HYUNDAI SRAZ

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Tak kdy bude sraz hoši?? My s Cary srazujeme soukromě, tak ať tam nejsme pořád samy :wink: bez chlapů nám je přece jen trošku smutno :cry:
Reklama
 

Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Joe píše:myslite aj na bratov slovakov ? :lol: taka morava by bola fajn na zraz, hm ? 8)
S timhle souhlasim, ze kdyz se to udela nekde u Prahy, tak ze Slovenska nikdo neprijede. Pro me je taky Morava prijatelnejsi :).
Navrhoval bych termin kolem 30. cervence nekde v Moravskem krasu nebo u Javoříčských jeskyní a okoli Bouzova.
Predpokladam, ze by prvni sraz mohl probehnout bez nejake vetsi organizace - proste nekam dojet, vecer zaparit, prespat by se mohlo nekde v kempu - navrhnete neco . . .
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

já bych se zkusil domluvit s nějakym hyundai-solónem, kerej má velký parkoviště a sraz bych udělal tam, ale jenom můj návrh....... :roll:
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Jedu s partou na turnaj v nohejbale a hokejbale - samozřejmě hraju :wink: někdy poslední týden v srpnu, do Jižních Čech k Třeboni - je někdo odtamtud že bychom se srazili?
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

blondynaa píše:Tak kdy bude sraz hoši?? My s Cary srazujeme soukromě, tak ať tam nejsme pořád samy :wink: bez chlapů nám je přece jen trošku smutno :cry:
No to jsi nás pěkně práskla,no když se na nás Hardcam naposled vykašlal :lol: ale je fakt sraz bych taky uvítala. ALe ? nemyslíte že hodně lidí bude na dovolenejch třeba asi já :lol: bude těžký najít dobrej datum ..
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

NO ale myslím si že chlapi se domluví lépe než hodně ženskej. Jo Cary dnes se po tobě ptaly holky z girlstuningu, kdy prý se zaregistruješ.
Sorry kluci, vím že to sem nepatří, nebijte mně prosím :wink:
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2076
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Nejlepsi misto je nekde uprostred republiky, no mozna kus k Morave, aby i bratri Slovaci to nemeli tak daleko, takze ja bych to videl na Jihlavu nebo nejaky misto mezi ni a Brnem...
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruce Lee »

Souhlasím s MILOŠEM.Navrhoval bych taký "Brno,Jihlavu,Svitavy".V Jihlavě je fajn hotýlek na náměstí.Okolí Svitav:Letovice-vodní nádrž,Brno(né centrum)okolí:Rosice.Termín by mohl být bud´na začátku podzimu nebo konci jara.
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Já bych byla pro začátek podzimu. Zatím pa a těším se až vás všechny poznám - nebo alespoň většinu :wink:
Návštěvník

Sraz

Příspěvek od Návštěvník »

Jsem pro všemi deseti. Přijedu kdykoliv a kamkoliv, kde se to bude točit jen kolem Korea Cars. Rád se s Vámi všemi setkám. Mimochodem nápad s parkovištěm u nějakého Hyundai salonu se mi zdá fajn. Co se týče termínu, myslím, že podzim by byl ideální. Doufám jen, že mají starou 93kou nepohrnete - co se týče úprav mám jen trochu něco v motoru a výfuk - trony pouze 15cky, ale jinak jsem do Hyundai značky úplnej blázen, prostě: "to je Hyundai"
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

napiste presny termin, kdy a kde, nejlepsi by to bylo tak koncem pradnin, mam ve svym accentovi nove nainstalovanou komplet muziku, jinak vse origos, ale i original auto ma sve kouzlo........
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Taky jsem pro vsema deseti a melo by se to uskutecnit na konci prazdnin, protoze pres leto bych chtel stihnout nejake drobne upravy....:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

milosh..... diky moc za to foto. :wink:
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2076
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

david píše:milosh..... diky moc za to foto. :wink:
jo neni zac, ale hlavne sem davejte fotky jen 120x120pixelu, vetsi uz zabiraj moc mista a lidi co maj treba 15" monas, toho asi moc neuvidi :wink:

Zpet ke srazu :idea:
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Jako navrhovatel srazu bych chtěl hodit datum k jednání 28.října-je to sice svátek,ale aspoň nebude snad problém s dovolenou :? a můžem mít prodloužený víkend :wink: Místo bych také navrhl jak bylo psáno,něco mezi Jihlavou a Brnem,protože většina jste od Prahy a víš a pro naše bratry se Slovenska(pokud dorazí) by to bylo tak půl na půl :) Hyundai salon je v Havlbrodě,ale podle mého názoru bych první sraz udělal spíš takový domácký abychom se nejdřív očuchali :lol: Podle toho jak to sleduji tak by nás bylo cca 12 človíčků s toho 2 něžného pohlaví :oops: Přiklonil bych se k návrhu co napsal "mylys" to není špatný. Může se stát,že s těch 12 přijede jen polovic.Popřemýšlejte a pak to hoďte na plácek ať z toho uděláme nějaký závěrek. :D

PS:do té doby se stihne nějaká ta úprava na autíčku a upéct i hyundai koláčky :P
Odpovědět

Zpět na „Srazy“