Dnešní nehoda

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Teď jsem pustil počítač a čumím na to, jak trubka :shock: ten nahoře, nějak přestal mít rád " celadony " no, hlavně, že se Ti nic nestalo ( stejně jako HCDmu ) !!!!!!!!!!! Tady je vidět, že můžeš jet sebe opatrněji a nějakej debil Tě sestřelí, ani nemrkne :? ještě, že Accent je docela bezpečnej auťák .................
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od jandaxx »

Tak to je mi fakt líto. Zrovna u Tebe. Vyhrál jsi si s montáží světel pro denní svícení, tady na Clubu samé pohodové přízpěvky, žádné hádání. A pak Tě sestřelí prase s Hyundíkem. To místo dobře znám. Něco jsem se tam najezdil do Chomutova. Řekl bych, že je to vzhledem ke stáří a poškození - airbagy K.O. na totálku. Teď ještě, kolik dá pojišťovna a jestli si koupíš nového Accentíka, jako podobně postižený kolega.
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od David C3 »

ahoj... Kua to je smůla ale jak psali kluci hlavně zdraví to je nej... na auto si pak vyděláš. Nikomu to nepřeju snad už se to accentíkům stávat nebude!!! :oops:
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od jarik65 »

Tome,tak tady sou slova zbytečná a zrovna kurňa před vánocemi je mi tě líto.Tak ať ten příští rok začne pro nás všechny lépe!!!
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Andy4 »

Tom: hlavné je zdravie !!
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Tome, možná to je nevhodné, ale popiš nám trošku okolnosti průběhu nehody...kolik jsi jel, brzdná dráha atd. Když vylítly airbagy, tak to musela být už slušná rychlost. Na druhou stranu, jak píše Vilda, rozbité to moc neni...ani neprasklo čelní sklo. Bude to ale asi totálka :( Ještěže se ti nic nestalo. Jsem zvědav, co koupíš za auto. Měj se a ať z auta dostaneš od pojišťovny ranec :wink:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od tom »

Přidám situační plánek.
Jinak v té obci se velice často měří rychlost, takže jsem si na 100% jist že jsem jel do 50km/h.
Za obcí jsem se rozjížděl na 4.stupeň a v 70km/h jsem dával pětku.
Možná jsem mohl nabrat rychlost na 80km/h a pak už jsem šel na brzdy...
plan.JPG
plan.JPG (95.05 KiB) Zobrazeno 1563 x
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od HCD »

tom píše:Přidám situační plánek.
Jinak v té obci se velice často měří rychlost, takže jsem si na 100% jist že jsem jel do 50km/h.
Za obcí jsem se rozjížděl na 4.stupeň a v 70km/h jsem dával pětku.
Možná jsem mohl nabrat rychlost na 80km/h a pak už jsem šel na brzdy...
Nutno dodat ze mel Tom kliku. Tohle misto je par km od naseho baraku a vetsina nehod co se tam stava miva tezka az smrtelna zraneni.. Dokud lide nepochopi ze znacka "zakaz predjizdeni" znamena ze by nemeli predjizdet, budou se tam nehody stavat dal..
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7964
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mexican »

Tom najdolezitejsie je ze sa ti nic vazneho nestalo - su to v konecnom dosledku plechy, zdravie a zivot su to jedine o co vlastne ide. Prajem vela stastia a co najmenej stresu v nasledujucich dnoch a dufam ze ti to aj ohladom poistovne dobre dopadne
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od rokolo »

tom píše:Lidé od Kladna a Slanýho to tam určitě znají.
Výjezd z obce Lotouš směr Slaný, cca 150m za koncí obce je horizont a cca 50m za je to místo...
Rychlosti nedokážu odhadnou, ale já mohl mít v době nárazu cca 40-50km/h, protijedoucí určitě taky.
Doprrrr.......v sobotu jsem jel přes tento úsek dvakrát. Uf, čelní náraz je vždy nejhorší, tak je dobře, že se ti nic nestalo. Jak se tvářil ten "borec", co to zavinil??? Přemýšlíš ještě o Accentovi :?:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od tom »

