Přední sklo

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Taky jsem si nechal vyměnit předni sklo je se zelenym pruhem a vyšlo mě to i s prací 4500kč.Ne u Donata ale u toho mechanika z Holohlav
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Reklama
 

Dastin

Příspěvek od Dastin »

já jsem měnil sklo jen na starý Lantře 1993 a tam mě stálo 14 300 i s prací, ale šlo to z pojistky tak v poho jinak šíléná cena, když na fáčko stojí 1500kč(pouze sklo), ale fáčko není Hyundai.Přední sklo naštěstí mám na nové Lantře OK a doufám, že to tak vydřží.S tím připojištěním mám špatnou zkušenost, co mě říkali u Generali tak je to rozděleno na nějaké částky a podle toho se to platí, ale nikdy se nedostane zaplacená celá částka. Možná se to už za tu dobu změnilo. Nevím kolik platíte za rok a jak to máte tak dejte vědět, třeba změním názor. Zkusím zítra zavolat do Generali a přeptám se na to jak to přesně je. Už si to nepamatuji a momentálně to z mého úhlu pohledu nechci odsuzovat tak pište jak je to u Vás Hyundajáci suproví. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
Uživatelský avatar
kokroff
**
Příspěvky: 319
Registrován: 11 pro 2005, 18:14
Bydliště: PCE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokroff »

Cau lidi,asi pred 14 dny jsem menil predni sklo a vyslo me to se vsim 3700,- u Vecka v Mneticich...Po 7000 co mi rekl Donat to bylo celkem v poho.Kazdopadne si myslim ze na nasich silnicich se vyplati sklo pripojistit protoze po kazde zime je tolik sterku a nakladaky jsou vecne nelozene az po vrch takze o rozbita skla neni nouze...
Hyundai Lantra 1.6 16V G4GR,r.98

*** Ivan je nejlepsi!!! ***
mackoj

Příspěvek od mackoj »

Telefonicky jsem zjišťoval cenu čelního na Lantru 1997 u Weber autoskla, Teplice u zimního stadiounu a tam mi řekli, že sklo 3900 a práce kolem 1200 kč takže komplet nějakých 5100, což se mi zdá vcelku přijatelné. Osobně jsem tam ale nebyl , takže ruku do ohně za ně nedám
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“