stejno, je preci jen nizsi. a to vsechno je znat = ). Poslu sem nake odkazy, nekdy se najde nekdo, kdo to auto videl a muze mi usetrit cestu, jsou drazsi nez mam,ale zas mam jeste svoje auto,se kterym bych mohl na protiucet, nez cekat,az se nekdo ozve na inzerat.

http://www.tipcar.cz/hyundai/hyundai-co ... 80205.html

http://www.tipcar.cz/hyundai/hyundai-co ... 60260.html

http://www.tipcar.cz/hyundai/hyundai-co ... 40680.html

Dekuju moc
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr Meduza »

Kdyz chces jezdit levne kup si na plyn, ja mam 2 litr a i kdyz to poradne prohanim, tak se do 12-13l vejdu :twisted:
Otazka je jestli sezenes naky slusny, tech je malo
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

TIP: Napisu tu takovou fintu ale zarucovat se za ni nebudu :) Jestli chces mit levnejsi pojistku nahlas ze mas bonus bez nehod a prevadis ho (podle toho kolik ti je let :) Samozrejme kdyz je ti treba 22 nemuzes si tam dat 6 let jezdeni bez nehod :) Maximalne jde dat 8 let a znamena to 40 procent levnejsi pojistka , na 2.7 objem pak vychazi na 7400 cca :)) No a staci spravne zvolit pojistovnu kde se zaskrtne tajemne policko "nedokladat prevod bonusu" nebo tak nejak a hurna na silnici :) Zpetne se to nezkouma ale radeji se pokus nebourat :) Ale nekdy dalsi rok ma byt centralni registr tak je lepsi tuhle fintu udelat uz ted jak budou mit registr uz si zjistej sami jakej ma ridic bonus :wink:

S tim objemem jak se psalo pokud budes trochu radit tak na to budes muset vic slapat a bude ti to zrat treba i vic nez 2.0 na stejnem zrychleni. Ale mensi prumerna tam asi bude tak ci tak :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

navic 2.0 maj v zakladu vetsinou vsecko takze nemusis resit ze ti chybi ABS, klima, pytle, bo treba blbosti jako kridlo, el. zrcatka, predni mlhovky, lity kola... apod :-) nesmis bejt narocnej, ja se taky vzdal kuze na radicce a volantu a dalkoveho ovladani centralu, abych koupil lepsi autak, ale ostatni mam :-)

kazdopadne to treti, o nem ani neuvazuj.. za 94.000 opravovana bouracka a jeste dost nedbale, je fakt "Vyhra" :( navic ty zmrdi jeste pisou "první majitel, nehavarované" takze Ti zalzou co budou moct! podivej na krytky airbagu.. u spolujezdce je to otevreny je tam fuga jak blazen, u ridice je zaslepka (nema troubitka po stranach ale troubi to takhle cely coz u prvni generace coupe neni) a kdyz se podivas na celo pred chladic tak tam chybi dve gumovy podpory haubny, ty kamsi uleteli.. :-) musim se divit ze sehnali misto mlhovek ty trychtyre, obvykle tam nechavaj lidi po bouracce prazdny diry.. :roll:

no nemusim tam ani jezdit, skoda... podle toho pristupu ze zalzou i vaznou havarku to bude mit najeto tak 250.000+ apod. smejdy bych cekal... taky by me zajimalo proc to ma tak voholeny zadek, jestli vono to nebylo bourany nejak hodne ze to vzalo i zadek...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

jinak kdyz bych se mel rozhodnout mezi tim prvnim (cervenym) a druhym (modrym) tak bych sel do cerveneho. ikdyz by to clovek musel videt a projet..

to prvni ma pry servisku, mrknul bych do kdy je doplnovana, pokud az do konce tak to mas bez diskuze. navic mas zimni/letni na alu, vymeneny rozvody a veskerou vejbavicku.. to modry je typickej chudak co se prodaval v italii, hnusny potahy, ABS leda ve snu a ten vohoblovanej volant uplne nesvedci o udaji km co pisou, navic, JINAK nepodlozenych nejspis.... :-)

ale ta svetle modra je sexy to se musi nechat.. ale kvuli barve bych to teda nekupoval :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

.

Příspěvek od delphino »

to je fakt,taky jsem si vsiml par veci, ale nebyl jsem si jistej,tak dik ovce: ). jinak se objevil tenhle kus a ten se mi libi nejvic, mrkni na nej:

http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/i ... 62820.html
Uživatelský avatar
Garen
*
Příspěvky: 75
Registrován: 29 črc 2008, 22:05
Bydliště: Zábřeh

Příspěvek od Garen »

DEDe píše:No a staci spravne zvolit pojistovnu kde se zaskrtne tajemne policko "nedokladat prevod bonusu" nebo tak nejak a hurna na silnici :)
Zrovna tohle řeším. Potřebuju najít nějakou tu pojištovnu, ve které budu moct zaškrtnout to, jak ty říkáš, tajemné políčko. No zatím jsem žádnou takovou nenašel :( Nevíš konkrétně o nějaké? Pojištění bych napsal na otce, takže bych tam mohl dát to nejvyžší možný...
Hyundai Coupe 2.0 102kw r.v. 1997 žlutá
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

Garen píše:
DEDe píše:No a staci spravne zvolit pojistovnu kde se zaskrtne tajemne policko "nedokladat prevod bonusu" nebo tak nejak a hurna na silnici :)
Zrovna tohle řeším. Potřebuju najít nějakou tu pojištovnu, ve které budu moct zaškrtnout to, jak ty říkáš, tajemné políčko. No zatím jsem žádnou takovou nenašel :( Nevíš konkrétně o nějaké? Pojištění bych napsal na otce, takže bych tam mohl dát to nejvyžší možný...
Poslal sem ti SZ :wink:
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „COUPE“