Vloupání

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2258
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

No s tím vloupáním do aut je teda věc!! :( :(
U nás se teď rozmohlo nějak moc krádeží autobaterií!!! :shock:
Rozbijí pouze okénko,otevřou kapotu a šup autobaterie je fuč!!!???
Můj známej má WV golfa VI a na autě měl xenony!!
Pánové on normálně parkuje doma na dvorku,ale jeden den nemohl!!!!!
A hned se mu do něj podívali!!Ukradli světla,komplet přední čelo,kapotu!!
a Airbagy!!! Jeden večer a dopadl takto!!! :cry:
Mě ukradli akorát mlhová světla zaplať pánbůh!!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Doprdele.... to je hnus!!! Strilet zlodeje a bez soudu
vipe

Příspěvek od vipe »

Chytit někoho že se mi dobejvá do auta tak z něj nezbyde ani knoflík. Ale to je těžký většinou je to tak že přijdeme k hotovýmu. Mě někdo snad chtěl vytrhnout kliku ze dveří nebo jenom zkoušel jestli to neni zamčený a pěkně mi vytáhnul kolem kliky bouli, naštěstí to šlo znovu zamášknout ale je to trochu vidět. Jinak zatim v pohodě dva dny jsem nechal pootevřené okno tak 5 čísel u spolujezdce zrovna pěkně sněžilo, na kraji sedačky jsem měl 10 čísel sněhu asi si toho žádnej poberta nevšimnul. :shock:

Asi to ještě nějak zabezpečím. :lol:

Obrázek
Naposledy upravil(a) vipe dne 24 dub 2006, 21:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ha, to mi ani nerikej, jak Passat tak Rover - jedno si proste vyberu, maj xenony...:( uz je celkem jisty, ze dalsi auto nebude Hyundai, protoze ojetou Elantru podle predstav jsem nesehnal:(
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
mario_liptov
*
Příspěvky: 71
Registrován: 20 bře 2006, 14:03
Bydliště: Liptov Slovensko

Příspěvek od mario_liptov »

solva píše:Jsem rad ze v tom nejsem sam, zrovna vcera jsem tam mel nezvaneho hosta a prekvapil me ten sroubovak. Zkousel jsem to taky, ale moc se mi to nepodarilo, ale bal jsem se sve hrube sily a abych neponicil zamek jeste vic.
Me v podstate nic neukradli, jen par prepalenych CD a neco malo drobnych.
Fakt bych toho hajzla zavrel az zcerna.

Muj dotaz zni, jake typy zabezpeceni jsou dobry a jakym zpusobem svuj majtecek chranite vy.
Mam tam zatim jen MedvedBlock a klasicky imobilizer.
Ja som si kupil dvojcestny alarm Sentinel 1100 aj z montazou ma to vyslo 6200Sk. Zatial spokojnost i ked nie su vsetky funkcie alarmu vyuzite.
Problem so spotrebou vyrieseny. Stal som sa majitelom novuckeho PEUGEOT 2008...

5.9l/100km
Uživatelský avatar
hoop
*
Příspěvky: 23
Registrován: 15 dub 2006, 09:41
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od hoop »

Zdar všem. Jen několik slov k vloupání do Getze. Mě ho otervřel jeden "dobrák" šroubovákem. Normálně brutálně vypáčil zámek. Podotýkám, že na autě mám alarm a centrál a stalo se to za bílého dne. Pokusil se ukrást rádio, neúspěšně, zničil ozdobnej rámeček, panel od rádia tam naštěstí nechal. Byl to feťák, teď už sedí, měl toho víc. :D Dneska už před zlodějema nic neobstojí a to je teda velmi na pováženou. Za chvíli už snad nebudeme vozit v autě ani povinnou výbavu. To je děs:(. Navrhuju mít u sebe alespoň tyč a zmrskat je tak, že už by nevstali.
vipe

Příspěvek od vipe »

