Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Chlapci, jdu vejš !!! Ve středu ráno jsem zaspal, tak jsem vletěl do Accenta a na studenej motor vyrazil pěkně ostře ..... a spotřebu jsem měl 18,7 :lol: podle palubáku :shock: sice to pak šlo po litrech dolu, ale valil jsem bulvy !! Večer z práce v klídku a zase 7,7 ..... palubák mám teď přepnutej, protože na něj furt čumim a ještě to pošlu někam do lampy :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Dnešní odpoledne jsem trávil pojížďkami po Praze a spotřeba je velmi slušná. S autem už jezdím v normálním provozu, včetně vytáčení motoru k 6 000 otáček a velká spokojenost .... motor je výkonný a přitom se dá jezdit se slušnou spotřebou 8)

Obrázek

Obrázek

Foto pořízeno na křižovatce Vrchlického - Jinonická, při čekání na červenou.
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Kolegové 1.6 kaři, tak tu hadičku, s expanzky do podběhu tam taky nemám :? Koukám, že šetřili na místech, kde by to nikdo nehledal ......... ještě, že máme Certa :lol: zítra je pojedu do servisu trochu podráždit :mrgreen:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od David C3 »

pak napiš jestli budou vůbec vědět , že tam něco není. ani bych se nedivil :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Vilda píše:Kolegové 1.6 kaři, tak tu hadičku, s expanzky do podběhu tam taky nemám :? Koukám, že šetřili na místech, kde by to nikdo nehledal ......... ještě, že máme Certa :lol: zítra je pojedu do servisu trochu podráždit :mrgreen:
No, hezky :? . Hele Vildo, doporučuju Ti, abys měl s sebou vytisknutý fotky s hadičkou - viz. strana 10 tohoto topicu. Oni totiž v servisu občas ničemu nevěří a staví se k problému jako zmrzlá košile... (viz můj chybějící rámeček kolem hodin ve středovém panelu. Prej to není možný - já na to, že není možný, že to je jistý a strčil jsem jim fotku pod nos. Cosi zabrblal a za 5 minut jsem měl rámeček v autě. Ale k té absenci došlo zřejmě nedopatřením, když montovali do auta origo rádio).
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

cert píše:
Vilda píše:Kolegové 1.6 kaři, tak tu hadičku, s expanzky do podběhu tam taky nemám :? Koukám, že šetřili na místech, kde by to nikdo nehledal ......... ještě, že máme Certa :lol: zítra je pojedu do servisu trochu podráždit :mrgreen:
No, hezky :? . Hele Vildo, doporučuju Ti, abys měl s sebou vytisknutý fotky s hadičkou - viz. strana 10 tohoto topicu. Oni totiž v servisu občas ničemu nevěří a staví se k problému jako zmrzlá košile... (viz můj chybějící rámeček kolem hodin ve středovém panelu. Prej to není možný - já na to, že není možný, že to je jistý a strčil jsem jim fotku pod nos. Cosi zabrblal a za 5 minut jsem měl rámeček v autě. Ale k té absenci došlo zřejmě nedopatřením, když montovali do auta origo rádio).
Obrázek mám samozřejmě vytištěný, sice černobíle, ale kdyby se jim to nezdálo, tak je donutim, aby mě pustili na internet :| !! Jen tak se odpálkovat nenechám !! Jen mám obavu, co ještě zjistíme, že turci vočůrali ...... v rámci úspor :? !!

Ale je to všude stejný, soused má měsíc starýho Peugeota 307 a už s ním byl 3 x v servisu !!
Nadává, kudy chodí :mrgreen: takže si dneska nevybereš ....... :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

Čau všichni,tak mám za sebou první tisícovku km.Celkový dojem je výborný s autem sem maximálně spokojený.Dneska sme byli na nákupech v Pardubicích prům. spotřeba 6.4 ve 3 lidech.Minulý týden sem jel Herálec-Malacky cca 250 km,ale v 5 lidech a spotřeba byla 7.2 jízda z 80% po dálnici rychlost do 120km/h.Šel by i víc,ale je přeci jen v "záběhu" tak se mě to z těžka krotilo je to prostě žihadýlko :lol:.Na jaře bych chtěl koupit elektrony-černé už sem si je virtuálně vyzkoušel na autě a vypadají fakt dobře :wink:.To je zatím vše v pátek sem zase nakouknu :D
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