rokolo píše:
tom píše:Lidé od Kladna a Slanýho to tam určitě znají.
Výjezd z obce Lotouš směr Slaný, cca 150m za koncí obce je horizont a cca 50m za je to místo...
Rychlosti nedokážu odhadnou, ale já mohl mít v době nárazu cca 40-50km/h, protijedoucí určitě taky.
Doprrrr.......v sobotu jsem jel přes tento úsek dvakrát. Uf, čelní náraz je vždy nejhorší, tak je dobře, že se ti nic nestalo. Jak se tvářil ten "borec", co to zavinil??? Přemýšlíš ještě o Accentovi :?:

Byl celkem vyplašenej, napřed zjistil že jsem z toho vylez celej, poté volal policii...
A hned pak měl největší starost o zboží co veze, které muselo být ještě ten den na Klínovci... Pak začal rozbalovat jednotlivé balíky a kontrolovat co rozbil a pak přijelo náhradní auto a zboží si přeskládalo k sobě a pokračovalo v cestě...
Někdo tady psal že ani neprasklo čelní sklo... Není to jen vidět na fotce, ale prasklo hned při nárazu, viděl jsem jak praská když jsem letěl do airbagu...

Jinak nevím o čem uvažuju, taky ještě netušim jak se to bude řešit, možná se likvidátor rozhodne to dát na opravu a vrátí se mi accentík... (čtyřstopé vozidlo)
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
rastos
**
Příspěvky: 275
Registrován: 12 kvě 2006, 08:28
Bydliště: SK

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od rastos »

No tak blahozelam k zazracnemu prezitiu a kondolujem k nehode...
Na tu opravu cez poistovnu moc neverim. Accent od HCD bol menej poskodeny, airbagy OK, s autom sa dalo jazdit, a slo to na totalku... Bol to podobny naraz zozadu, zadne sklo tam vydrzalo. Pricom ten previs vzadu je mensi... Kalkuloval by som s totalkou a odpredajom vraku, alebo opravou vo vlastnej rezii.
Matrix 1.6
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od HCD »

Presne tak. U me byl rozmackanej zadek, cela podlaha zkroucena (i za rezervou ktera se cela hnula dopredu pri narazu) a uz jen to odhadovali na opravu karoserie 185 000,- Pak si nebyli jisti jestli se tam jeste nahodou neco neobjevi tak to odhadli na 200 000,- ...

Ale to je castka autorizovaneho servisu. Oprava tezko rict na kolik by te vysla. Kdyz by to slo na totalku tak pocitej s tak 170 - 200 tisici minus hodnota automobilu kterou ti zjisti v aukci (60-80 tis bych rekl pri stari vozu a nabouranem predku)..
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od rokolo »

tom píše:Byl celkem vyplašenej, napřed zjistil že jsem z toho vylez celej, poté volal policii...
A hned pak měl největší starost o zboží co veze, které muselo být ještě ten den na Klínovci... Pak začal rozbalovat jednotlivé balíky a kontrolovat co rozbil a pak přijelo náhradní auto a zboží si přeskládalo k sobě a pokračovalo v cestě...
Někdo tady psal že ani neprasklo čelní sklo... Není to jen vidět na fotce, ale prasklo hned při nárazu, viděl jsem jak praská když jsem letěl do airbagu...

Jinak nevím o čem uvažuju, taky ještě netušim jak se to bude řešit, možná se likvidátor rozhodne to dát na opravu a vrátí se mi accentík... (čtyřstopé vozidlo)
Ach jo.......tak ať ti dopadne jak jen nejlépe je to možné.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od tom »

Byl jsem se podívat na auto za denního světla a vypadá to ještě hůř než večer v polích...
Rameno přední nápravy se nárazem normálně PŘETRHLO... :shock:
IMG_0369.JPG
IMG_0369.JPG (165.36 KiB) Zobrazeno 898 x
IMG_0371.JPG
IMG_0371.JPG (201.49 KiB) Zobrazeno 894 x
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“