světlomety-otázečka

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
x-plode
*
Příspěvky: 95
Registrován: 29 lis 2008, 21:40

světlomety-otázečka

Příspěvek od x-plode »

ahoj mám jednu otázku dnes jsem montoval do světel Osram night breaker rozdil je to super oproti originalum,ale když sem měl staré žárovky tak se mi zdálo že svítí víc na pravou krajnici tak jak má,ale ted se mi zdá že spíš víc osvetluju středovou čaru ale protijedoucí auta asi ne pač na mě nikdo neblikal :lol: nemohlo se stát že sem nějak rozšteloval světlomety nebo je to jen o zvyku?diky za rady
getz 1.1l dynamic,space silver mica,2006
Reklama
 

Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: světlomety-otázečka

Příspěvek od XMira »

x-plode píše:ahoj mám jednu otázku dnes jsem montoval do světel Osram night breaker rozdil je to super oproti originalum,ale když sem měl staré žárovky tak se mi zdálo že svítí víc na pravou krajnici tak jak má,ale ted se mi zdá že spíš víc osvetluju středovou čaru ale protijedoucí auta asi ne pač na mě nikdo neblikal :lol: nemohlo se stát že sem nějak rozšteloval světlomety nebo je to jen o zvyku?diky za rady
Myslim, ze rozstelovat jsi je nemohl. Spis se koukni, jestli zarovky spravne sedly do prolisu v parabole. Asi i z venku by bylo videt, ze zarovka sedi nakrivo.
Jinak ja mam taky Nightbreaker a nevsiml jsem si, ze by svitily sikmo.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
x-plode
*
Příspěvky: 95
Registrován: 29 lis 2008, 21:40

Re: světlomety-otázečka

Příspěvek od x-plode »

prave ze sedi uplne jak maj .ale je mozne ze je to jen o zvyku a ze se mi to zda.jinac se mi zda ze paraboly asi nejdou rozštelovat timhle zpusobem. mam dojem ze se nastavuji pomoci nejakejch sroubku.
getz 1.1l dynamic,space silver mica,2006
Uživatelský avatar
matko2005
*
Příspěvky: 65
Registrován: 27 bře 2008, 15:39

Re: světlomety-otázečka

Příspěvek od matko2005 »

Night breakery maju viac do modra svetlo ako standardne ziarovky a tak sa viac odrazaju biele/reflexne povrchy, mozno preto sa ti zda ze viac osvetluju stredovu ciaru.

Ja odkedy mam Night breaker radsej vacsinou jazdim so svetlami stiahnutymi o jeden stupen dole, lebo tym ze svietia silnejsie tak na mna dost protiiduci vyblikuju. :) Ked idem oproti kopcu alebo proti nejakej prekazke je vidiet dve vodorovne ciary kde konci hlavny luc svetla, no a ked ich mam na 0 tak ten luc je tak vysoko ze pri kolisani auta doslova blika oproti iducim soferom do oci..
Getz Dynamic 1.4i 16V
Obrázek
Uživatelský avatar
x-plode
*
Příspěvky: 95
Registrován: 29 lis 2008, 21:40

Re: světlomety-otázečka

Příspěvek od x-plode »

jo to se me taky zda tak.ten svetelny kuzel je fakt videt.ty reflexni plochy jsou fakt videt na velkou dalku.no uvidime este se mrknu na ty paraboly jak jsou tam ty zarovky ale zda se mi ze jsou vpoho.takze je to podle mne jen dojem.a na me nikdo ani nebliknul,ale taky mam o jeden stupen sklonene svetlomety pro jistotu at nesvitim az na mesic :P tak dik za postrehy chlapi
getz 1.1l dynamic,space silver mica,2006
Odpovědět

Zpět na „GETZ“