S tou dálnicí měl pravdu Rudolf .... 130 - 140 km/h a mám 7.2 - 7.3 spotřebu, ale nehnu s ní dolu, ani náhodou :( Při 120 km/h se dá podívat pod 7 litrů, ale tady prostě chybí šesti kvalt. Motor má síly na rozdávání, ale co je to platný, když je blbě odstupňovaná převodovka :? čtyřka je dlouhá a pětka je naopak krátká :? Kde mám pěknou spotřebu, jsou okresky ..... tam je to dobrý. Mám najeto necelý 2 tisíce, tak ten motor je ještě syrovej, ale proháním ho, co to dá. Už jsem atakoval dvouset kilometrovou rychlost a je to pěknej fičák :shock: hlavně zadek je dost neposednej. Jinak s 1.6 kou jsem moc spokojenej 8)
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

No kurňa, 200 jsem s accentem snad ještě nejel :lol: :?
Asi jsem ještě měkej :)
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od rokolo »

Mne ta 200 ani moc neláká. Hlavně že je autíčko svižný do těch 160 :wink:
Možná kdyby byl ten podvozek jinak stavěný, lákalo by mne to víc....si zařádit :oops:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mexican »

ZdeněkSvoboda píše:No kurňa, 200 jsem s accentem snad ještě nejel :lol: :?
Asi jsem ještě měkej :)
do 190 tacho je to iste, potom to chce uz len vzlietnut.. tam som bol rad za tazsi motor dieslu vpredu a 40 kg batoziny v kufri
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

To byl jenom takový krátký testík .... Accent na takovou rychlost není stavěnej ... Jen jsem si chtěl vyzkoušet, kde jsou meze :idea: Je to přesně, jak tady píšou kluci ..... do 170 km/h v pohodě, ale pak se začne projevovat, velká slabina Accenta a to je zadní náprava. Jinak, už zase jezdím normál a pokoušet štěstí, už nebudu :D Ale stejně, Áca je moje velká láska :lol:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od David C3 »

ale ale ..... jak moc je to velká láska :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

cert píše:
Vilda píše:Kolegové 1.6 kaři, tak tu hadičku, s expanzky do podběhu tam taky nemám :? Koukám, že šetřili na místech, kde by to nikdo nehledal ......... ještě, že máme Certa :lol: zítra je pojedu do servisu trochu podráždit :mrgreen:
No, hezky :? . Hele Vildo, doporučuju Ti, abys měl s sebou vytisknutý fotky s hadičkou - viz. strana 10 tohoto topicu. Oni totiž v servisu občas ničemu nevěří a staví se k problému jako zmrzlá košile... (viz můj chybějící rámeček kolem hodin ve středovém panelu. Prej to není možný - já na to, že není možný, že to je jistý a strčil jsem jim fotku pod nos. Cosi zabrblal a za 5 minut jsem měl rámeček v autě. Ale k té absenci došlo zřejmě nedopatřením, když montovali do auta origo rádio).
Tak, dneska jsem byl v Butovicích na salonu pro hadičku od expanzky. Pan technik, se kterým jsem měl minule trochu ostřejší výměnu názorů, byl samá ochota a úsměv :D patrně byl poučen svým nadřízeným, jak se má chovat k zákazníkům :oops: Jen, co se v Praze trochu zlepší počasí, tak ji namontuju ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Vilda píše:Tak, dneska jsem byl v Butovicích na salonu pro hadičku od expanzky. Pan technik, se kterým jsem měl minule trochu ostřejší výměnu názorů, byl samá ochota a úsměv :D patrně byl poučen svým nadřízeným, jak se má chovat k zákazníkům :oops: Jen, co se v Praze trochu zlepší počasí, tak ji namontuju ....
Cože, to Ti jí tam nenamontovali? :shock: Já to měl v autě namontovaný bez jakéhokoliv "odmlouvání".
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“