Pozor!!! Hyundai Coupe nekupovat.

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Mace-Kladno

Pozor!!! Hyundai Coupe nekupovat.

Příspěvek od Mace-Kladno »

Ahoj všichni, tak dnes jsem vyrazil do autobazaru AUTO TIP PEJCHA , který se nachází v Mikulovicích u Pardubic. Měli tam Hyundai Coupe ve žluté barvě za 128tisíc, 2.0i, rok 99, naj 48tis. Po tel. domluvě mi ještě slevil na 125tisíc. Když jsem tam přijel a viděl ho, tak jsem hned věděl, že je to přesně auto, které chci. Nechal jsem si ho nastartovat a otevřít kapotu. Krásnej dvoulitr, skoro jako kdyby vyjel z továrny. Celý auto jsem prolezl, ale bylo mi divné, proč nemá originální volant, prodávájící v bazaru tvrdil, že neví proč, že hyundaiům moc nerozumí. A celkově to auto působilo až moc podezřele zachovalí. Řekl jsem prodejci, že se mi líbí a že ho koupím pokud se zastavíme v hyundai, kde se na auto podívájí. Souhlasil. V hyundai to začali ihned prohlížet a konstatovali, že to bylo bourané na bok, u dveří chyběl šroub na hlavním pantu, klimatizace byla prázdná a nefungovala a to na to koukali jenom pět minut. Co by asi ještě našli, kdyby to dali na zvedák. Po chvíli prodejce přiznal, že to bylo bouráné ale bylo vidět, jak ho to pěkně naštvalo. Je to fakt strašný, jak v autobazarech mlží a lžou. Bylo to celé nějáké poslepováné i když na první pohled to auto vypadalo perfektně. Toto upozornění sem píši aby jste si dali na toto auto pozor. Vlastním vůz hyundai lanra 96-1.6i a jsem s ním velmi spokojenej, ale chtěl jsem něco s portovnějšího, co se dá trochu tunit. Vím, že to sem nepatří, ale pokud víte o nějákém coupe ve žluté barvě, tak bych měl o něj velký zájem. Ta barva mě prostě dostala. icq-310-166-648.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

Bohužel ti nepomůžu, protože o žádným coupe nevím. Chci akorát poděkovat, že sis to nenechal pro sebe.
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

se zlutou to bude tezky :( tech moc neni.. leda koupit naky co ma uz horsi kabatek ale jinak v horsim stavu, ukecat to a vysypat dalsich 20tis za novej zlutej kabatek.. :wink: taky ted pomalu setrim abych scoupatko vysperkoval..
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Je dobře,že jsi napsal svou zkušenost s autobazarem-i jméno bazaru-ostatní,si tam dají více bacha. :shock: Tak je to vždy-podezřele velice dobrá cena=bouračka,slepenina,kradené... :roll: Ještě,že jsi zajel do servisu-představ si,co všechno by jsi postupně začal nacházet a kolik peněz do oprav. :lol: Myslím,že první generace C.je tu dost aut-tak nespěchej a vybírej.Přeji ti šťastnou ruku. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

jo jo známá věc bazary!!!a hlavně pozor na přetočený kilometry, taky jsem se s tím už párkrát setkal...to žlutý coupe jsem viděl :shock: je moc pěkné ale jak jsi říkal - seskládané... co myslíte mohl by být problém i motorově???
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

V bazarech jsou hajzlove... ja jsem puvodne chtel misto kupatka koupit Mazdu MX3 (je levnejsi), ale pote, co jsem s kamaradem obesli asi tri bazary a ve vsech se z "perfektniho stavu" vyklubaly vraky, tak jsem se rozhodl investovat trosku vic do novejsiho kupatka. Po vylouceni ruznych podezrele vypadajich aut jsem zakotvil v autobazaru v Trebici, kde inzerovany "perfektni stav" sice taky uplne neodpovidal (podle experta, kterej jel se mnou, to bylo urcite bourany minimalne na predek), ale melo to oba airbagy, motor netknutej a za dobrou cenu, tak jsem to nakonec vzal a nelituju. Snad jen ta spotreba by mohla byt mensi... a mel jsem vzit spis nejakej dvoulitr, 1.6 je celkem slaba... ale jinak je to krasny auto, uplne zamilovane se na nej vzdycky z baraku koukam :)
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Mr.Scully píše:V bazarech jsou hajzlove... ja jsem puvodne chtel misto kupatka koupit Mazdu MX3 (je levnejsi), ale pote, co jsem s kamaradem obesli asi tri bazary a ve vsech se z "perfektniho stavu" vyklubaly vraky, tak jsem se rozhodl investovat trosku vic do novejsiho kupatka. Po vylouceni ruznych podezrele vypadajich aut jsem zakotvil v autobazaru v Trebici, kde inzerovany "perfektni stav" sice taky uplne neodpovidal (podle experta, kterej jel se mnou, to bylo urcite bourany minimalne na predek), ale melo to oba airbagy, motor netknutej a za dobrou cenu, tak jsem to nakonec vzal a nelituju. Snad jen ta spotreba by mohla byt mensi... a mel jsem vzit spis nejakej dvoulitr, 1.6 je celkem slaba... ale jinak je to krasny auto, uplne zamilovane se na nej vzdycky z baraku koukam :)
chii tak to mi prominas me a scoupe :lol: joo az tu jednou bude stat to novy kupatko tak vedle nej snad budu i spat :lol:
Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

