Dálkové ovládání k Sonatě ...?

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

D.madron
*
Příspěvky: 12
Registrován: 08 zář 2008, 12:57
Bydliště: Ostrava poruba

Příspěvek od D.madron »

Zdarec lidi mam takovy problem. Prestalo mi fungovat dalkove odemikani a zapinani alarmu mam na klicich dva cudliky jednim se zamykalo a odemykalo a druhým se zapínal alarm. Ted nefunguje nic sice ta dioda bliká ale auto vubec nereaguje. Musim ted odemykat klicem a ten pasuje bohuzel jen u spolujezdce takze si asi dovedte predstavit jak me to sere neustale obchazet auto. Dela mi to od te doby co jsem mel spatne pritahlou aku a kdyz jsem chtel nastartovat tak se vypla cela pristrojovka to se mi stalo asi 30* a pak prestalo jit do dalkove nevite nekdo cim by to mohlo byt??? nebo neznate nejaky servis kde to spravujou??? Jsem z ostravy dik za odpovedi
hyundai sonata 2,0l 16v 102kw lpg r.v. 1996
Reklama
 

Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Příspěvek od shwaara »

Hm, tak obrazek sice nevidim, ale u m sonaty dolni tlacitko zamyka, levy horni odemyka a pravy horni pri delsim stisku otevira kufr. Jinak pri odemceni auto jen zablika a nepipa. Stejne tak pri spusteni alarmu jen blika a netroubi. Pritom klakson normlane funguje....
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
perez
*
Příspěvky: 11
Registrován: 09 pro 2008, 13:11

Re: Dálkové ovládání k Sonatě ...?

Příspěvek od perez »

taky mám 4 tlačítka a u dvou nevím na co jsou.Jedno je popsané římskou 3 a druhé římskou 2.
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re:

Příspěvek od Kony5 »

D.madron píše:Zdarec lidi mam takovy problem. Prestalo mi fungovat dalkove odemikani a zapinani alarmu mam na klicich dva cudliky jednim se zamykalo a odemykalo a druhým se zapínal alarm. Ted nefunguje nic sice ta dioda bliká ale auto vubec nereaguje. Musim ted odemykat klicem a ten pasuje bohuzel jen u spolujezdce takze si asi dovedte predstavit jak me to sere neustale obchazet auto. Dela mi to od te doby co jsem mel spatne pritahlou aku a kdyz jsem chtel nastartovat tak se vypla cela pristrojovka to se mi stalo asi 30* a pak prestalo jit do dalkove nevite nekdo cim by to mohlo byt??? nebo neznate nejaky servis kde to spravujou??? Jsem z ostravy dik za odpovedi
__________________________________________________________________________

skus vyměnit baterku v ovladači...
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Idea
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 lis 2008, 16:12
Bydliště: Jirkov Severní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od Idea »

Kony5 píše:
D.madron píše:Zdarec lidi mam takovy problem. Prestalo mi fungovat dalkove odemikani a zapinani alarmu mam na klicich dva cudliky jednim se zamykalo a odemykalo a druhým se zapínal alarm. Ted nefunguje nic sice ta dioda bliká ale auto vubec nereaguje. Musim ted odemykat klicem a ten pasuje bohuzel jen u spolujezdce takze si asi dovedte predstavit jak me to sere neustale obchazet auto. Dela mi to od te doby co jsem mel spatne pritahlou aku a kdyz jsem chtel nastartovat tak se vypla cela pristrojovka to se mi stalo asi 30* a pak prestalo jit do dalkove nevite nekdo cim by to mohlo byt??? nebo neznate nejaky servis kde to spravujou??? Jsem z ostravy dik za odpovedi
taky mam ten problem :( 2 cudliky mackam dioda blika ale nic se nedeje a baterky sou novy jak v dalkaci tak v aute :(
Odpovědět

Zpět na „SONATA“