REZERVA - ta v nádrži :-D "žebravé oko"

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Eurol1k
*
Příspěvky: 32
Registrován: 04 bře 2009, 11:15
Kontaktovat uživatele:

Re: REZERVA - ta v nádrži :-D "žebravé oko"

Příspěvek od Eurol1k »

:shock: zdravím taky mám takovej problém jenže nevím mě to ukazuje pořád něak divně když mi ručička jde na červený rosvítí se a jak sem se dočetl tak nekdo napsal že pak už jen dojede 5km hm to mi příjde něaký divný když mě se to rozsvítí tak to vynulujua najedu uplně v klidu pánové držte se 80km uplně v pohodě a to ručička je už uplně dole. Bud mi to špatně ukazje a nebo já nevím možná bych nejel víc ale neměl sem sebou kanistr abych natankoval a vyzkoušel uplně do max
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dodo
*
Příspěvky: 46
Registrován: 04 úno 2009, 06:07
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: REZERVA - ta v nádrži :-D "žebravé oko"

Příspěvek od Dodo »

Je to počítané na cca. 50 km. Já to radši moc dlouho svítit nenechám. Neboj, palubní počítače na tom s přesností nejsou líp. Ty to počítají ze zpětné průměrné spotřeby a když spotřeba vzroste, třeba vlivem kopců a tak tak ten dojezd je dost nepřesný. Zrovna nedávno jsem jel s kanystrem a naftou tchánovi naproti. Prý mu to v posledních chvílích ukazovalo dojezd 120 km. :( A to je 3 roky stará MAZDA 6
Dodo
Škoda Octavia II, 1.9 TDI PD, 77kW motor BKC, 4x4 a pár úpraviček :-)

Prodám:
Letní 4ks Michelin rozměru: 205/60 R15 91H na originál kolech + originál nikdy nejetá rezerva
Zimní 2ks Continental a 2ks Unigom Montreal obojí rozměru 195/65 R15 91H
Uživatelský avatar
CentriFUGA
*
Příspěvky: 90
Registrován: 20 bře 2008, 22:31
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: REZERVA - ta v nádrži :-D "žebravé oko"

Příspěvek od CentriFUGA »

už sem taky zkoušel rezevu na MAX a bylo to necelejch 70km, ale záleží na tom od kdy se to bere, pač někdy kontolka svítí třeba 5km, v nádrži je přitom benzínu je tak na 30-40km (než má správně sepnout rezerva), pak zhasne a pak ujedu dalších20 bez jedinýho probliknutí a pak už svítí na fest a když svítí uplně na fest tak tech necelejch 70km,
Hyundai Accent Edition 2000; 1.3i 12V 63kW; r.v. 2000
JAWA 350/640-0-00 SPORT, r.v. 1992 - probíhá renovace
ČZ 125/453.05 De Luxe, r.v. 1965
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: REZERVA - ta v nádrži :-D "žebravé oko"

Příspěvek od pepan »

u gallopra je to tak že se nejdřív matně rozsvítí a pak uplně.takže je těžký to spočítat ale v pruměry těch 50km od rozsvícení dojedu.když jedu v klidu :)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“