hehe, taky se chodím k oknu kochat, když stojím tak, že na lantru vidím
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor!!! Hyundai Coupe nekupovat.

Příspěvek od Rasty »

Mace-Kladno píše:Ahoj všichni, tak dnes jsem vyrazil do autobazaru AUTO TIP PEJCHA , který se nachází v Mikulovicích u Pardubic. Měli tam Hyundai Coupe ve žluté barvě za 128tisíc, 2.0i, rok 99, naj 48tis. Po tel. domluvě mi ještě slevil na 125tisíc. Když jsem tam přijel a viděl ho, tak jsem hned věděl, že je to přesně auto, které chci. Nechal jsem si ho nastartovat a otevřít kapotu. Krásnej dvoulitr, skoro jako kdyby vyjel z továrny. Celý auto jsem prolezl, ale bylo mi divné, proč nemá originální volant, prodávájící v bazaru tvrdil, že neví proč, že hyundaiům moc nerozumí. A celkově to auto působilo až moc podezřele zachovalí. Řekl jsem prodejci, že se mi líbí a že ho koupím pokud se zastavíme v hyundai, kde se na auto podívájí. Souhlasil. V hyundai to začali ihned prohlížet a konstatovali, že to bylo bourané na bok, u dveří chyběl šroub na hlavním pantu, klimatizace byla prázdná a nefungovala a to na to koukali jenom pět minut. Co by asi ještě našli, kdyby to dali na zvedák. Po chvíli prodejce přiznal, že to bylo bouráné ale bylo vidět, jak ho to pěkně naštvalo. Je to fakt strašný, jak v autobazarech mlží a lžou. Bylo to celé nějáké poslepováné i když na první pohled to auto vypadalo perfektně. Toto upozornění sem píši aby jste si dali na toto auto pozor. Vlastním vůz hyundai lanra 96-1.6i a jsem s ním velmi spokojenej, ale chtěl jsem něco s portovnějšího, co se dá trochu tunit. Vím, že to sem nepatří, ale pokud víte o nějákém coupe ve žluté barvě, tak bych měl o něj velký zájem. Ta barva mě prostě dostala. icq-310-166-648.

O jednom by jsem věděl. Kluk tady u nás jednim žlutým jezdí a prodává ho. Jen co ho potkám tak se ti obratem ozvu kolik za něj chce, jakej je to rok apod.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Mace-Kladno

Příspěvek od Mace-Kladno »

Tak to by bylo super. Tu žlutou nemužu pořád sehnat. Pokud bude dobrý stava a cena tak ji ihned beru. Dej pls. vědět co nejdříve. Díky.
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Zítra se budu stavovat v garáži za kamarádem, tak se ho zeptám a dám ti vědět.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Tak zatim vim že je to rok 98 a obsah 2.0 16V. Cena byla prý kolem 155 000,- ale už je to dýl, tak možná slevil. Během tohodle týdne by jsem měl mýt na toho kluka číslo, tak ti ho pak pošlu.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
mace.cz
*
Příspěvky: 35
Registrován: 05 bře 2006, 13:36

Příspěvek od mace.cz »

Tak už se ptat nemusís. Už jsem si coupe koupil.
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

jo? a jakpak jsi pořídil?žlutá barva???
Uživatelský avatar
mace.cz
*
Příspěvky: 35
Registrován: 05 bře 2006, 13:36

Příspěvek od mace.cz »

Červená, ale vůbec mi to nevadí. koupil jsem to na sedmnactkách. vypada velmi pekne. 98, 2.0. kůže.
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“