Jé Kadaň. Co máš za povoz :?: . Souhlasím napíchnout na vídle a hodit do hnoje - zahladit stopy. :lol:
Uživatelský avatar
hoop
*
Příspěvky: 23
Registrován: 15 dub 2006, 09:41
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od hoop »

vipe píše:Jé Kadaň. Co máš za povoz :?: . Souhlasím napíchnout na vídle a hodit do hnoje - zahladit stopy. :lol:
Čus, mám 1.3 Tundra Green. Pak někdy přidám fotky, jak dopadl zámek. No teda mezi náma, žádná sláva samej plast a pár plíšků. :roll:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2258
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

hoop píše:Zdar všem. Jen několik slov k vloupání do Getze. Mě ho otervřel jeden "dobrák" šroubovákem. Normálně brutálně vypáčil zámek. Podotýkám, že na autě mám alarm a centrál a stalo se to za bílého dne. Pokusil se ukrást rádio, neúspěšně, zničil ozdobnej rámeček, panel od rádia tam naštěstí nechal. Byl to feťák, teď už sedí, měl toho víc. :D Dneska už před zlodějema nic neobstojí a to je teda velmi na pováženou. Za chvíli už snad nebudeme vozit v autě ani povinnou výbavu. To je děs:(. Navrhuju mít u sebe alespoň tyč a zmrskat je tak, že už by nevstali.
Ahoj Hoope,koukám,že jsi z Kadaně!!
Někde u vás by mělo být vrakoviště na Hyundaie!!! :!: (sem tam tenkrát
projížděl a vím,že jenom Hyundaie tam měl!!
Nevíš náhoudou kdo to je??? :o Díky!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
vipe

Příspěvek od vipe »

hoop píše:
Čus, mám 1.3 Tundra Green. Pak někdy přidám fotky, jak dopadl zámek. No teda mezi náma, žádná sláva samej plast a pár plíšků. :roll:
Hoď si káru do podpisu v nastavení ať to máme na očích. :lol:
Uživatelský avatar
hoop
*
Příspěvky: 23
Registrován: 15 dub 2006, 09:41
Bydliště: Kadaň

Vrakoviště

Příspěvek od hoop »

for ivan: Zdrawim, no, pokud si v kadani byl a víš kudy se jede na Chomutov, tak to najdeš, je to směrem na Prunéřov hned za posledníma panelákama ve městě. Pár Hyundaiů tam mají, nějaký Ponny a Lantry bo co, ale já osobně bych tam nekoupil ani šroubek.
Hyundai Getz 1.3 Tundra Green ;o)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2258
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Vrakoviště

Příspěvek od ivan »

hoop píše:for ivan: Zdrawim, no, pokud si v kadani byl a víš kudy se jede na Chomutov, tak to najdeš, je to směrem na Prunéřov hned za posledníma panelákama ve městě. Pár Hyundaiů tam mají, nějaký Ponny a Lantry bo co, ale já osobně bych tam nekoupil ani šroubek.
Hmmm!! :( Aha,ale jinak dík za info!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

já měl škodovku 105 a jednoho dne k ní jdu ak oukám vytržená guma ze dveří a zkřížený dveře, ale furt zamknutý. Nechápu asi banda idiotů že dokázali otevřít šáde. Ale povedlo se jim že jsme měl permanentní větrání u řidiče, jelikož jak mi zkřížili dvěře tak nahoře nedoléhaly a když pršelo tak pršelo i na mě :lol:
Já mám v autí akorád bezpečnostní folie, odpojení zapalování (schovaný tak šikovně že ho ovčas hledám i já :twisted: ) a alarmík. Zatím nikdo nic mimo toho že mi ho zmrdi objeli klíčem a vzali si boční mřížku jako suvenýr a to nepočítám těch načorovanej čepiček. GRRRRR
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

..ale jak sem si všim v Mimoni, tak i bez čepiček to máš hezounký. :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

pokaymu píše:já měl škodovku 105 a jednoho dne k ní jdu ak oukám vytržená guma ze dveří a zkřížený dveře, ale furt zamknutý. Nechápu asi banda idiotů že dokázali otevřít šáde. Ale povedlo se jim že jsme měl permanentní větrání u řidiče, jelikož jak mi zkřížili dvěře tak nahoře nedoléhaly a když pršelo tak pršelo i na mě :lol:
Já mám v autí akorád bezpečnostní folie, odpojení zapalování (schovaný tak šikovně že ho ovčas hledám i já :twisted: ) a alarmík. Zatím nikdo nic mimo toho že mi ho zmrdi objeli klíčem a vzali si boční mřížku jako suvenýr a to nepočítám těch načorovanej čepiček. GRRRRR
Stejne jako nikde tak ani v Pardubkach se holt nemuze parkovat jen tak venku na hlavnich trasach bytovky - hospody :evil:
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Odpovědět

Zpět na „GETZ“